Jump to content
Dogomania

Mikro Moli już w DS!!!


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeden koszyk mam (i to chyba nawet z poduszką!). Drugi poszedł sobie do DS razem ze Słomką ;) Chętnie podaruję, bo u mnie nie przetrwałby jednego dnia naszej nieobecności w domu...
Marysiu - u naszych Doktorów chip kosztuje 30 zł. Wirusówki 40 (przynajmniej dla mnie). Gdybyś chciała tam jechać - daj znać, żebym Ci dała "referencje". W razie czego weźmiemy "na zeszyt" i oddamy jak się uzbiera :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Zagladam do Moli, mamy sporo telefonow dotyczacych adopcji Fionki, jak bedzie jakis sensowny "domek" z ktorego propozycji nie skorzystamy to bede wysylac Moli, dostalam juz zdjecia i opis od Ewy.:)[/QUOTE]

Dziękuję Elu:)
Co prawda pod względem powszechnie pojmowanej psiej urody Moli nie dorasta Fionce do pięt ale może ktoś się skusi;)
Z ogłoszeń jak na razie cisza.

Link to comment
Share on other sites

U malutkiej wszystko dobrze, dzisiaj potfffory na dość długo zostały sam, po moim powrocie było troszkę narozrabiane ale to raczej nie dzieło Moli (ona tak wysoko nie sięga):eviltong:
Ale mam też inne wieści... jest rodzina zainteresowana "naszą" małą! Na razie więcej nie będę pisać, zobaczymy co z tego wyniknie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...