Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

PP- formacika to właśnie ten komp mi odmawia ;) mam go 1,5 roku i jest w nim jakiś myk że wciskam f8 to powinno się formatować. Niestety nawet czary znajomego informatyka cudów nie zdziałały , system naprawczy także nic nie pomaga a awaryjnym zrobić co kolwiek to porażka:shake: tak w ogóle to rano pisałam obszernego posta i teraz widzę że go niema:angryy:

Aluś Sagat już wiekiem prawie jak Ozzul, pogod masakra ale ja lubię upały :razz: Wilk w tym roku także źle przechodzi ciepło, męczy się strasznie,Ledzin to już w zeszle lato wiedziałam że zawodnik z niej słaby.
Samolocików mam kilka jeszcze do wstawienia no ale nie na awaryjce;)

Link to comment
Share on other sites

Nie pomogę, bo z komputerów jestem noga. Mój TŻ jest informatykiem, ale takim że od miesiąca nie mogę się doprosić żeby mi przedmuchał lapka, bo się przegrzewa :diabloti: Ale zapytam się go, czy ma jakiś pomysł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Nie pomogę, bo z komputerów jestem noga. Mój TŻ jest informatykiem, ale takim że od miesiąca nie mogę się doprosić żeby mi [B]przedmuchał lapka[/B], bo się przegrzewa :diabloti: Ale zapytam się go, czy ma jakiś pomysł.[/QUOTE]

Pewnie wolałby przedmuchać coś innego, a nie lapka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam
Czekam na Wilko-Bułkowe zdjęcia ale chyba ciężko z tym komp.u Ciebie.To choć rób zdjęcia a jak przewalczysz "dziada' to będziesz nas zasypywać nimi ;)

[quote name='Talia']Nie pomogę, bo z komputerów jestem noga. Mój TŻ jest informatykiem, ale takim że od miesiąca nie mogę się doprosić żeby mi przedmuchał lapka, bo się przegrzewa :diabloti: Ale zapytam się go, czy ma jakiś pomysł.[/QUOTE]
Nie przejmuj się,mój mąż jest mechanikiem a od miesiąca jestem bez auta ;)

Link to comment
Share on other sites

Madzia ty masz nieczyste myśli :diabloti:

Mój też się zaczął strasznie grzać, starego lapka tź rozebrał na części wyczyścił wszystkie kurze i pięknie cichutko chodzi ale za to bezprzewodowego nie chce netu złapać także i auto(3 mechanik nie wie o co chodzi) i kompy są tylko jako ozdoby :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzaw']
Nie przejmuj się,mój mąż jest mechanikiem a od miesiąca jestem bez auta ;)[/QUOTE]

Mój jest ogrodnikiem, a ogród nie wygląda jak u ogrodnika :evil_lol:

[quote name='agutka']Madzia ty masz nieczyste myśli :diabloti:
[/QUOTE]

Ja :crazyeye:
Jakbym mogła :oops: Przecież ja jestem świecącą dobrym przykładem matką :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Pewnie wolałby przedmuchać coś innego, a nie lapka :diabloti:[/QUOTE]
Ty już o niego się nie martw :evil_lol:

[quote name='Ty$ka']Cześć :D Wiecie jak to mówią, szewc bez butów chodzi :D[/QUOTE]
O tym samym powiedziałam. Ale już ja go zmuszę.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko mi się skasowało... Byliśmy u Darka Więckowskiego , Leda naprawiona w 70 % reszta to histeria ;) Wicisk dostała taki że Cezar Milan to się chowa:evil_lol: Zalecenie to zacisk i mega ostra korekta gdyż Ledzin jest za ostro pobudzona na standardowe karanie, Oczywiście poprawek miliony również dostałam z czym się liczyłam i oczekiwałam prostowania mojego postępowania ale i też powiedział że mam mega potencjał tylko wystarczy abym załapała co i jak bo w nagradzaniu niema żadnych zastrzeżeń ;) To tyle na chwilkę idę odpocząć po staniu na słońcu ;)

Link to comment
Share on other sites

ooooo!
opowiadaj dokładniej, co to znaczy w 70% naprawiona? w sensie takie poczyniliście postępy? ja też jak wrócę do Krk idę do szkoleniowca (innego, niż byłam) i nie mogę się doczekać co wymyśli, bo Patryczek jest niby grzeczniejszy niż był, ale mam wrażenie, że stanęliśmy w miejscu i nic się nie posuwa niestety.

trzymam kciuki za histeryczkę :D

Link to comment
Share on other sites

no była naprawiona w 70 % wśród psów na placu :evil_lol: po wczorajszym nauczyła się nagle siadać na komendę bez żarcia:-D gdy zaczyna ciągnąć po prostu mam ją na zacisku podduszać... czemu tak tradycyjny sposób?? proste Leda ma taki stan pobudzenia że wiele innych metod by nigdy nie zadziałało:roll: na samym spotkaniu widok duszącej się Ledy był straszny ale i widok biegającego prosiaczka z machającym ogonkiem do każdego (prócz psow) wspanialszy :loveu: robię korekty w dalszym ciągu źle -widzę to ale ja nie potrafię nastawić Ledy tak aby szła delikatnie za moimi nogami aby korekta była prawidłowa. Spotkane dziś psy bez żadnego jęku ani próby zjedzenia , siad i na luźnej smyczy siedzimy. Dużo pomogła nam wcześniej OE zapożyczona i pod okiem znajomej "przeszkolonej" gdzie do psów się mega wyciszyła lecz pozytywne zachowanie jest tylko na naszej dzielnicy. Gdy weszlam na plac a biała usłyszała psy był szał tryb polowania i histeria.

Link to comment
Share on other sites

ja nie wiem, czy starczyłoby mi cierpliwości na jeszcze wyższy stopień pobudzenia przy psach niż jest u Patryka...ale u niego to nadal loteria, są tygodnie, że jest ok i mijamy blisko pieski,a są takie dni, że drze ryja na najmniejszy odgłos.
najbardziej irytujące jest, że doskonale wie, że nie może tego robić i raz reaguje na korektę jak automat i od razu wie o co chodzi, a czasem perfidnie ignoruje korekty i robi co sobie życzy...

Link to comment
Share on other sites

bo szczerze powiem pies z problemem zawsze będzie miał problem... :roll: może nie tak widoczny jak wcześniej ale jednak zawsze wyskok się może zdarzyć.
Byliśmy z białą dziś na plaży ,w porównaniu zzeszłym rokiem to pies anioł, dwarazy zabierała się do jazgotu bo ktoś zwijał się z plaży ale dwa szarpnięcia i tajmniczo dziwna cisza:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ale się tu nami ostatnio interesujecie:mad:

dziś byliśmy nad jeziorem z Ledziną znowusz ;) poszliśmy w nieco spokojniejsze miejsce przechodząc przez tłumy, Ledzin troszkę startowała na przody lecz bez większych problemów. Jedynie co mnie dziwi to to że całkowicie olała obok psy... :crazyeye: mam nadzieję że tak już zostanie ;) jedyny drobny pisk był do warczącego małego wojownika :evil_lol: fotek nie dam bo dalej na awaryjnym :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...