Jump to content
Dogomania

Kasja- najsmutniejsza psia babcia... Prosi o maleńki cud...


Mortes

Recommended Posts

Dziękuję Shilomaniaczku serdecznie :) 

 

Dziś dostałam sms-a od Hałabajówki że winiki Kasji sa dobre . Tylko jeden parametr jest gorszy .. Dziś dostanę te wyniki na maila to wstawię na wątek  . Niestety na ucho Kasja znowu dostała antybiotyk . Za wszystko Hałabajówka zapłaciła 120 zł . Jak tylko dostane rachunek to przeleje te pieniazki na konto Hałabajówki ze skarbonki Kasji

Link to comment
Share on other sites

Dziś dostałam sms-a od Hałabajówki że winiki Kasji sa dobre . Tylko jeden parametr jest gorszy .. Dziś dostanę te wyniki na maila to wstawię na wątek  . Niestety na ucho Kasja znowu dostała antybiotyk

 

.cieszę się, że wyniki dobre, tylko to biedne uszko znowu chore, kochana puchatka

Link to comment
Share on other sites

A ja z pewnym opóźnieniem , za co bardzo przepraszam , zabieram sie za rozliczenie .  Wyczerpaliśmy w Białogonkowie limit internetu i prawie tydzień mogłam w zasadzie tylko przeczytać co się dzieje na wątkach . Jeżeli odpowiadałam na posty to tylko jak z doskoku siadłam przy komputerze w pracy ...nie sposób wtedy robić rozliczenia :( Jeszcze raz przepraszam .

 

Cieszę się że nie zapominacie o Kasji , jestem ogromnie wdzięczna za Waszą troskę o nią , zainteresowanie i za pomoc w jej utrzymaniu w Fundacji . 

 

Od ostatniego rozliczenia wpłynęły  wpłaty od następujacych Cioć  :

 

 * Shilomaniak - 35 zł : )

 * Beta1 - 50 zł : )

 * Anetaks4 - 10 zł : )

 * Yucca - kwiecień - 10 zł : )

 * Głuchy pies - 10 zł : )

 * Dorcia2 - kwiecień - 20 zł : )

 * Agnieszka 103 - 10 zł : )

 * Mdk8 - marzec - 10 zł : )

 

Zebraliśmy w tym miesiącu 155 zł  deklaracji , z czego deklaracje Cioci Głuchypies ( 10 zł) i Cioci Mdk8 ( 10 zł) oddaję do koperty . Czyli mamy na kwiecień 135 zł ( tzn do 11 maja) Powinniśmy mieć 185 zł więc 50 zł pożyczam z koperty . Za chwilę robie przelew do Hałabajówki na kwotę 185 zł . Czyli mamy uregulowane do 11 maja2015 r  :)

 

Czekam jeszcze na fakturę od Hałabajówki do zapłaty ( 120 zł) za badania Kasji , wtedy przeleję tą kwotę na konto Hałabajówki . Czyli pewnie rozliczę tą kwotę w kolejnym rozliczeniu ;)

 

ps. przypominam Ciociom że główne rozliczenie jest na stronie 1 w poście 3

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź od Hałabajówki : Pan Doktor powiedział że jak na taką starowinkę i na takie ciężkie życie jakie miała  to wyniki sa bardzo dobre . Nie bedzie już funkcjonowała jak młody pies bo to juz niestety mocno starszy wiek . Raczej trzeba sie skupić jnad tym nieszczęsnym uchem i ciągłym stanem zapalnym w nim .

 

Czekam jeszcze na fakturę i prześlę Hałabajówce pieniązki za te badania .

Link to comment
Share on other sites

Pan Doktor powiedział że jak na taką starowinkę i na takie ciężkie życie jakie miała  to wyniki sa bardzo dobre . Nie bedzie już funkcjonowała jak młody pies bo to juz niestety mocno starszy wiek

 

dziękuję Mortesiku

Takie to nasze kochane starowinki

Link to comment
Share on other sites

wiadomo co wywołuje te stany zapalne uszka ? drożdże, grzyby, bakterie.. bo zakładam ,że wykluczono obecność jakiegoś obcego ciała ?

 

Kasieńka ma uszka zakraplane płynem do pielęgnacji ? ja stosuję "Epi-Otic" jest bardzo dobry

 

stała dla Królewny wpłacona :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...