Jump to content
Dogomania

ORKAN- młody laciatek w hotelu!! Prosimy o wsparcie finansowe!!! Szukamy DS!!! Pilne!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przez przypadek tu trafilam. Czy dobrze przeczytalam na pierwszej stronie, ze Orkan szuka juz domu przez 3 lata, od czasu jak mial rok, do teraz, jak ma 4??:crazyeye: Czy moze byl juz adoptowany i wrocil? Wybaczcie ale niemam czasu czytac 86 stron.:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

tak wlasnie Orkan nigdy nie mial domu:(((najpierw gnil w schronisku w boksie prawie nie widocznym dla zwiedzajacych a od marca 2010 przebywa w hotelu i kompletnie nie ma zainteresowania psem a dlug za hotel rosnie:((

Link to comment
Share on other sites

hmm, zaproszono mnie na wątek Orkana, ale nie za bardzo wiem jak moge pomóc ;) mogłabym wpłacić jakiegoś grosza, ale prosiłabym na WP dane do przelewu. Zrobiłabym koło 22 maja, troche późno, ale jednak też coś : ) A mogłabym prosić o szybkie streszczenie historii Orkana ? ;) Wątek trochę się już ciągnie, a ja nie mam zbytnio czasu czytać wszystkiego, a chciałabym pomóc : )

Link to comment
Share on other sites

Link do allegro jest na 84 stronie ;)

Orkan był w schronisku już 3 lata (a ma 4). Trafił tam ze swoją matką, która już znalazła dom. Początkowo bardzo łagodny, wyprowadzany na spacery, później jednak przeniesiony do boksów na uboczu dostał nalepkę psa agresywnego. Na szczęście przy wyciąganiu Orkana do hoteliku okazało się, że jest nadal tak samo łagodny i wesoły jak kiedyś. Obecnie od około 2 miesięcy przebywa a hoteliku w Jaktorowie u AlinaS i nie ma żadnych zainteresowanych jego adopcją....

EDIT: link do allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1036654883[/url]

Link to comment
Share on other sites

O kurde nie było mnie dwa dni a tu proszę ile się ruszyło. Jeżeli ktoś chce wpłacić pieniądze na Orkana będę bardzo wdzięczna i proszę o pw a przeslę nr konta...
Jesteśmy na minusie a powinnam wpłacić już za kilka dni kolejne 360zł na hotel...

Nie chciałam tego pisać wcześniej, bo nie chce zapeszać, ale w piątek jadę na wizytę przedadopcyjną w sprawie Orkana. Kobieta- studentka, ma psa rottweilera, mieszka w bloku- tak naprawdę przez telefon nie wydawała mi się jakaś super przekonująca, ale zobaczymy. Pojadę *(razem z Monią) i wszystko skontrolujemy.

Także trzymajcie kciuki!!! Obym się myliła i domek okazał się super!!!

Link to comment
Share on other sites

Pani zostanie przebadana dokładnie :razz:. W końcu coś się ruszyło, więc na pewno niedługo Orkan znajdzie swojego człowieka - on jest taki kochany i przytulasty :loveu:.

[SIZE="1"]Nie mogę zdjęć wrzucać z komputera TZa, więc nie dam rady bazarku wystawić :shake:.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jezusku ciesze sie,ze cos sie rusza u Serduszka,ale ja rowniez niestety jestem troche sceptycznie nastawiona,bo to blok i rottek i studentka i boje sie,zeby mu nic nie zrobil........wiem,ze Wy juz zbadacie dokladnie,lecz ja i tak sie boje........bo tyle ostatnio bylo na temat nieodpowiedzialnych ludzi,ktorzy adoptowali psy:(umarlabym gdyby rottek zrobil cos z Serduszkiem,boje sie tez,ze jako studentka bedzie miec malo czasu.....................swoje musialam powiedziec!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za Orkana !!!
Banerek Orkana nie można otworzyć u Mik-Jozefow.
Oto nowy banerek ..[URL="http://www.dogomania.pl/threads/68106-ORKAN-mlody-laciatek-ze-slicznym-serduszkiem-na-pleckach-marnieje-w-oczach%21?p=14653838#post14653838"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/2285/orkan.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...