Jump to content
Dogomania

FUNDACJA "PRO ANIMALS - Na Pomoc Zwierzętom" w Chrzanowie (wątek główny)


Ulaa

Recommended Posts

Dominiko ja się kiedys zastanawialam czy by takiej małej produkcji nie otworzyć tej bizuterii- ciekawe po ile moznaby kupic różne kamyczki, rzemyki, może linki itp.- do roboty i na sprzedaż na psiaki. Jak myślisz dałoby coś wykombinować z tym?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mecka']Dominiko ja się kiedys zastanawialam czy by takiej małej produkcji nie otworzyć tej bizuterii- ciekawe po ile moznaby kupic różne kamyczki, rzemyki, może linki itp.- do roboty i na sprzedaż na psiaki. Jak myślisz dałoby coś wykombinować z tym?[/quote]


Droga Mecko, szczerze mówiąc to w Polsce dalej półprodukty do wyrobu bizuterii są drogie, oczywiście aby zrobić jedna, trzy pary kolczyków czy naszyjników to nie wychodzi dużo, ale już na większą skalę to jednak jest dość droga zabawa. Jasnym jest też to, że nie ma sensu robić biżuterii na tzw. jedno wyjście, tylko raczej trzeba tak dobrać materiały aby były one trwałe, naturalne i ładne.
Ja siedze już w tym długo i staram się szukać róznych rozwiązań, wiele rzeczy sama wykonuję (zapięcia do uszu, kółeczka, kuleczki) no ale jest to bardzo czasochłonne.
Oczywiście jeśli chcesz mogę Ci dać namiary na sklepy internetowe z tego typu towarami, i sama zobaczysz jak to się przedstawia cenowo. :p

Link to comment
Share on other sites

Ulaa, ulotki będą na poniedziałek, we wtorek biorę się do roboty! Uff.. Zapowiada się super, lubię działać, więc nie mogę się doczekać :lol: Jeśli miałybyście jakieś zajęcie to ja się zgłaszam !!! Piszcie na Dogo (lub na moje gg Ulaa :)) CHCĘ WAM POMAGAĆ NIEZALEŻNIE OD SYTUACJII !!!

Link to comment
Share on other sites

Wernoniko dzekujemy ci za zaangazowanie sie w pomoc naszej fundacji a co za tym idzie za pomoc zwierzaczkom i napewno wykorzystamy twoj zapal.:lol: Jezeli rodzicom nie sprawi to klopotu to prosimy sie dowiedziec w Urzedzie Miejskim z jakim schroniskiem ma podpisana umowe wasza gmina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wernoniko dzekujemy ci za zaangazowanie sie w pomoc naszej fundacji a co za tym idzie za pomoc zwierzaczkom i napewno wykorzystamy twoj zapal.:lol: Jezeli rodzicom nie sprawi to klopotu to prosimy sie dowiedziec w Urzedzie Miejskim z jakim schroniskiem ma podpisana umowe wasza gmina.[/quote]

Zapewne z Oświęcimiem.

Link to comment
Share on other sites

Była dziś u mnie dorixx. I wczoraj też była, z Zuzią, na widok której Berylek się ślinił, biedaczek;)
[B]Przyniosła mi breloczki, mam wystawić nowy bazarek z nimi. Przyniosła też naklejki z psiakami i pocztówki. Czy mogę wystawić łączony bazarek naklejkowo-breloczkowy-pocztówkowy?[/B]

[B]Ulaa[/B], wciąż nie dotarła do mnie ulotka.
Czy będziesz jutro do południa w domu, albo rano? Albo dziś? Wpadłabym do Ciebie z torbą, którą przyniosła dorixx i oddałabym Ci książki i klikerek, bo mam swój już:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominik_a']No to jak robimy w ten bazarek, bo ja też mam kilka rzeczy, i chcialabym wystawic bazarek na tą sukę z Libiąża (nawet nie wiem jak ma na imę). Czyli Hanek robi z rzeczy od Dorixx, a ja swój??? Czy łączymy, czy jak???[/quote]
Niech się wypowiedzą władze, ja się dostosuję, można też zrobić ten breloczkowy ogólnie na potrzeby fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek'][B]Czy mogę wystawić łączony bazarek naklejkowo-breloczkowy-pocztówkowy?[/B][/quote]
Jak dla mnie super :happy1:
[quote name='hanek'][B]Ulaa[/B], wciąż nie dotarła do mnie ulotka.
Czy będziesz jutro do południa w domu, albo rano? Albo dziś? Wpadłabym do Ciebie z torbą, którą przyniosła dorixx i oddałabym Ci książki i klikerek, bo mam swój już:)[/quote]

Nie mam pojęcia czemu! Wysłałam 2x na gmail, nie dostałam żadnego zwrotu :shake: Jakieś czarne dziury chyba.

Dziewczyny tylko pamiętajcie, żeby nie wklejac w bazarkach więcej jak 5 fotek w jednym poście, bo już szanowny Mod-God :evil_lol: zwrócił na to uwagę i nawet zamknął ostrzegawczo jeden bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam Hanek dwa razy ulotki na mail, mam nadzieję, że doszły :) Co do bazarków, to gdybyście coś potrzebowały to piszcie na priva lub Dogo, bo ja mam w domu mnóstwo pocztówek ze zwierzakami, plakatów itp. Mogłabym dać tylko nie wiem jak? Jakby się Wam chciało to może kiedyś podjedziecie po to, nie wiem jak chcecie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']
Nie mam pojęcia czemu! Wysłałam 2x na gmail, nie dostałam żadnego zwrotu :shake: Jakieś czarne dziury chyba.[/quote]
Już wiem co się stało. Poczta na gmailu ma filtr antyspamowy. Umieściła oba maile od Ciebie w folderze 'spam".

Ulaa, mam uwagi co do ulotek.
Logo na ulotkach wygląda fatalnie. Zapikselowane, poszarpane, napis "proanimals' jest mało czytelny, a "na pomoc zwierzętom" prawie w ogóle. A szkoda, bo logo jest takie ładne! Masz przecież wersję logo przystosowaną do druku. Dlaczego jej nie użyłaś?
No i jeszcze jest błąd w numerach telefonów, w dwóch ulotkach po prawej stronie. Jest 0 510- 0 510- 846 660.

[quote name='Weronika13'] Ja wysłałam Hanek dwa razy ulotki na mail, mam nadzieję, że doszły :smile:[/quote]
Nie doszły, w "spamie" ich nie ma, jakaś klątwa z tymi ulotkami:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']ja to poprostu przeoczylam i juz kilka rozdalam.[/quote]
Myślę, że każdy się domyśli, że tam ma być jedno 0 510, więc nic się nie stało!

Mam pytanie co do cen. Pocztówki po 5 zł/sztuka, breloczki też po 5 zł/sztuka, a naklejki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...