Jump to content
Dogomania

Lusia


joanka40

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Rozmawiałam z Asieńką ..niestety nie bardzo ale Asieńka nie odpuszcza i nad tym pracuje ;) mała zołza musi zrozumiec że to dla jej dobra ;)[/QUOTE]

[quote name='joanka40']Kot zaliczył 1-y zastrzyk Nivalinu. Zostało mu jeszcze 9. Przy zastrzyku darł się strasznie i wyrywał. No chyba przestanę go karmić, żeby miał mniej siły na takie chuligańskie wybryki :evil_lol:.
Pojadł tuńczyka i śpi, potworek jeden.[/QUOTE]

Koty już takie są,wiedzą lepiej co jest dla nich dobre a co nie ;)
Jak śpi to jest słodka,ale jak nie to sobie nie da pomóc :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Rany Julek, nigdy w życiu tyle razy nie myłam podłogi. Dziś reaktywuję mopa, bo choć mam ambicje myć podłogę ręcznie, to mój kręgosłup w tej kwestii się ze mną nie zgadza.
[B]A teraz wieści z ostatniej godziny:[/B]
Wczorajszy dzień, to chyba było odsypianie uśpienia kota do Rtg. Dziś o 6.30 Luśka samodzielnie rozpoczęła rehabilitację. Sama próbowała wstawać na 4 łapy, potem były próby chodzenia na tych łapach, no i jak jest w szaliczku, to nie skacze już tak dużo jak zajączek, [B]tylko próbuje stawiać łapy naprzemiennie.[/B]
Niestety zwieracze nie działają zupełnie.
Jednak ja wierzę w moc Nivalinu i ruchu. Zobaczymy.
Biorę się za bazar, muszę dziś go wreszcie skończyć.
Mój stosunek do Luśki jest ambiwalentny: generalnie bardzo ją lubię, ale wkurzam się, jak tak bardzo brudzi i nie chce zakładać majtek,syczy wtedy jakby zapatrzyła się na "Egzorcystę".
Teraz potworek poszedł jeść, oczywiście majtki spadły...Idę po mopa.

Edited by joanka40
Link to comment
Share on other sites

Luśka po drugim zastrzyku. Do 18.00 kondycja poprawna, później kiepska. Noc ją znowu zregeneruje, więc rano pewnie znowu będzie w dobrej formie. Kuweta ją interesuje ale jedynie w teorii.
Przy zastrzyku kot wpada w panikę, wije się okrutnie, drze i ze strachu sika i nie tylko.
Rano wstawię paragony: z apteki i od dr Wróblewskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka40']Omijają z daleka, Kret syczy, Skrzat ma deprechę, a Miśka znosi myszy w darze. Tylko pies działa w ruchu: "Ratujmy bezdomne zwierzęta".[/QUOTE]

Czyli pies okazał się najbardziej prokoci :)?

Pampersy wreszcie dziś poszły, ale widzę, że coś się u małej nie sprawdzają :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Czyli pies okazał się najbardziej prokoci :)?

Pampersy wreszcie dziś poszły, ale widzę, że coś się u małej nie sprawdzają :shake:[/QUOTE]
Marudko, myślę, że się przydadzą, bo podkładam jej pod pupę pieluchę jak Luśka śpi. Niestety wyobrażałam sobie, że ona będzie chodzić w pielusze ale wtedy muszą być jeszcze szelki i sznureczki, żeby pampers nie spadł. Efekt "ubrania" Luśki w taki kombinezon jest taki, że ona leży zapakowana jak prezent urodzinowy i się nie rusza :evil_lol:.
Codziennie zużywam dwie pieluchy, jak śpi i zalega nieruchomo, to motam jej dupsko delikatnie /jak zapinam rzepy drze się jak opętana w "Egzorcyście", hm :shake:/. Tak więc na pewno majty zostaną wykorzystane w dobrym celu. Bardzo dziękuję za wysyłkę. Pozdrawiam ogromnie serdecznie :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Turbo Luśka nie zawiodła moich porannych oczekiwań. Boję się myśleć co będzie jutro rano :placz:.
Rogówkę i tak mam zdemolowaną przez pozostałe koty ale ten przyłoży do tego "rękę" jak nic. Przednimi łapami tak wczepia się w tapicerkę, że biegnie po calutkim oparciu, prostopadle do siedziska :shocked!:.Widziałam też jak zbiegła z tyłu rogówki głową w dół do samej podłogi, a potem jeszcze szybciej wlazła do góry. I to wszystko głównie na przednich łapach.
Biegała jak małpa od 6.30 do teraz, czyli do 8.28 :shake:.
Taka sprytna jest, a do kuwety dalej nie chodzi. Trochę od niej zalatuje ale widzę, że próbuje się myć.
Każdy kto ma kota wie, jak trudno podać mu tabletkę. Turbo Luśka zjada tabletki bez żadnego problemu, mam wrażenie, że ma coś z węchem.
To chyba tyle z porannych wieści.
Kot padł i śpi, oby jak najdłużej :evil_lol:.

Edited by joanka40
Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka40']Turbo Luśka nie zawiodła moich porannych oczekiwań. Boję się myśleć co będzie jutro rano :placz:.
Rogówkę i tak mam zdemolowaną przez pozostałe koty ale ten przyłoży do tego "rękę" jak nic. Przednimi łapami tak wczepia się w tapicerkę, że biegnie po calutkim oparciu, prostopadle do siedziska :shocked!:.Widziałam też jak zbiegła z tyłu rogówki głową w dół do samej podłogi, a potem jeszcze szybciej włazi do góry. I to wszystko głównie na przednich łapach.
Biegała jak małpa od 6.30 do teraz, czyli do 8.28 :shake:.
Taka sprytna jest, a do kuwety dalej nie chodzi. Trochę od niej zalatuje ale widzę, że próbuje się myć.
Każdy kto ma kota wie, jak trudno podać mu tabletkę. [B]Turbo Luśka [/B]zjada tabletki bez żadnego problemu, mam wrażenie, że ma coś z węchem.
To chyba tyle z porannych wieści.
Kot padł i śpi, oby jak najdłużej :evil_lol:.[/QUOTE]
:cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Turbo Luśka dziś:

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1vE_-DIxD9c/UjLGxXZPL9I/AAAAAAAABg0/OKVIO-eqA34/w251-h187-p-no/DSC_0278.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/bevJKP46GzXtwJiE7ejLuaMsiIAuygmqRjpwgF85uGg=w250-h187-p-no[/IMG]

Spójrzcie na zdjęcie poniżej, ktoś jej odgryzł jednego wąsa :razz::

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CwtW7YRpULc/UjLN0XudcII/AAAAAAAABho/06nQq_lMbNQ/w702-h527-no/DSC_0298.jpg[/IMG]

Edited by joanka40
Link to comment
Share on other sites

Paragony rozliczeniowe
1/ Zakup leków w aptece "Niezapominajka"

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-g5RDgVvDKf4/UjLJTe5YH5I/AAAAAAAABgc/YokiNzuJyvU/w404-h539-no/DSC_0270.jpg[/IMG]

2/ Wizyta u dr Wróblewskiego:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-k6Y1dIiLJHc/UjLJG2ZUb0I/AAAAAAAABgU/d8ttT02ZcGo/w404-h539-no/DSC_0271.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...