Jump to content
Dogomania

Roksi Rubaszna Staruszka. Podzielisz się 5 zł z Suczydłem?


asiuniab

Recommended Posts

14 godzin temu, TZmestudio napisał:

To jest silniejsze ode mnie.....

 

Już więcej nie będę. 

Akurat! ;)

Godzinę temu, TZmestudio napisał:

mestudio mi grozi.... 

Ekskomuniką ?

25 minut temu, mestudio napisał:

Lepiej popatrz jak wygląda garderoba prawdziwego mężczyzny i porównaj ją ze swoimi wyczynami w tej kwestii..............................

Mestudio, sama przyznaj, że ... się przejęzyczyłaś k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,021_o8_orig

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witamy wytrwałą dorcię, coś nam zaginęła prowadząca wątek - asiuniab- nawet nie wie o chorobie Rozalii, no ale trudno. U Rozy dość stabilnie choć czasami się dziwnie krztusi. Niedawno zniszczyła nam znowu ogromny kawał ściany wzdłuż futryny drzwi wyjściowych na werandę, została w domu jak musieliśmy razem wyjść na kilka godzin i efekt był koszmarny. Roza wykopała tunel w ścianie, zdarła siatkę tynkarską, wydarła styropian i tynk. Niestety dzień był chłodny i nie chciałam jej zostawiać w kojcu na czas wyjścia żeby nie złapała zapalenia płuc kolejny raz. Chwilowo jej stan jest dobry, ale wolę nie chwalić.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
16 minut temu, TZmestudio napisał:

pozdrowienia przekazane.... ;-)

Coś kręcisz, nic mi nie wiadomo. 

Roza daje radę, czuje się dość dobrze, trochę za często pochrząkuje, ale generalnie nie jest źle. Ze spacerków korzysta chętnie, wigoru ma sporo, przeziębienie nie wraca. 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, mestudio napisał:

Coś kręcisz, nic mi nie wiadomo. 

Roza daje radę, czuje się dość dobrze, trochę za często pochrząkuje, ale generalnie nie jest źle. Ze spacerków korzysta chętnie, wigoru ma sporo, przeziębienie nie wraca. 

Czyli tak trzymac!

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, za nie obecność, po zmianach na dogo, tj  kiedy poginęły mi wszystkie wątki, i muszę je wyszukiwać w google, nie bywam tu zbyt często; mam też bardzo zły czas w życiu i nawet nie wiedziałam, że tyle czasu upłynęło jak mnie tu nie było i rzeczywiście nie wiedziałam o kłopotach zdrowotnych Rozy, przepraszam;

zaraz zrobię rozliczenie oraz przesyłam pozytywne fluidy dla kochanej ala bokserki:) 

ps strasznie mi przykro, że tyle czasu nie było mnie, nie spodziewałam się tak złych wieści:(

wydawało się, że w zimie Ona nas tylko nastraszyła, ale jednak nie:( dziękuję bardzo za czujność mestudio, jesteś Jej aniołem;

Link to comment
Share on other sites

dziękuję ciociom, za pamięć i zaufanie, przepraszam za brak rozliczenie, moje poczucie winy jest ogromne

przelew do mestudio 415,00 zł

agnieszka103  - 10,00 2016-02-02
dorcia2  - 20,00 2016-02-03
Maruda666  - 20,00 2016-02-05
LupusNord  - 20,00 2016-02-05
asiuniab  - 35,00 2016-02-16
dorcia2  - 20,00 2016-02-29
agnieszka103  - 10,00 2016-03-01
Maruda666  - 20,00 2016-03-04
LupusNord  - 20,00 2016-03-04
asiuniab  - 35,00 2016-03-16
dorcia2  - 20,00 2016-03-29
Maruda666  - 20,00 2016-04-05
agnieszka103  - 10,00 2016-04-06
LupusNord  - 20,00 2016-04-11
asiuniab  - 35,00 2016-04-16
asiuniab  - 100,00  
mestudio   415,00  
Link to comment
Share on other sites

Witamy odwiedzających i odkopujących wątek - u panny Rozy wszystko ok, nie widzę żadnych większych dolegliwości, jest taka zakręcona jak zawsze. Czas spędza na łażeniu krok w krok za pańcią albo drzemaniu w mojej okolicy, nic co robię jej nie umknie, a jak zamykam się w łazience to zagląda przez kocie wejście.............Nawet na pól minuty nie spuszcza mnie z oka.

DSCF9197.JPG

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 2.05.2016 o 22:51, mestudio napisał:

Witamy odwiedzających i odkopujących wątek - u panny Rozy wszystko ok, nie widzę żadnych większych dolegliwości, jest taka zakręcona jak zawsze. Czas spędza na łażeniu krok w krok za pańcią albo drzemaniu w mojej okolicy, nic co robię jej nie umknie, a jak zamykam się w łazience to zagląda przez kocie wejście.............Nawet na pól minuty nie spuszcza mnie z oka.

DSCF9197.JPG

 

to ja zacytuję, cudna Rozalindka 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozalia czuje się zwyczajnie, nic złego się nie dzieje. Jest jedynie coraz bardziej otępiała, zasypia mocniej i częściej niż zazwyczaj, a czasami jak śpi to nic nie słyszy, jeszcze w zeszłym roku reagowała na każdy mój ruch nawet jak spała. Bywa, że otworzy oczy i leży, Patrzy wtedy czy jak chodzę po domu to przypadkiem nie wychodzę gdzieś, w ogrodzie łazi za mną non stop. Apetyt ma ogromny, nie wiem co w nią wstąpiło, ale je jak szalona na czas i ogromne ilości by pochłonęła gdyby się jej na to pozwoliło. 

Dotarły oczywiście na jej konto pieniążki - bardzo dziękujemy. Zakupiłam też worek karmy na kolejne 2 miesiące albo i dłużej. Uzupełnię rozliczenie w weekend długi.

 

DSCF0174.JPG

DSCF0145.JPG

DSCF0067.JPG

DSCF9958.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...