Jump to content
Dogomania

Mikro Moli już w DS!!!


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pikola']Czy to prawda ze [I]Zofia&Sasza[/I] nie zyje?
Jestem w ciezkim szoku..Miala 51 lat:-([/QUOTE]

Nie znałam Jej ale bardzo mi przykro, to straszne...

Moli dzisiaj w nocy urządziła sobie "zieloną noc". Wywróciła worek z karmą moich psów a ponieważ worek jest zapięty na suwak (kto kupował kiedyś Josere to wie o czym mówię) to wydarła w nim dziurę. A potem... nasikała na wierzch!! Widocznie chciała zaznaczyć, że to jej:evil_lol: Na szczęście karma się nie przesypała tylko większość została na dnie worka więc Moli nie zjadła dużo, bo chyba by pękła:roll:
Zgodnie z prośbą wrzucam kilka zdjęć (worka nie sfotografowałam, za bardzo byłam zła:eviltong:)
Pogłaszcz mnie po brzuszku
[IMG]http://imageshack.us/a/img543/3585/u40u.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img23/9499/m6r8.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img809/7586/kr0n.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img34/2037/h1ij.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img845/6926/b2oc.jpg[/IMG]

Mam też film ale nie umiem wstawić na dogo:roll:

Link to comment
Share on other sites

Moli już w swoim domu:multi:
W samochodzie jechała w transporterze bo doszłam do wniosku, że tak będzie bezpieczniej i dla niej i dla mnie. Nie za bardzo chciała iść po ulicy ale po chwili się przekonała. Sama weszła przez bramkę, na klatkę i do mieszkania (do windy musiałam jej trochę pomóc). W mieszkaniu zaczęła od razu zwiedzać wszystkie kąty, była troszkę zdenerwowana ale bez przesady;) (mam wrażenie, że mniej niż podczas wizyty Państwa u nas) Zapoznała się ze świnką morską, dostała kolację i pozwoliła się wszystkim wygłaskać. Kiedy wychodziłam podleciała do mnie i też chciała wychodzić ale jej Pan ją zawołał i zaraz poleciała na głaskanie:)
Niestety nie mam zdjęć bo zostawiłam sprzęt fotografujący w samochodzie:oops:
Ale Państwo obiecali relacje i zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Moli już w swoim domu:multi:
W samochodzie jechała w transporterze bo doszłam do wniosku, że tak będzie bezpieczniej i dla niej i dla mnie. Nie za bardzo chciała iść po ulicy ale po chwili się przekonała. Sama weszła przez bramkę, na klatkę i do mieszkania (do windy musiałam jej trochę pomóc). W mieszkaniu zaczęła od razu zwiedzać wszystkie kąty, była troszkę zdenerwowana ale bez przesady;) (mam wrażenie, że mniej niż podczas wizyty Państwa u nas) Zapoznała się ze świnką morską, dostała kolację i pozwoliła się wszystkim wygłaskać. Kiedy wychodziłam podleciała do mnie i też chciała wychodzić ale jej Pan ją zawołał i zaraz poleciała na głaskanie:)
Niestety nie mam zdjęć bo zostawiłam sprzęt fotografujący w samochodzie:oops:
Ale Państwo obiecali relacje i zdjęcia:)[/QUOTE]
cieszę się, że Moli u siebie, a Tobie Marysiu współczuję przeżycia, jak się swojego tymczasa zostawia już u kogoś, a On za Tobą leci, a mi wtedy łzy lecą;

Link to comment
Share on other sites

Dostałam smsa od Pani Małgosi, że u Moli ogólnie wszystko ok, grzecznie przespała noc. Jest tylko bardzo niepewna na spacerach, nie bardzo chce się załatwiać i strasznie się cieszy kiedy wraca do domu.
To jest dla niej zupełnie nowe środowisko, musi się nauczyć jak funkcjonować w miejskich warunkach:)

[quote name='pikola']Marysiu pieknie prosze o filmik:lol:

To juz nowa bida u Ciebie jest?:-([/QUOTE]

Pikola filmiku niestety nie umiem zamieścić na dogo, mogę ew. wysłać na maila.
Co do kolejnej bydy, to miała do mnie przyjechać suczka z Suwałk, która od dłuższego czasu mieszkała ze swoimi szczeniakami pod tarasem pustego domku letniskowego. Ale pojawiła isę osoba chętna dać jej DS więc miejmy nadzieję, że sunia od razu trafi "na swoje":)

Edited by Marysia O.
Link to comment
Share on other sites

Oj tak, Moli to taki mały łobuziak;) A głos ma taki donośny, że ja dosłownie dostawałam wysypki jak tylko zaczynała szczekać:evil_lol:

Niestety sunia z Suwałk nie pojedzie do DS ponieważ okazał się nieodpowiedni (maleńkie mieszkanko, czwórka małych dzieci, w tym jedno uczulone na sierść).
W związku z tym mam do Ciebie pytanie pikolu. Czy 50zł, które przekazałaś mi dla Moli mogłoby "przejść" na tą sunię? Potrzebne są pieniądze na jej transport, sterylkę itd.
Oczywiście to tylko pytanie, jeżeli masz jakiś inny cel, na który chcesz je przekazać lub poprosisz o zwrot to jak najbardziej się dostosuję:)
Wrzucam link do wątku suni i jej dzieci (informacje aktualne od postu #168 )[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243780-Bezdomna-psia-rodzina-POMOCY-potrzebne-domy-sterylka-szczepienia-odrobaczenie?p=21222440#post21222440[/URL]

Edited by Marysia O.
uzupełnienie
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią Małgosią, Moli ma się coraz lepiej:) Przez pierwsze dwa dni bała się załatwiać na dworze, na spacerze wszystką ją przerażało i załatwiła się kilka razy w domu. Natomiast w sobotę nastąpił przełom, Moli zrobiła siku na spacerze i od tej pory załatwia się bez problemu a wpadka w domu więcej się nie zdarzyła:lol:
W tej chwili nawet próbuje nawiązywać kontakt ze spotkanymi na spacerach psami. W domu ma się bardzo dobrze, okupuje kanapę, asystuje przy posiłkach, ładuje się na kolana i ogólnie wydaje się być zadowolona z życia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Oj tak, Moli to taki mały łobuziak;) A głos ma taki donośny, że ja dosłownie dostawałam wysypki jak tylko zaczynała szczekać:evil_lol:

Niestety sunia z Suwałk nie pojedzie do DS ponieważ okazał się nieodpowiedni (maleńkie mieszkanko, czwórka małych dzieci, w tym jedno uczulone na sierść).
W związku z tym mam do Ciebie pytanie pikolu. Czy 50zł, które przekazałaś mi dla Moli mogłoby "przejść" na tą sunię? Potrzebne są pieniądze na jej transport, sterylkę itd.
Oczywiście to tylko pytanie, jeżeli masz jakiś inny cel, na który chcesz je przekazać lub poprosisz o zwrot to jak najbardziej się dostosuję:)
Wrzucam link do wątku suni i jej dzieci (informacje aktualne od postu #168 )[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243780-Bezdomna-psia-rodzina-POMOCY-potrzebne-domy-sterylka-szczepienia-odrobaczenie?p=21222440#post21222440[/URL][/QUOTE]

Oczywiscie Marysiu,przekaz pieniazki na sunie:lol:
Jest juz u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Rozmawiałam z Panią Małgosią, Moli ma się coraz lepiej:) Przez pierwsze dwa dni bała się załatwiać na dworze, na spacerze wszystką ją przerażało i załatwiła się kilka razy w domu. Natomiast w sobotę nastąpił przełom, Moli zrobiła siku na spacerze i od tej pory załatwia się bez problemu a wpadka w domu więcej się nie zdarzyła:lol:
W tej chwili nawet próbuje nawiązywać kontakt ze spotkanymi na spacerach psami. W domu ma się bardzo dobrze, okupuje kanapę, asystuje przy posiłkach, ładuje się na kolana i ogólnie wydaje się być zadowolona z życia;)[/QUOTE]

Ciesze sie bardzo ze u Molenki wszystko dobrze:loveu:
A imie zostalo,czy ma inne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...