Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

[quote name='agutka']ja zakręciłam się koło rull bull od tego rudzielca- hodowczyni zachwalała mini i odradzała mi standarda jeżeli chodzi o aktywność i sporty ;)
bardzo się czaiłam na dzieciaczki po tym skojarzeniu co na fb udostępniłam ale rozum poszedł górą , decyzja osunięta na rok czasu ze względu na Ledę. Nie chcę aby mały piesek przejął złe nawyki.[/QUOTE]
Teraz miniuty zaczynają wreszcie wyglądac jak mini standardy, a nie jakieś szczury.
Jest kilka świetnych hodowli, a same psy są temperamentne, zdrowe i bardzo ładne.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

moim ideałem jest taki mini (skopiowane ze stronki hodowli)
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/t1.0-9/p526x395/1979630_540416539410050_2031579209_n.jpg?oh=1f81d49562e650c9d0943e12330e67af&oe=539FDAC3&__gda__=1403783674_e2fe4af0511dd5c7764459571273df5a[/IMG]

ma wszystko czego oczekuję od bulla jeśli chodzi o wygląd, na bullbazarku był Kafel do adopcji -standard, piękny i atletyczny po prostu miodzo lecz nie nadawał się do psów i troszkę miał problemów z agresją do nowej pańci.
Tak jak piszesz Obama teraz są ładne i nie szczurowate bulki, pamiętami jak były mini z oczami wielkimi i wąskim ryjku ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój wymarzony bull :loveu::

[IMG]http://2.bp.blogspot.com/-QKutAtqcX6c/T3Rpq5AYJnI/AAAAAAAAALo/H1tcc4ZSkeE/s320/bulterier_red_nose.jpg[/IMG]

A to kolor jaki mi się śni,żeby mieć :D

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7687/psiaki009.jpg[/IMG]

ale nigdy pewnie nie bd mieć ,bo skończę z dyszką astów w mieszkaniu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Madziu pewnie jesteś na standardowym białym i pręgusach co? ;) ale jest wiele jeszcze kolorków :eviltong:
[/QUOTE]

Biały to chyba najbardziej ;) Gdzieś kiedyś jakiś pręgus rzucił mi się w oczy, ale to wszystko ;)
Kurczę, muszę w Opolu, jak jakiś będzie, oblookać w jakich kolorach te bullowate występują :)

Link to comment
Share on other sites

Robo- bulki red noski nie bardzo do mnie przemawiają ... te nosy ;) trikolory są też mile widziane ale mój tż twierdzi takie umaszczenia to kundle:roll: - tak wiem klepie głupoty ;)

Gops -hmmm rozmawiałyśmy już na ten temat.... na takiego nigdy mnie nie będzie stać stac :-( ale ja widziałam czysto czarnego bez najmniejszej pręgi:eviltong: kosztował 10 tysięcy funtów ;)


Madzia no looknij co tam się u was buja , a właśnie w twoim landzie są bullteriery zakazane?


Dziś po toalecie Ledy (kąpiel ,uszy, pazury) w uchu znalazłam kawałek patyka... zadziwia mnie ten pies z dnia na dzień

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']

Gops -hmmm rozmawiałyśmy już na ten temat.... na takiego nigdy mnie nie będzie stać stac :-( ale ja widziałam czysto czarnego bez najmniejszej pręgi:eviltong: kosztował 10 tysięcy funtów ;)

ń[/QUOTE]
Warto się zorientować po hodowlach czy ktoś np. nie oddał i nie mają podrostka , ten młodziak którego widziałam miał 7msc jak go wzięli , normalnie hodowlany psiak , ma dwa jajka, nie ma przodozgryzu , jest ze świetnego miotu a nie kosztował nawet połowy sumy ze względu na wiek (nie wiem dokładnie ile, nie chciałam az tak wypytywać ) .
Myślałam czy by go nie poznać z moim ale jest to raczej zbyt ryzykowne i odpuszcze mimo że bardzo bym chciała poznać tą rase bliżej .

Link to comment
Share on other sites

wiesz bulek jest dość młody i może Claytek by go zaakceprował:razz: wiesz one się kochać od razu nie muszą ale z czasem może by się tolerowały.
Kaganiec na ryja i może było by fajnie na takim spacerze.
Moja jest debilka ale staram się przy każdej okazji brać ją do psów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']
Madzia no looknij co tam się u was buja , a właśnie w twoim landzie są bullteriery zakazane?
[/QUOTE]

Nawet nie wiem, bo nigdy się nie interesowałam :shake: Amstafy widuję, akitę widuję, więc może bullteriery też się gdzieś szwendają, ale nie na mojej wsi :D Nawet nie pamiętam czy były na wystawie w Dortmundzie :hmmmm: Muszę przejrzeć zdjęcia ;)
Nie oszukujmy się, to są psy z bardzo specyficzną urodą i trzeba być miłośnikiem rasy, żeby sobie takiego psa sprawić ;)

Link to comment
Share on other sites

Robo- nigdy nie mów nigdy :diabloti:

Madziu -to prawda bulki muszą do kogoś trafić przede wszystkim z urodą, ale gdy mojemu tż mówiłam kiedyś o tej rasie to słyszałam fuuu w dodatku on bulowatych się zawsze bał. A teraz innej rasy nie widzi już z nami w dodatku ta rasa wygrywa swoją głupotą i motaniem się:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']i z pitbullem!!! notorycznie słyszę,że mój bulterier to jednak pitbull:diabloti:[/QUOTE]

ja ostatnio uslyszalam ze moja astka to labradorek hehehehe sie usmialam jak nic

mi sie buliki podobaja, ale nie wiem czy bym chciala miac takiego bumeranga w dmu :) ast to ast :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...