Jump to content
Dogomania

Bartuś czeka 10 lat! Jest miejsce w hoteliku, ale deklaracji brak. BEZ SZANSY?


Mysia_

Recommended Posts

Zrobiłam mu wyróżnioną tablicę z takim tekstem i fotkami, (telefon jest do Furciaczek, która zgodziła się na podanie go w ogł).

Bartuś - cudny pies w łatki

Bartuś
Bartuś to przepiękny psiak, niezwykle oryginalny, biały, piegowaty w plamki różnej wielkości – tak jakby jakiś malarz upuścił pędzel, a farby pokropiły naszego Bartusia. Jest też psem niezwykłym! Życie nie było dla niego zbyt łaskawe. Był jeszcze małym psiakiem, gdy do jego domu przyszedł komornik i wyrzuciła Bartusiowego pana z pieskiem, prosto na ulice. Pan sobie jakoś poradził, a Bartuś trafił za kratki do schroniska. Bardzo się bał. I jak tylko ktoś przychodził wybrać sobie pieska, Bartek krył się, ze strachu, że może znowu znajdzie się na ulicy, głodny, smutny i sam. I tak nikt nigdy nie zauważył, że pomiędzy trzystoma psami jest piękny, nakrapiany Bartuś. Chłopak mieszkał u nas dziesięć okrągłych lat. W końcu wysłaliśmy go do psiego hotelu. Bartuś był zdumiony! Znowu dom!! Kanapa, dywan, kwiatki w doniczkach! Bartuś nas zupełnie zaskoczył. Nie nabrudził w domu ani razu! Zawsze daje znać, że ma ochotę na spacer! Pięknie chodzi na smyczy, zostaje w domu sam, nie niszczy, nie sprawdza, czy będzie fajnie jak zje tapetę, albo ściągnie komputer. Nic z tych rzeczy! Jest bardzo odpowiedzialnym psem! Zdrowie mu dopisuje (wzrok już nie ten, zwłaszcza wieczorami), ale poza tym, po Bartusiu nie widać wieku. Uwielbia obtańcowywać swoją opiekunkę. Nie przepada za głaskaniem, dlatego szukamy mu domu bez dzieci. Bartuś mieszka w województwie kujawsko-pomorskim, ale zawieziemy go na skraj świata, jeśli będzie tam czekał na niego dobry dom.
606 361 293
[B][COLOR=#000000][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[/COLOR][/B][CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4eFd9eUrIns/ULSg0YYcnwI/AAAAAAABAvQ/zeVvlK8M_bg/s640/DSC_0309.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8r7AXPdj6NU/ULSgzo9NRmI/AAAAAAABAvA/xAUWrtf4yjQ/s640/DSC_0355_01.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--NuNUzJiwig/ULSglb1v9kI/AAAAAAABAuo/VEW8GexX0Xc/s640/IMG_0554.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6hJGRxhI4TI/UFZIwpZMSLI/AAAAAAAA4gM/TuGZRwxMWBY/s640/DSC_0037.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MdzcZJQ_mgs/UFZIvq9L4WI/AAAAAAAA4gE/4uXjqwuiUIc/s640/IMG_0245.JPG[/IMG]

[/CENTER]


[/CENTER]


[/CENTER]
Resztę zdjęć można znaleźć tu: [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Bartek913#[/url]

[/CENTER]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']

czyli jeśli dobrze liczę
Mysia 20 zł
madziak25 10 zł
Bjuta 25 zł
koziczka 30 zł
mparsley 10 zł
agat21 10 zł
Sabina02 25 zł
Ania z teatru 10 zł
Wiga 20 zł

czyli jakieś 160 zł miesięcznie[/QUOTE]


Dzięki! Sabina02 i Ketunia i Asia zgodziły się przełożyć deklaracje z Dinusia
[*] i oddały mi decyzję jak je podzielić. To jeszcze zerknę na pozostałe wątki, ale chyba faktycznie, u Bartusia jest w tej chwili najgorzej.

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu:Odkąd Bartuś ode mnie odjechał,to calutki czas zaglądam do Niego.Nie piszę,ale czytam i oglądam fotki :)
Jest mi bardzo bliski,bo przecież prawie rok był u mnie.To bardzo wrażliwy,delikatny i inteligentny psiak :)
Niestety finansowo nie mogę wspomóc Bartusia :-( bo u mnie też krucho z pieniążkami :shake:.
Adoptowana Myszka z Zabrza i adoptowana maleńka,stareńka Niunia z Katowic to worek bez dna,bo to starsze i bardzo chore sunieczki :-(
Miłek był opłacany przez 2 miesiące,potem opiekunka się na Niego wypięła i ma Go w dupie.Pies jest juz u mnie prawie 3 lata za free zupełnie i totalnie zapomniany...
Kajtuś-"pogromca" Bartusia też na początku był bardzo "popularny" bo miał być uśpiony w schronie,bo stary i nie rokujący na adopcję,byla wielka zbiórka na dt,potem jak pies bezpieczny,to ludzie sie wykruszali i teraz Kajcyna został z deklaracją comiesięczną w kwocie 35zł(słownie-trzydzieści pięć złotych).....super,prawda??:roll::shake:
No ale jakoś dajemy radę,bo psiaki nie są winne temu,że ludzie są nieodpowiedzialni.I to tyle,bo cóż więcej pisać...
Buziaki dla Wszystkich Kochających Bartusia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Poszło200 zł spadku po Dinusiu dla Bartka. Prosimy o potwierdzenie na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/145876-10-lat-w-schronisku%21-Kajtu%C5%9B-odszed%C5%82-po-2-latach-%28-a-Dinu%C5%9B-dalej-w-hoteliku?p=20083087#post20083087"]Dina[/URL].
[*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lionees']:loveu::loveu:Odkąd Bartuś ode mnie odjechał,to calutki czas zaglądam do Niego.Nie piszę,ale czytam i oglądam fotki :)
Jest mi bardzo bliski,bo przecież prawie rok był u mnie.To bardzo wrażliwy,delikatny i inteligentny psiak :)
Niestety finansowo nie mogę wspomóc Bartusia :-( bo u mnie też krucho z pieniążkami :shake:.
Adoptowana Myszka z Zabrza i adoptowana maleńka,stareńka Niunia z Katowic to worek bez dna,bo to starsze i bardzo chore sunieczki :-(
Miłek był opłacany przez 2 miesiące,potem opiekunka się na Niego wypięła i ma Go w dupie.Pies jest juz u mnie prawie 3 lata za free zupełnie i totalnie zapomniany...
Kajtuś-"pogromca" Bartusia też na początku był bardzo "popularny" bo miał być uśpiony w schronie,bo stary i nie rokujący na adopcję,byla wielka zbiórka na dt,potem jak pies bezpieczny,to ludzie sie wykruszali i teraz Kajcyna został z deklaracją comiesięczną w kwocie 35zł(słownie-trzydzieści pięć złotych).....super,prawda??:roll::shake:
No ale jakoś dajemy radę,bo psiaki nie są winne temu,że ludzie są nieodpowiedzialni.I to tyle,bo cóż więcej pisać...
Buziaki dla Wszystkich Kochających Bartusia:loveu:[/QUOTE]

nie rozumiem jak można się tak po prostu wypiąć na jakiegoś psiaka :-(

[quote name='Bjuta']Poszło200 zł spadku po Dinusiu dla Bartka. Prosimy o potwierdzenie na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/145876-10-lat-w-schronisku!-Kajtuś-odszedł-po-2-latach-(-a-Dinuś-dalej-w-hoteliku?p=20083087#post20083087"]Dina[/URL].
[*][/QUOTE]

bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Stałe :) Asiu, wpisuj nas wszystkich na ten sam miesiąc w którym przychodzi składka - bo ja to mam zlecenie stałe i musiałabym co miesiąc pamiętać - a to jest awykonalne...
Ketunia i Asia (to siostry) i Rentaka - po prostu nadal do mnie wpłacają na konto Dinusia a ja to mam przesyłać do Ciebie. Jednak łatwiej mi przesyłać jako zlecenie stałe razem z moją deklaracją, a potem mi się tam wyrówna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Stałe :) Asiu, wpisuj nas wszystkich na ten sam miesiąc w którym przychodzi składka - bo ja to mam zlecenie stałe i musiałabym co miesiąc pamiętać - a to jest awykonalne...
Ketunia i Asia (to siostry) i Rentaka - po prostu nadal do mnie wpłacają na konto Dinusia a ja to mam przesyłać do Ciebie. Jednak łatwiej mi przesyłać jako zlecenie stałe razem z moją deklaracją, a potem mi się tam wyrówna.[/QUOTE]


ok to będę wiedziała:) i super że mamy kolejne deklaracje:)

Bartuś z bazarku książkowego dostał 120 zł więc zawsze parę groszy do przodu:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim kochanym dogomaniakom i Bartusiowi oczywiście - oby znalazł wreszcie wspaniały dom :) :multi:
A sobie życzę trzeźwiejszego umysłu, bo zrobiłam właśnie wpłatę styczniową na stare :oops: konto - asikowska, czy dostaniesz tę kasę? Ale ja jełopa jestem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim kochanym dogomaniakom i Bartusiowi oczywiście - oby znalazł wreszcie wspaniały dom :) :multi:
A sobie życzę trzeźwiejszego umysłu, bo zrobiłam właśnie wpłatę styczniową na stare :oops: konto - asikowska, czy dostaniesz tę kasę? Ale ja jełopa jestem...[/QUOTE]

napisałam do paulinken czy czasem coś nie wpłynęło na jej konto bo mam u niej jeszcze jakieś 10 zł od mparsley, pewnie da znać więc się nie martw

dziś uzupełnię rozliczenie bo mam ostatnio trochę młyn ale melduję że hotelik zapłacony w grudniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']napisałam do paulinken czy czasem coś nie wpłynęło na jej konto bo mam u niej jeszcze jakieś 10 zł od mparsley, pewnie da znać więc się nie martw

dziś uzupełnię rozliczenie bo mam ostatnio trochę młyn ale melduję że hotelik zapłacony w grudniu[/QUOTE]

oj, to dobrze. muszę raz a dobrze zmienić konto przy bartusiowym przelewie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...