Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

To jak w tym kawale o rzucaniu palenia, kiedy delikwent powiesił sobie kartkę z napisem "Od jutra nie palę" i codziennie umacniał się w postanowieniu. Tak? ;)

Tak.Jakieś tam zrobiłam, ale nie mogłam się ustawić ze słońcem tak aby współgrać :P.

 

Ulana, a Ty byłaś na tej diecie Dąbrowskiej?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam u mojej teściowej w pracy facet, starszy już zresztą, właśnie parę miesięcy temu przechodził tą dietę.Teraz jak zaczęłam czytać to mi się skojarzyło.Podobno masakrycznie schudł, ale czuł się świetnie.A ile teściówka się nagadała, że chyba jej nie powiem, że też chcę.Najlepsze, że i Bartek chce spróbować.Szok normalnie :)

Link to comment
Share on other sites

Przez 6 tygodni jesz określone warzywa i ewentualnie jabłko grejpfruta bądź cytrynę.Pijesz, wodę i zioła.Masakra, ale jakbym się zawzięła to bym dała radę.

Monika nie dość, że chudniesz to dodatkowo przechodzisz samoleczenie :). Bardziej się boję, że jakiejś biegunki w drodze do pracy dostanę ha,ha,ha

Link to comment
Share on other sites

Przez 6 tygodni jesz określone warzywa i ewentualnie jabłko grejpfruta bądź cytrynę.Pijesz, wodę i zioła.Masakra, ale jakbym się zawzięła to bym dała radę.

Monika nie dość, że chudniesz to dodatkowo przechodzisz samoleczenie :). Bardziej się boję, że jakiejś biegunki w drodze do pracy dostanę ha,ha,ha

 

 

chyba samookaleczenie buuhahahaha - ja nie wiem czy dałabym radę - ja jestem taka świnia co wszystko zeżreć musi :/ 

 

 

 

foty super!!!! PIPA jestes, że nam ich tak skąpisz zawsze! o! 

Link to comment
Share on other sites

chyba samookaleczenie buuhahahaha - ja nie wiem czy dałabym radę - ja jestem taka świnia co wszystko zeżreć musi :/ 

 

 

 

foty super!!!! PIPA jestes, że nam ich tak skąpisz zawsze! o! 

 

Bo mi się wydają nudne i źle oświetlone :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...