Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

Cudna jest. Te oczka bursztynowe i różowy jęzorek. Watacha okrutnico czemu tak mało pokazujesz?

 

Dieta Dąbrowskiej to oczyszczająca jest, czyli lecznicza, a chudnięcie to tylko skutek uboczny i każdy chudnie inaczej, tak jak organizm sobie wymyśli. Jeść można ile się chce tylko określone produkty. Najgorsze zawsze dla mnie były pierwsze 3 dni, bo strasznie byłam głodna. Potem chęć do jedzenia mijała i dało się wytrzymać. Efekt na potem też miałam taki, że np. w ogóle nie miałam chęci na cukier i słodycze, a to dla mnie zbawienne, che che. I smak wyczula się niesamowicie. Raptownie takie niuanse czułam, że wcześniej w ogóle nie pomyślałam o tym. Źle się czułam w drugim tygodniu, głównie strasznie głowa mnie bolała, gardło, a za pierwszym razem to nawet ząb, na którym mi przed laty dentysta robił eksperyment. Może to był ten kryzys? Wiem już, że muszę na ten czas mieć trochę spokoju i dlatego w tym roku jeszcze nic mi z dietowania nie wyszło, bo ciągle coś - jak nie chora jestem to wokół coś do biegania.

Link to comment
Share on other sites

Do ogłoszeń proszę o zdecydowanie krótszy tekst.

 

na OLX już ją dałam, a poniżej skrócony:

 

Surka to suczka, której zmarła ukochana pani - taka już polska tradycja, że rodzina rzadko kiedy chce się zająć pieskiem zmarłego - piesek trafia do schroniska - prosto z kanapy, tuż po tym jak stracił ukochanego opiekuna - wali się cały świat takiemu psu.
Zabraliśmy ją do domu tymczasowego - inaczej popadłaby w depresję. Dostała szansę i teraz szukamy dla niej dobrego domu. 
Surka jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana. Jest wielkości sznaucerka mini - odrobinkę dłuższa, ze 2 cm wyższa może, ale niewiele. Toleruje inne psy i suczki. Ma około 6 lat.

Oto jak pisze o niej tymczasowa opiekunka: 
"Pamiętam jak ją przywieźli, była taka przestraszona. Od razu chciała zwiewać :), było jej obojętne gdzie. Niestety wstrętne łapy ją wzięły w swe objęcia, a potem ułożyły na kolankach. Trzęsła się jak galareta, ale po pewnym czasie poczuła się bezpieczniej, drżała coraz mniej, mniej, aż w końcu usnęła. 
Ogólnie to taka spokojna damesa, ale to tylko pozory :P. Potrafi się wygłupiać jak niejedna małolata. Jest uległa, boi się krzyków zaraz się kuli, choć jak komuś krzywda się dzieje potrafi stanąć w obronie bez sekundy zastanowienia. Dlatego nie polecam do domu z małymi dziećmi, szczególnie że przy głośnych zabawach to się ekscytuje. Akceptuje pieski i suczki jak nie są napastliwe. Uwielbia przytulanie i głaskanie, troszkę zazdrosna, potrafi się przepychać do głaszczącego nie patrząc, że depcze inne pieski. Lubi ciepełko, potrafi przy 20 stopniach pakować się pod kołdrę i to zawodowo. Jest bardzo ciekawska i interesują ją wszystkie zapachy. Uwielbia spacerki, zawsze gotowa, zawsze pierwsza, skacze z radości jak sprężyna. Bardzo fajna suczka z tej Surki - polecamy do adopcji." 

Bardzo nam zależy na dobrym domku dla niej - wtedy my będziemy mogli pomagać kolejnym potrzebującym.

Link to comment
Share on other sites

Ej :/  , ja nie umiem pisać ładnie :( , będą się ze mnie śmiać :P

 

I proszę mi się nie wyśmiewać z Leosia, bo jest właśnie na diecie :P

Surka jest idealna, ani gruba, ani chuda, ale ostatnio dużo żre.Jest bardziej łakoma od Leosia.Niemożliwe hmmmmmmm możliwe, możliwe :). Ukradła wczoraj z blatu dupkę od marchewki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...