Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nic nie dacie się nabrać hmmmmm, zostaje. Przywiązała się do nas.Jak jesteśmy w gościach to niby do wszystkich lat, łazi sobie, ale jak tylko się zorientuje, że mamy zamiar wychodzić "przykleja się" do nogi.Nie mam sumienia jej oddać. Zresztą pasuje do nas bardzo

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nic nie dacie się nabrać hmmmmm, zostaje. Przywiązała się do nas.Jak jesteśmy w gościach to niby do wszystkich lat, łazi sobie, ale jak tylko się zorientuje, że mamy zamiar wychodzić "przykleja się" do nogi.Nie mam sumienia jej oddać. Zresztą pasuje do nas bardzo

 

icon_super.gif

Link to comment
Share on other sites

Chyba po Matyldzie coś mi się poprzestawiało.Domek by mi się przydał :P.

A Surka wypiękniała bardzo i już nie patrzy morderczym wzrokiem :)

Przedwczoraj mąż mówi do mnie; 

"Musimy ją zatrzymać, bo nikt jej nie pokocha tak jak my".

Mówię do niego "Nie przesadzaj"

A on do mnie "Przecież jak tylko otworzę oczy to od razu ich miziam" ha,ha,ha, wariat.

Przedwczoraj w nocy się przebudził, a ona się na niego gapi.Słyszałam jak on do on do niej mówi "przestań bo się boję".

Najlepsze, że ja dziś się przebudziłam, a ta się na mnie gapi.

Któraś tak już robiła.Chyba Nikita 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sura też potrafiła, chyba, że było już naprawdę gorąco to wyłaziła.Zawsze myślałam, że Leo to zmarźluch , ale ona jest jeszcze gorsza.Okazuje się jednak, nie tylko moje to podkołderniki.

Ogólnie nudno nie jest.Mentor już zdążył obsikać Surze głowę na porannym spacerze.Kiedyś Leo oblał jej cały bok.Mam swoje tyle lat i coś takiego się nie zdarzyło, a ona, nie wiem, może lubi i się podstawia :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...