Jump to content
Dogomania

Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.


Agata69

Recommended Posts

Dzisiaj bylismy u weta. Elza po sterydzie dostała apetytu, niestety zaczęła mocniej sikać. Dzisiaj dostała steryd na 3 tygodnie, zastrzyki witaminowe. Opakowanie karsiwanu, propalin. Leki plus USG 240zł. 30 zł podkłady. Czy jest lepiej? Nie wiem, chyba nie. Ale tez nie jest gorzej na razie. Chociaz dzisiaj znów troche mniej na wadze. Kazałam dogadzać w jedzeniu, nie żałować. Tyle możemy. Nie zostało jej długo, ale niech ten koniec będzie w miarę komfortowy.

Bela, poprosze o dane do faktury, bo jednak chętnie skorzystamy z pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Sobota i niedziela spędzona na wizytach poadopcyjnych psów schroniskowych. adopcjepracowników schroniska.

To sa takie domy , ze gdybym robiła przedadopcyjna żaden nie dostał by ode mnie psa. Jednego psa zabralismy. Ze nam było żal biedaka poszedł od razu do wyproszonego dt. Reszta domów dostała nakaz poprawy warunków. Smutek , żal i nedza. Nie chce nam sie nawet o tym gadać.

Link to comment
Share on other sites

Elza dostaje wszystkie leki. Jest coraz słabsza, zastrzyk ze sterydu działał 10 dni, a miał 3 tygodnie. Wczoraj rozjechały sie jej łapy. dzisiaj do nich jade z kocykami bo ostatnio wiecej sika.

Biedna Elzunia :(  Tak mi jej żal.

 

Ale moja nowa sunia tez chora. Ma ciagle biegunki. Znowu na antybiotyku :(  Musze jej zrobic diagnostyke, bo nie podoba mi sie to :(

Link to comment
Share on other sites

Elza dostaje wszystkie leki. Jest coraz słabsza, zastrzyk ze sterydu działał 10 dni, a miał 3 tygodnie. Wczoraj rozjechały sie jej łapy. dzisiaj do nich jade z kocykami bo ostatnio wiecej sika.

 

więcej sika, bo bierze sterydy. Tak to działa.

Na moją Zulę też sterydy w zastrzykach nie działały "terminowo"; ten na trzy dni działał prawie tydzień, a ten na trzy tygodnie, na 9-10 dni.

Więc jadła tabletki. Codziennie. I sikała bardzo dużo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...