Jump to content
Dogomania

ORKAN- młody laciatek w hotelu!! Prosimy o wsparcie finansowe!!! Szukamy DS!!! Pilne!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lolaola napisała mi,ze wasz pieso ma pecha z hotelikeim..zajrzałm bo kiedys o tym serduszkowym piesku czytałam....
odezwijcie sie do yumanji...na wątku Juniorka z mojego podpisu...ona ma hotelik, tzn tworzy go dopiero...
ma swoja psiarnie...ale psy u niej maja wspaniała opieke..teraz jak sa słonecznie dni cały czas wyleguja sie na słoncu!!!
moze warunki do spania jeszcze nie sa jak w hotelu **** ale jest bezpiecznie /nie ucienkie z wybiegu/...jedzenie jest pyszne - widziałam...
jest milosc i opieka..i wolnosc!!!to najwazniejsze
plus dobry wet w okolicy

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do kolejnej osoby oferującej hotelowanie psiaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kud%C5%82ate-i-%C5%82aciate?p=14759060#post14759060[/url]

Cały czas czekamy na odpowiedzi...

Hotelik dla Orkana nie może być daleko, bo nie będziemy miały jak go dowieźć :shake:. Do tej pory za hotel było 360zł/mc. Nie wiem jak z deklaracjami stałymi, rozliczenia w pierwszym poście Marta robi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MiK-Jozefow']Musimy mieć hotel niedaleko Warszawy, nie ma kto zawieźć Orkana do Torunia czy na inny koniec Polski.[/QUOTE]

Z Wawy do Torunia jest ledwie 200km .. to nie jest strasznie daleko .. a na transport na pewno się uzbiera, albo nawet OTOZ Gdynia mógłby podrzucić psiaka w drodze powrotnej z jakiejś akcji .. jeżdżą teraz z karmą do powodzian!! i wracając z Wawy przez Toruń do Elbląga chcieli od nas psy zabierać jak ta fala szła ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero'][B]KOCHANI WEJDŹCIE TU. Jest tu spis oferujących się hoteli i hoteli polecanych!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186445-Psy-z-hoteliku-u-Alinys-wsp%C3%B3lna-pomoc-poszkodowanym[/url]
[/B][/QUOTE]

Patrzcie dziewczyny!!!!trzeba GO RATOWAC!!!!!SERDUSZKO W OPALACH:(DZIEWCZYNY PISZCIE TAM PROSZE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Link do hotelu: [URL="http://www.dogomania.pl/186442-Hotel-kud%C5%82ate-i-%C5%82aciate?p=14759923#post14759923"]http://www.dogomania.pl/threads/1864...3#post14759923[/URL] .
Chyba jest tam jeszcze kilka miejsc. [/QUOTE]
Tu ;). Na tym wątku co pisałyśmy ma miejsce. Wszystko załatwiane na szybko, więc info tylko takie szybkie napisałam. Ech... Padam już, bo emocje trochę opadły...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, na Waszym miejscu co najmniej nie mówiłabym już o żadnym "długu" .. jeszcze powalczyłabym o zwrot wpłat, jak pisze Marlena, pomniejszony [U](bardzo ewentualnie[/U]) o koszty wyżywienia, no bo tyle to chyba Orkankowi tam nie odmówiono skoro wciąż żyje!!

znalazłam jeszcze takie info (nie mam pojęcia gdzie i jak)
[B][COLOR=navy]Hotelik - kojec (1 wolne miejsce) 782-674-952[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Ciotki, na Waszym miejscu co najmniej nie mówiłabym już o żadnym "długu" .. jeszcze powalczyłabym o zwrot wpłat, jak pisze Marlena, pomniejszony [U](bardzo ewentualnie[/U]) o koszty wyżywienia, no bo tyle to chyba Orkankowi tam nie odmówiono skoro wciąż żyje!!

znalazłam jeszcze takie info (nie mam pojęcia gdzie i jak)
[B][COLOR=navy]Hotelik - kojec (1 wolne miejsce) 782-674-952[/COLOR][/B][/QUOTE]
Nie wiadomo od kiedy psy są przeniesione.. Mnie najbardziej wkurzyło, że żadnego info o tym nie było, żadnych sygnałów że coś jest nie tak, a umowa była że pies jest oddawany do domu w Jaktorowie i tam będzie przebywał. Na wątku info o Orkusiu zdawkowe :roll:. Zobaczymy co da się zrobić, bo kasę kombinowałyśmy na wszelkie sposoby i widać za co zapłaciłyśmy :angryy::angryy:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...