Jump to content
Dogomania

Roksi Rubaszna Staruszka. Podzielisz się 5 zł z Suczydłem?


asiuniab

Recommended Posts

Rozalinda Roxi trochę się uspokoiła, uważam aby nie jadła trawy na spacerach i dziś po nocy podłoga w domu była czysta, panna spała też po raz pierwszy w innym pokoju niż ja, zasnęła sobie na kanapie i tak chrapała do rana, zazwyczaj jak zbieram się do spania to całe stado człapie za mną:-).
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-HJ6zSzdxVd8/UnjVY0wUYCI/AAAAAAAAWKI/Xq8L9N71muw/s640/008.JPG[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-eqpugfZdvdk/UnjVbwtbsEI/AAAAAAAAWLA/3qb2g67jP-M/s640/051.JPG[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-oP-s6rNXNoU/UnjVcerJC4I/AAAAAAAAWLI/0ZSwR1ifB4A/s640/053.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

E, to u mnie Tuptuś śpi ze mną w łóżeczku ( tylko bez uśmieszków proszę ) jak jest pierwszy w łóżku, układa się oczywiście na jaśku, Blue ma swój kartonik z kocykiem w graciarni a Norek swoje legowisko w pobliżu kaloryfera. Tylko u mnie nia drzwi do niektórych pomieszczeń i nocą czasami jest przegrupowanie, raz omal nie wywinęłam orła idąc do łazienki nocą:lol:

Link to comment
Share on other sites

teraz tak na szybko wpiszę wpływy, jutro przeniosę zapis do postu rozliczeniowego:)
dzięki, dzięki, dzięki, że pamiętacie o uszkowatych antenkach Roksi:)
[CENTER][COLOR=#3E3E3E]:bigcool: [/COLOR][/CENTER]cisowianka 10 zł 4-11-2013[CENTER][COLOR=#3E3E3E]:bigcool:[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]:bigcool:[/COLOR][/CENTER]dorcia2 - 20 zł 4-11-2013[CENTER][COLOR=#3E3E3E]:bigcool:[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]:bigcool:[/COLOR][/CENTER]maruda 10 zł 5-11-2013[CENTER][COLOR=#3E3E3E]:bigcool:[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Witaj Roksi.
Oj marnie by było z tą kasą na hotel płatny :shake: dla Roksi.[/QUOTE]

kochana cioteczko, Roksi ma uzbierane ok 150 zł deklaracji i niektóre cioteczki jak np. AnnaA wpłaciły do końca roku, więc już te pieniądze przelałam do mestudio, i tak naprawdę w tej chwili brakuje mi jednej deklaracji i zaraz się przypomnę:) więc z finansami Roksi nie jest źle:)

[quote name='Agnieszka103']Wczoraj poleciała ode mnie stała deklaracja[/QUOTE]

buziaczki lizaczki dla cioteczki, że pamięta o suczydle :rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']kochana cioteczko, Roksi ma uzbierane ok 150 zł deklaracji i niektóre cioteczki jak np. AnnaA wpłaciły do końca roku, więc już te pieniądze przelałam do mestudio, i tak naprawdę w tej chwili brakuje mi jednej deklaracji i zaraz się przypomnę:) więc z finansami Roksi nie jest źle:)
:rose:[/QUOTE]

No fakt niezaprzeczalny nie jest źle (ja się tylko czepiam ) ;), już nie będę (a płace grosze) .....

Link to comment
Share on other sites

Roksi została dziś spacyfikowana przez naszą Lady - psa potwora :-). Niestety panna Roksi absolutnie nie odpuszcza jak Lady wybiega na spacer i rwie się jak szalona do niej. Dziś Lady przebiegała sobie spokojnie obok, a wariatka Roksi rzuciła się na nią i Lady zrobiła z nią porządek, ale bardzo kulturalnie. Oczywiście Roksi jest tak głupiutka, że nigdy nie odpuści.

Zapewne w taki sposób ginie wiele psów w schroniskach, przez takie głupawe zaczepki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']To chyba mój Tuptuś też taki zaczepny, ale większy pies tylko by kłapnął ... Tuptek zachowuje się jak Napoleon - mały a chce rządzić.A Roksi mimo wieku (dojrzałego) nie chce odpuścić i zachowuje się jak panna na wydaniu :cool3:[/QUOTE]

Na szczęście jak ja jestem to Lady jest odwoływalna. Trochę mi jej szkoda, bo to nie jej wina, pierwsza nie zaczęła a drę się na nią aby zostawiła. Trochę to niesprawiedliwe. Ale na głupotę Roksi jeszcze nie znaleźliśmy lekarstwa.

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio']Na szczęście jak ja jestem to Lady jest odwoływalna. Trochę mi jej szkoda, bo to nie jej wina, pierwsza nie zaczęła a drę się na nią aby zostawiła. Trochę to niesprawiedliwe. Ale na [B]głupotę Roksi[/B] jeszcze nie znaleźliśmy lekarstwa.

TZmestudio[/QUOTE]
Roksi zmądrzej;)
a że się tak zapytam, a na głupotę ludzką, znalazłbyś może lekarstwo (będę kupowała cysternami), bo ta psia mi mniej przeszkadza;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...