Jump to content
Dogomania

Ma dom staly !!!!! Sunia czarnulka porzucona w rowie... ..Jedlina Letnisko


miska29

Recommended Posts

Witajcie. Zostałam przez moją znajoma poproszona o pomoc w poszukiwaniu domku dla około rocznej małej suni, która do niedawna mieszkała w rowie, całą jesień tam spędziła i zimę... Biedna walczyła o przetrwanie każdego dnia, teraz chcemy to zmienić... Było swiatelko w tunelu bo ludzie dwa razy oferowali domek , ale gdy znajoma napominała o umowie przed adpocyjnej to się wycofywali :( Przeczytajcie całą historię:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Od dłuższego czasu dokarmiam bezdomną suczkę mieszka w rowach przy drodze Siczki- Jedlnia Letnisk (niedaleko Radomia). Latem nie jest jeszcze tak źle, przyjeżdża trochę letników, widzę że ją dokarmiają i czasem wystawiają wodę. Najgorzej jest zimą, piesek chodzi po ulicy, nie ma się gdzie schować i co zjeść. Boję się też żeby nie wpadł pod samochód, bo "mieszka" przy samej ulicy. Mam nadzieje, że biedakowi w końcu się poszczęści [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande], bardzo się do Misi- bo tak ją nazwałam przywiązałam. Sama nie mogę go wziąć do siebie, bo mam już trzy psiaki też z ulicy Kontakt do mnie Ewa Kulig tel. 510 684 276[/FONT][/COLOR]
Sunia obecnie jest umieszczona w małym kojcu, ale tęskni za swoim człowiekiem, płacze, próbuje się wydostać...Jest bardzo sympatyczna , uwielbia mizianki...
Potrzebujemy porady cioteczki co dalej, moze powinnysmy wykupic malej jakies ogloszenia ?? Podpowiedzcie nam prosimy...
To są zdjęcia suni :
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/174/93f341ce4ac7287dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/174/5ecc23f204cd0e78med.jpg[/IMG]


[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/174/8dd20b685a58ca78med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/174/20ef888751600622med.jpg[/IMG][/URL]

Edited by miska29
Link to comment
Share on other sites

A ile waży ta sunia? Moze mikropsy zainteresować nią?
Tu jest bazarek ogłoszeniowy [B]do dziś [/B]:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246943-OG%C5%81OSZENIOWY-na-budow%C4%99-boksu!-10-og%C5%82osze%C5%84-tylko-2z%C5%82!-Do-20-09[/url]
Zajrzę póżniej, bo wracam do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Ważny jest tytuł i słowa kluczowe: mała, śliczna, mądra, urocza, kochana (któreś z nich radzę zawrzec w tytule)
A tekst - różne są szkoły. Czasem są to opisy poetyckie, czasem nawet wierszyk, czasem suche fakty. Ale zawsze musi być konkert: waga, wiek, charakter, sterylizacja (na dogomanii suczek bez sterylki nie wydajemy!), szczepienia, jeśli ma. I jakiego domu się szuka - np. bez dzieci, kotów, albo własnie: sunia dla rodziny z dziećmi, z innym zwierzętami itp. I kontakt do osoby, która o psie wie wszystko, telefon i mejl.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki wielkie dziewczyny, Nutusia do konca tygodnia postaram sie zebrac wszystkie informacje, o suni, sunia na razie nie jest wysterylizowana, ale osoba ktora sie nia zajmuje Ewa - zalatwila dofinansowanie w gminie na sterylke i jesli tylko pozwoli na to weterynarz to sunia bedzie sterylizowana.
W takim razie biore sie za zbieranie wszystkich danych suni i ogloszenia pojda pod koniec tygodnia :) .. Jeszcze raz dzieki dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

Znowu okolice pięknego Radomia.
Sunia chce wyjść z kojca bo była do tej pory wolna, a jeśli siedzi w kojcu ciągle to tym bardziej.
Napisałaś, że sunia ma około roku i spędziła tam zimę, czy to oznacza, że jako szczeniak już się błąkała i nikt maluchowi nie pomógł? Od kiedy siedzi w kojcu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Znowu okolice pięknego Radomia.
Sunia chce wyjść z kojca bo była do tej pory wolna, a jeśli siedzi w kojcu ciągle to tym bardziej.
Napisałaś, że sunia ma około roku i spędziła tam zimę, czy to oznacza, że jako szczeniak już się błąkała i nikt maluchowi nie pomógł? Od kiedy siedzi w kojcu?[/QUOTE]

Tak ustalil weterynarz ze sunia bd miala okolo roku... W kojcu siedzi okolo 2 tygodni... miala juz jechac do domku ale potencjalni wlasciciele sie wycofywali bo Ewa chciala z nimi podpisywac umowy adopcyjne... Wyglada na to ze nikt tej mlodej psinie nie pomogl, Ewa zaczela ja regularnie dokarmiac a pozniej zgarnela z tej ulicy, wychodzi z nia na spacery ale tez pracuje i nie moze poswiecic jej za duzo czasu, szukamy domku bo idzie zima i nie chcemy zeby sunia siedziala w tym kojcu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']O, fajnie Was widzieć :) Zaraz optymizmem powiało :)[/QUOTE]

Tak tak miło Was wszystkich widzieć... :)))) Co kilka głów to nie jedna :)) Dziekujemy!!! Za sterylkę 150 zł, ale gmina obiecała sfinansować... Może i nie fajne miejsce dla psów, ale jest nadzieja, bo ludzie tacy jak Ewa próbują pomóc bezdominakom... Ja mieszkam w Świętokrzyskim i tu tez tragedia...ciemnota i zacofanie !!

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę wątek :) Sunia jutro jedzie na sterylkę. Zebrałam kilka informacji o Czarnulce. Jest bardzo przyjazna , uwielbia sie przytulac, to wielka pieszczocha, pozytywnie nastawiona do wszystkich i wszystkiego oprócz kotów na które szczeka i chce gonic, bardzo lubi dzieci, jest czysciutka w sensie zachowywania czystosci wokół siebie bo nigdy nie zalatwi sie w kojcu w ktorym obecnie przebywa tylko czeka na spacerek, takze uwazamy ze odnalazłaby się w domku, bardzo ladnie jeździ samochodem. Ładnie chodzi na smyczy, ale jak zobaczy kota lub wiewiórkę to szaleje. Jest mlodziutka ma rok wiec mozna ja wszystkiego jeszcze nauczyc . Posiada ksiazeczke zdrowia, jest zaszczepiona , odrobaczona, odpchlona, we wtorek sterylka. :) Dziewczynki pomozecie sklecic tekst ogloszenia ? :))))

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z deklaracją:

Misia ma dość psiej samotności

„Nieśmiało trąca nosem nasze ręce… Ten piękny pies, przepełniony uczuciem, daje nam znać, że jest gotowy na miłość”

Misia jest gotowa na miłość i okazuje to na każdym kroku. Bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, uwielbia być głaskana, zabiega o każdą chwilę uwagi. Lubi dzieci. Potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość, grzecznie jeździ autem.

Ma około roku i chyba nigdy nie miała domu z prawdziwego zdarzenia. Najpierw „mieszkała” w przydrożnym rowie, potem trafiła do gminnego kojca.

Suczka jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana (ma książeczkę zdrowia).

Szukamy dobrego, odpowiedzialnego domu dla Misi (bez kotów). Ludzi, którzy zapewniliby jej bezpieczeństwo i wynagrodzili stracone psie dzieciństwo.

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt: Ewa Kulig - 510 684 276

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a jak się po sterylce czuje?[/QUOTE]
Dziewczyny bardzo dziekuje za pomoc :) Ogłoszenie super , bardzo nam się podoba, wielkie dzięki :))))) Misi sterylka zostala przełożona, weterynarz się rozchorował... Ale na pewno bedzie w najblizszym czasie sterylizowana, tak jak pisalam, gmina finansuje zabieg, bez sterylki jej nie wydamy :)))

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, a może na oczyszczalni scieków spytać. Tam rezyduje jeden psiak Kajtek, a skoro sunia wysterylizowana to nie ma obawy, że będzie się rozmnażać.
Albo albo....jest sporo domów budowanych w jedlni (w tej części nowej jedlni, tzn od głównej drogi po prawo). Może przejść z sunią i popytać kto chce psiaka do domu???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Zgodnie z deklaracją:

Misia ma dość psiej samotności

„Nieśmiało trąca nosem nasze ręce… Ten piękny pies, przepełniony uczuciem, daje nam znać, że jest gotowy na miłość”

Misia jest gotowa na miłość i okazuje to na każdym kroku. Bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, uwielbia być głaskana, zabiega o każdą chwilę uwagi. Lubi dzieci. Potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość, grzecznie jeździ autem.

Ma około roku i chyba nigdy nie miała domu z prawdziwego zdarzenia. Najpierw „mieszkała” w przydrożnym rowie, potem trafiła do gminnego kojca.

Suczka jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana (ma książeczkę zdrowia).

Szukamy dobrego, odpowiedzialnego domu dla Misi (bez kotów). Ludzi, którzy zapewniliby jej bezpieczeństwo i wynagrodzili stracone psie dzieciństwo.

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt: Ewa Kulig - 510 684 276[/QUOTE]

Miska, ogromna prośba - wstaw ten tekst do pierwszego postu. Łatwiej będzie znaleźć jak będę ogłoszenia zamawiac.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...