Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

szczurasy w miarę ok, najstarsza madalej problem skórny... dostawała maść sterydową i miejscowo obrosła, w Trzech Króli zaczęła się przewracać, ogólnie wygląda jak stary szczur więc wczoraj na zastzyki sterydowe... niby lepiej bo siły troszkę ma ale coś mi się wydaje że dobiega końca jej życie :( w lutym jakoś 2 lata jej strzeelą dopiero.. reszta ekipy to dzikusy, głodomory i uciekinierzy ;)

Link to comment
Share on other sites

mnie się też tak wydaje, na pewno sobotnie posty zniknęły

Madziu-dzięki, puki co chodzi chwiejnie ale ma koński apetyt, nieudacznie skacze po kratkach także jakoś sobie walczy. Na wyjazd idą do mojego kuzyna, on będzie monitorował i ewentualnie zadba o weta także będę o nie spokojna

 

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny, teściu czuje się lepiej ale czy to dobry znak tego nie wiem... często po zawale nastąpił następny atak nie do odratowaniawięc nie wiem czy cieszyć się z poprawy czy jeszcze się martwić... a wyjazd tuż,tuż.. cały czas jesteśmy gotowi odmówić rezerwację... jedynie szkoda zaliczki ale zdrowie ważniejsze niż nasza uciecha.

Link to comment
Share on other sites

Hej

Trzymajcie się

Ale w tym temacie tez mogę się trochę wypowiedzieć,bo 1,5 roku temu brat męża miał zawał .I wyszedł z tego właściwie bez "śladu".Także bedzie dobrze.

Jemu właśnie ze wzgl na możliwośc powtórzenia się od razu wstawili "stenty" czy jakoś tak,żeby rozszerzyć trochę zyły i zmniejszyć ryzyko kolejnego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...