Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 7.02.2022 o 07:02, Nadziejka napisał:
Wujciu to wyscie sie kapali o matko   w lodowni  

Nasze psiaki uwielbiają wodę i trudno im odmówić. Nawet jeżeli jest zimno. Po powrocie było intensywne suszenie. To znaczy suszenie Gajulki, bo blablador schnie błyskawicznie. 

Link to comment
Share on other sites

Gajulka jak wyczuje wodę, natychmiast zaczyna tam ciągnąć. Nie chce przepuścić żadnej okazji do kąpieli. 
Wizyta kontrolna i omówienie USG się trochę opóźni. Nasza pani doktor jest na urlopie. Dopiero po niedzieli będziemy umawiać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2022 o 17:11, Radek napisał:

Gajulka jak wyczuje wodę, natychmiast zaczyna tam ciągnąć. Nie chce przepuścić żadnej okazji do kąpieli. 
Wizyta kontrolna i omówienie USG się trochę opóźni. Nasza pani doktor jest na urlopie. Dopiero po niedzieli będziemy umawiać. 

To trzeba cierpliwie czekać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 19:55, Radek napisał:

Nic nie daje. To samo się denerwuje 😉
Blablador wydoroślał jedynie z wyglądu, bo w głowie dalej pstro.

Blabladory chyba do końca życia mają pstro.Wychowany u mnie (kilka lat) labek córy ledwo łazi a co potrafi...no stary głupek kochany(11 lat)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 20:15, guccio napisał:

Blabladory chyba do końca życia mają pstro.Wychowany u mnie (kilka lat) labek córy ledwo łazi a co potrafi...no stary głupek kochany(11 lat)

:))) To chyba prawda. Tak samo terriery mają, zawsze szczyle :). Ja tu  iby czekam aż mój trochę się ogarnie, ale większych zmian się nie spodziewam. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 20:15, guccio napisał:

Blabladory chyba do końca życia mają pstro.Wychowany u mnie (kilka lat) labek córy ledwo łazi a co potrafi...no stary głupek kochany(11 lat)

 

Dnia 10.02.2022 o 20:42, Tyśka) napisał:

:))) To chyba prawda. Tak samo terriery mają, zawsze szczyle :). Ja tu  iby czekam aż mój trochę się ogarnie, ale większych zmian się nie spodziewam. 

 

Dnia 10.02.2022 o 21:03, Aska7 napisał:

Pamiętaj Radek.

Zaczynam się obawiać 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...