Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

Cały czas mamy problem z siniejącym językiem u Ledy  :( wet u którego byliśmy stwierdził że nic nie słyszy, teraz muszę szukać dobrej przychodni gdzie zrobią jej echo i inne wnikliwe badania ... :/

Do badania Leda będzie miała ograniczone bieganie bo czarny język mnie przeraził dziś... choć na szczęście sinizna szybko ustępuje ...

2i8bkh.jpgrs67uc.jpg208xjcz.jpg2ltlfrm.jpgxqb6ft.jpg2dk0nyp.jpg2ce2f10.jpg

Link to comment
Share on other sites

gdzie młodziutko? futro jakieś kręcone jak u pudla , pycho siwy i oczy powoli zachodzą mgiełką! zauważyłam to kilka dni temu, on jeszcze dychy niema :(

z Ledziną coś się sypie :( może wychodzi teraz całe jej poprzednie życie? może za dużo stresu jej serwowałam  gdy brałam na spacery zbiorowe...nie wiem , wyniki niby ok, wet o serce nie kazał się martwić ale czego przyczyną może być jagodowy ozór? Muszę się przygotować porządnie z kosztami badań serca bo samo echo to chyba 150-200 zł aje szcze skończyć odnowienie pokoju muszę .. ehhh

Link to comment
Share on other sites

to fakt, dobrze się kamufluje :p wetka mi tłumaczyła że ta błonka na oczach z reguły wychodzi właśnie około 10 roku życia, temat się napoczął jak rozmawiałam na temat wieku białej i właśnie w taki sposób mnie pocieszyła gdyż to zauważę  będę pewna wieku mojej psicy :p

Link to comment
Share on other sites

 

Majka- czego więcej? szczurów czy psów ? :P

Wszystkiego :)

 

 

Hmmm, a skoro jej sinieje język to czy nie ma jakichś przeciwskazań do noszenia zacisku?

Na tym punkcie jestem może troche przewrażliwiona, ale Am właśnie miał różne słabnięcia i ataki w związku z dławikiem.

A z tego co wiem to Frank też miał sinienia języka i wetka kazała zrezygnować ogólnie z obroży żeby nie dusić i przesżło.

Nie wiem na ile to jest powiązane, ale bym od tego chyba zaczęła.

Leda bardzo ciągnie nadal na smyczy? Ona ma tą tchawicę , nie? Może to gdzieś tu idzie problem?

Jakieś niedokrwienie, niedotlenienie, tak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Majka dławik ma tylko przy samym gardle , jeżeli chodzi o ciągnięcie to różnie jak coś w łeb strzeli to się zapomina (na obroży) szelki kojarzy z samowolką i tak już pozostawiłam . na dławiku łatwiej mi nad nią panować ale to jak piszę jest przy samym gardle lecz i tchawicę biorę pod uwagę . Podczas badania wet osłuchał gardło tchawicę i serducho z płucami itp. Wiecie co teraz mi na myśl przyszła jej cysta w okolicach węzła chłonnego :/ po ściągnięciu płynu znowu urosła a mi to kazali zostawić bo niema sensu ściągać wody a wycinka jest dość ryzykowna ... hmmm może to ma się na rzeczy? może się nieco rozrosło w środku ,może coś uciska ? 

Najpierw przebadam jednak serce potem zacznę gdybanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za Ledzisko.Oby to cos błahego było.Na zdjęciach wygląda super,taki hipopotamek mi się skojarzyło ;) A Sagat-nie wiem czy to kwestia zdjęć,czy czego ale co go widzę to wydaje mi się piękniejszy.Nie żeby mi się nie podobał na początku ale jakoś tak ze zdjęcia na zdjęcie bardziej go podziwiam i jakiś inny mi się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

he, he no niektóre psy mają takie ubarwienie pyska , znajoma miała taką suczkę i każdy dawał jej kupę lat :p

 

Sagat w lesie kilka dni temu zapoznał koleżankę astkę ;) babinka ale jak na ttb przystało bardzo aktywną , z początku chciał zeżreć bo po co nosa użyć jak można bójkę na dzień dobry wytoczyć :/ Po chwili zajarzył że to suczka i radość przeogromna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...