Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bushak']A ja bardzo, bardzo proszę o stawkę bernardynów długowłosych :modla: Zgłosiłam psiaka na tę wystawę, ale niestety wyjazd nam nie wypalił, więc nawet nie mam katalogu :-([/quote]
[COLOR=#000080]Długowłosy psy kl. młodziezy Baryk z Melonova [/COLOR][COLOR=#000080]Keti Olbrzym z Galicji[/COLOR]
[COLOR=#000080]Klasa posrednia - Aran Pałucki Przejar, Harley (taki z czech), Wigor z Karolewka[/COLOR]
[COLOR=#000080]Kl. Otwartą Amber Ratownik z Przeleczy, Yago Pałucki Przejar, Dzigit Boss przyklasztorne molosy i Twój Tajfun :) [/COLOR]
[COLOR=#000080]Kl. Championów - Yagino z Karolewka[/COLOR]
[COLOR=#000080]Suki - kl. szczeniat - Kaja z Karolewka[/COLOR]
[COLOR=#000080]posrednia - Esta Samarytanin, Xena Dar Św. Bernarda[/COLOR]
[COLOR=#000080]otwarta - Roxa Hebron (chyba), Ryza II olbrzym z galicji, juma z karolewka[/COLOR]
[COLOR=#000080]kl. championow Carina Hebron, Czara z Bogdanowej Zagrody, Suzi z Karolewka[/COLOR]
[COLOR=#000080]bernardyn krotkowlosy psy kl. mlodziezy - Iro Olbrzym z Galicji[/COLOR]
[COLOR=#000080]kl. posrednia Leon DśB[/COLOR]
[COLOR=#000080]kl. otwarta - Figaro z Karolewka, Heezedoorn's Kingdom of Heaven[/COLOR]
[COLOR=#000080]kl. championow Tyronica Born For Winning, Inar[/COLOR]
[COLOR=#000080]suki kl. młodziezy Celina Pyrlandia, Ozzy Palucki Przejar, Wita olbrzym z galicji[/COLOR]
[COLOR=#000080]posrednia Rapsodia z Karolewka, otwarta SHINE od p. Piepiory i oksa pyrlandia[/COLOR]
[COLOR=#000080]championow: berta z bogdanowej zagrody, eliska od natalky[/COLOR]

[COLOR=#000080]chyba niepełne ..[/COLOR]

[COLOR=#000080]Długie wygrał Jagino z Karolewka, krótkie Inar, ojciec Halszki :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Mój wyżeł węgierski


[B][SIZE=5][COLOR=blue][COLOR=red]FORYŚ z Tałchejów[/COLOR] ocena doskonała, CWC, NDPwR, CACIB, Zwycięzca Polski, Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej[SIZE=6]:p[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

[COLOR=black]To kolejne CWC z wystawy międzynarodowej, którym Foryś zakończył Championat Polski:multi:[/COLOR]

Będę wdzięczna za fotki mojego psa. :) Choć ciężko go było ufocić bo sie okropnie wiercił ale niektórzy próbowali.[/quote]
[B]Sylrwia[/B] - piekny wynik! GRATULACJE!!!

[quote name='-Magda-']To i my się pochwalimy

Moja suczka, [B]Samanta Szemrowicki Dworek[/B], pudel duży
[SIZE=4][COLOR=red][B]1.dosk, CWC, CACIB, BOS, Zw.Polski i Zw.Europy Środkowej i Wschodniej[/B][/COLOR][/SIZE]:multi::loveu:

Wystawa super zorganizowana, duże przestronne ringi z wykładziną antypoślizgową, ciepła hala (może daltego że 5 :cool3:) i [U]wet z pieczątką[/U]!


[B]GRATULACJE DLA WSZYSTKICH[/B]!!! Zarówno tych wygranych i tych którzy odważyli się pokazać swoje psiaki, a tym razem trochę nie wyszło :lol:

Ania.[/quote]
Magda - to Twoje czarne cudo ma super passę!!! Tak trzymać!:lol:

[quote name='Nacia_i_Fluffy']My mamy WO1/3 i NSzwR!! :D Nasz pierwszy występ na hali :multi:
[/quote]
Brawo!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki PanienkoBubu :loveu:
Szczerze mówiąc patrząc na stawkę takich właśnie zwycięzców ras bym typowała (no jak mi się ten Jagino podoba :loveu:) I widzę, że w krótkowłosych w otwartej był Tajfuna brat :lol:
A wiesz może jaka była kolejność w otwartej w długowłosych? Domyślam się, że Dżygit-Boss był trzeci, bo chyba go kojarzę z wystawy w Szczecinie, gdzie z kolei był IV/4, ale ciekawa jestem, czy klasę wygrał Amber czy Yago, bo wiem, że wyniki ich rywalizacji bywały różne :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

Faktycznie miejsca było dużo. W końcu ktoś pomyślał i wykładzina była też przed stolikiem sędziowskim (na światówce nie mogło tak być?).
Nas rozbroił pan w kamizelce odblaskowej i workiem na śmieci, który sprzątał na ringu honorowym w trakcie konkurencji...elegancko :eviltong:

Mam nadzieję, że mimo ciężkich warunków na drogach, wszyscy szczęśliwie wrócili do domu.

Dream i Judit, dzięki za miłe słowa. Jesteśmy bardzo dumni z naszego Rubidka :)
Super było znów spotkać się z wszystkimi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima'][CENTER][SIZE=6][COLOR=blue][U][COLOR=black]B[/COLOR][COLOR=sienna]a[/COLOR][COLOR=darkolivegreen]r[/COLOR][COLOR=darkgreen]d[/COLOR][COLOR=darkslateblue]z[/COLOR][COLOR=navy]o[/COLOR] [COLOR=indigo]p[/COLOR][COLOR=darkslategray]r[/COLOR][COLOR=darkred]o[/COLOR][COLOR=darkorange]s[/COLOR][COLOR=olive]z[/COLOR][COLOR=green]ę[/COLOR] [COLOR=teal]j[/COLOR]a[COLOR=slategray]k[/COLOR][COLOR=dimgray]ą[/COLOR][COLOR=red]ś[/COLOR] [COLOR=sandybrown]d[/COLOR][COLOR=yellowgreen]o[/COLOR][COLOR=seagreen]b[/COLOR][COLOR=mediumturquoise]r[/COLOR][COLOR=royalblue]ą[/COLOR] [COLOR=purple]d[/COLOR][COLOR=gray]u[/COLOR][COLOR=magenta]s[/COLOR][COLOR=orange]z[/COLOR][COLOR=yellow]y[/COLOR][COLOR=lime]c[/COLOR][COLOR=cyan]z[/COLOR][COLOR=deepskyblue]k[/COLOR][COLOR=darkorchid]ę[/COLOR] [COLOR=silver]o[/COLOR] [COLOR=pink]s[/COLOR][COLOR=wheat]t[/COLOR][COLOR=lemonchiffon]a[/COLOR][COLOR=palegreen]w[/COLOR][COLOR=lightblue]k[/COLOR][COLOR=plum]ę[/COLOR] [COLOR=red]DOBERMANÓW[/COLOR][/U][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]
Ja niestety nie pomoge!nie mam katalogu :shake:Ale dzis byłam sekretarzem na ringu dobermanow, i sedzina p.Tits wybierała (w.g. mnie) całkiem ładne psiaki, wiem ze na pewno pies z kl.otwartej wział BOB... numer katalogowy 835, ale nazwy niestety nie pamietam:roll:
[quote name='Agappe'][SIZE=3]zna ktoś wyniki [B]BOG V[/B]?[/SIZE][/quote]
BOG 5 - I Husky, II Samojed, III chow chow

Link to comment
Share on other sites

U mnie wygrał w kalsie otwartej oraz w całej rasie brabantczyk
[B]Fart Kogel Mogel [/B].

Laluś zdobył srebro, ocena doskonała lok 2 w konkurencji 3
Ale największym jego sukcesem było to że w porównaniu wygrał z Ch Rosji Zw. Uropy 2006 DONNI BRASKO
i dostalismy rez CACIB :multi::multi::multi::multi::multi::multi:- bardzo jestem dumna z Lalusia że tak ładnie się pokazał.


Staweczkę podaje u brabantów:

Młodzież
YOUR SWEET BOY od Wilmy

Otwarta
BRWON SUGER Kogel Mogel
ENRICO Duma Bojarów
Fakrt Kogel mogel

Champion
DONNI BRASKO

Suki:
Posrednia
NIRVANA Dikseilendas
Runors RUGBY PETROS

Otwarta
Runors RUNNY ROXMAVEL

Championów
OVATSIJA Europa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzka'][COLOR=blue][B][SIZE=2]Jamnik długowłosy standardowy Carelli Światołdycz otrzymał [/SIZE][/B][/COLOR]
[B][SIZE=2][COLOR=blue]CACIB, BOB :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=blue]Gonia GRATULACJE i mizianko dla zwycięzcy :p:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

A znasz wyniki gr IV ?

Link to comment
Share on other sites

[B]Gratulacje dla Wszystkich, którym w Poznaniu się poszczęściło[/B].:lol:

My "jedynie" CWC w kl. otwartej.:lol:

Kilka fotek z ringu gordonów, niestety słabej jakości.:roll:
Porównanie w sukach:
- kl. pośrednia i (po prawej) kl. championów (Baffi Shadow Dog - CACIB, Zw.Europy Środk. i Wsch.'07!!)

[img]http://milka.net.pl/poznan/poznan2.jpg[/img]

- Baffi i my :cool1: (Blue - kl. otwarta)

[img]http://milka.net.pl/poznan/poznan3.jpg[/img]

- jeszcze raz my:

[img]http://milka.net.pl/poznan/poznan1.jpg[/img]

- BOB - kolejny sukces Rubida Kaladan ;) Gratulacje!

[img]http://milka.net.pl/poznan/poznan4.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Massima[/B] - sporo tych Twoich dobków. Może jakąś selekcję zrobisz?:lol:
pzdr.[/quote]

[quote name='Savannah']Ja niestety nie pomoge!nie mam katalogu :shake:Ale dzis byłam sekretarzem na ringu dobermanow, i sedzina p.Tits wybierała (w.g. mnie) całkiem ładne psiaki, wiem ze na pewno pies z kl.otwartej wział BOB... numer katalogowy 835, ale nazwy niestety nie pamietam:roll:[/quote]

Dzięki serdeczne :)

Byłam w Poznaniu :)
Boba wziął [B]XROY z Padoku[/B] pokonując swego ojca, który dostał [B]res. CACIB - Sant Kreal REMBRANDT[/B]

[B]Stawki już nie "trza"[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...