Jump to content
Dogomania

Czikowy rudzielec kundelkowy - zapraszamy :)


psiulka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='g_o_n_i_a']Ja ze Słociny jadę tam bez problemu, pewnie i z Baranówki tez bym pojechala :p Ja karte rowerową owszem mam, ale nigdy przez 3 lata (jak jezdze na Cieplownicza) nie mialam jej przy sobie.[/quote]

Ja póki co roweru nie mam (kartę rowerową posiadam), ale raczej i tak jeździłabym autobusem :lol:

Dla Pędzelków wszystko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Pędzelki? Czyzbym niewiedziala o jakis nowych nazwach? Jeny jaka ja niedoinformowana. I chyba pójde za Kamili przykladem- pojade tam i przeprosze za nieobecnosc i dam karme jakąś dobrą :D[/quote]

Nie za moim przykładem, tylko za moją radą jak coś ;)
Ja Pędzelkom 2 karm Chappi przyniosłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pędzelki to są nasze Kundelkowe psiaki :loveu:
Ja bym poszla na Twoim miejscu, nawet nie wiem czy ktoś moze Cię tam pamiętać jak dawno to bylo. Ew. przeprosila za nieobecnosc ;-)
Ja kocham rowerek, tylko musze go sobie najpierw naprawic zeby poszalec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Ja lubię jeździć na rowerze, niestety narazie go nie posiadam :roll: Zostają tylko rolki :loveu: ...Ale trochę za daleko, żeby na nich jechac..[/quote]Daleko? Nie tyle daleko co droga nienajlepsza :eviltong: Bo odległość jest do pokonania :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']To ty robisz im zdjęcia? Czy przynosisz swój aparat?[/quote]
Ja robie zdjęcia wyłącznie na potrzeby wątkowe DGM. Zdjęcia na stronie są Matyldy, Kingi i Guni. :cool3:

[quote name=':: FiGa ::']Bierzmowanie, prawda? :loveu::loveu:[/quote]
Ee, bierzmowanie to akurat najmniejsza atrakcja :eviltong:

[quote name=':: FiGa ::']:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
Hahahhah :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...