Jump to content
Dogomania

Wieśka i Stefan :)


Gonitwa

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Orient za sukami nie biega- jest wykastrowany i już nie w głowie mu panienki... Ciągle chodzę, szukam- postawiłam na nogi pół Elbląga- nikt go niestety nie widział. A co ja zrobię, jeśli się nie odnajdzie? Totalnie się załamię! Orient jest tym, dla kogo żyję, bez niego nic nie ma już sensu:(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gonitwa!!! qrde... jak to KTOŚ WYPUŚCIŁ??? jak?? co?? gdzie????
przykro mi to mówić?? ale może KTOŚ se go wziął??? Orient jest slicznym psiakiem!!!! QRDE!!!! jak to sie stało??? gonitwa.... bo ja mam już dziś i tak stan przedzawałowy :placz::placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Ciągle brak- chodziłam, szukałam, ze szkoły się urwałam... przepadł- jak kamień w wodę:([/quote]

cholercia no... mialam nadzieje ze beda dobre wiesci:-(

Rob ogloszenia, plakaty... daj info o nagrodzie niektorzy ludzie kradna psy (glownie rasowce) zeby je "odsprzedac" wlascicielowi... nie wiem jeszcze co...
jak macie jakies elbladzkie forum to daj tam znac, ja tak kota swojego znalazlam jak mi zwial...

kciuki trzymam...

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki, niech chłopak szybko do domku wraca! Wiem, co przezywasz! Mi kiedyś zginął pinczer, tydzień czasu go nie było, mimo, ze do poszukiwań było sporo osób włączonych i media białostockie tez.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']ciągle go nie ma- wczoraj latałam do północy po mieście i nic. Znowu nie idę do szkoły tylko pobiegnę szukać....[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Goni!!! słuchaj... [U][SIZE=3]czy Orient miał skłonności do ucieczek???[/SIZE][/U] qrde... wykastrowany... psy zazwyczaj uciekają za cieknącą suką :roll: miał za dobrze u ciebie żeby zwiać... Psy to takie wdzięczne bestie że nawet jak im źle to kochają właściciela, a TWÓJ ORIENT miał cud miód malina.... nie chce mi sie wierzyć że UCIEKŁ!!! jakiś dziad se go wziął... [U][SIZE=3]czy Oriencik jest ufny w stosunku do obcych????[/SIZE][/U] FAK!!!! ogłoszonka!!!!! tak jak bodajże furciaczek napisała... [U][SIZE=3]USTAL NAGRODE!!!! [/SIZE][/U]miejmy nadzieje że to pomoże... że chodziło komuś o kase za zwrot psa :placz::placz::placz:
jesooo... nie mogę sobie nawet wyobrazić co przezywasz... trzymam mocno kciuki!!!![/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...