Jump to content
Dogomania

Z gatunku 'Miłe dla oka' :)


azja

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej!! Jesli dobrze sie domyslam to chodzi Ci o lysinkii na skroniach... Jesli tak to nie masz sie co martwic, zarosnie z czasem :D Poszukaj bo byl juz raz ten temat poruszany, tem topicu chyba "przelysienia" lub "przelysienia na skroniach", juz nie pamietam dokladnie :D

Link to comment
Share on other sites

Śliczniaste foty - zwłaszcza te trzy ostatnie - wyglądają jak w sepi - super nastrojowe. Przepiękne namarszczone ryjki :P :P :P

Co do galerii w dogomani, hmmm sama zakładałam ale nie pamiętam. Na pewno było to banalnie proste. Wdaje mi się, ze chyba wystarczy wysłać zdjęcia, nie moga być tylko z duże.

Link to comment
Share on other sites

Ala widze ze juz zamiescilas foteczki :D

a ja puide za przykladem i dam tez inne jesli chcecie opowiem tez historie jak agrafka domnie trafila :D

p.s na samym poczontku byla tak spokoija ze sie az martfilem teras to pogromca :D

agrafka pije jak swinka ! doslownie robi basen ... naokolo

agrafka%20019.jpg

tak prezentuie sie na trawce...

agrafka%20036.jpg

agrafka%20054.jpg

pozdrawiam a jesli ktos chce wiencei fotek zapraszam na http://www.salsa.pl/~spidi/elm/elmo/agrafka%20nowe/

Link to comment
Share on other sites

Śliczny pysio. :lol: Jak bym widziała moja Abuchę parę tyg temu. Tez jej robiłam zdjęcia głównie w czasie snu, bo były to jedyne chwile w których można było ustawić ostrość w aparacie i była szansa, że Abi nie ucieknie z kadru.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że mojemu "kłapouchowi" w końcu staną uszy, zwłaszcza lewe, które czasami, gdy AYKA jest rozluźniona, po prostu leży.

Dla odmiany - nie mój staffik - ale bardzo mi się podoba jego uśmiechnięty pysio. Może kiedyś dochowam się takigo białaska...

_261752_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

alojzyna - zostawilem ci bardzo warzno wiadomosc na gg lukni tam jak bendziesz...

poza tym nom super fajnia biala bula z niego

nom ten twoj diabel to chyba wyznaie zasade szczekam biegam latam pelen servis ? hahaha :lol: :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...