Jump to content
Dogomania

Niechciana Suzi - MA DOM :)


koelka

Recommended Posts

[quote name='gluchypies']O rany :loveu: Wstrzymuję oddech na najbliższe 2-3 tygodnie... Oby się w końcu udało, należy się to naszej kochanej dziewczynce.

Lecę sprawdzić na początek wątku, jak stoi z kasą.

edit: wpłacę zaraz zaległą deklarację za lipiec (przepraszam!) i to, co jest na minusie. Będzie Suzi na zero :)[/QUOTE]

Ojej, dziękuję Kochana :) Z aktywnego jeszcze bazarku jest na razie 15 zł.
I też wstrzymuję oddech, jak będę miała jakieś wiadomości dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koelka']Suzanka wraca dziś z adopcji :( Bo... za nieśmiała :( Bez komentarza :(
Ludzie chcą jednak szczeniaka.[/QUOTE]

Ja pierdzielę, tamci ją zwrócili bo niszczyła, dla tych za nieśmiała... co za barany! Nie wiedzą, że pies tuż po adopcji się inaczej zachowuje niż gdy już się zadomowi?!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :placz:

wściekła jestem i chce mi się płakać, że biedaczka znowu została wrobiona przez jakich nierozsądnych tumanów!!! :placz:

Link to comment
Share on other sites

Co można stwierdzić po kilku dniach pobytu suni w nowym miejscu :( Miałaby hektar ziemi do biegania. ale tradycyjne powody... albo za mało szczeka, albo za dużo, za energiczna, za nieśmiała, czego to jeszcze ludzie nie wymyślą. Jak się nie chce to znajdzie się powód, jak się chce znajdzie się sposób... szkoda słów :( Suzanka z powrotem w hotelu :(

Link to comment
Share on other sites

Kto ją odwiozł ? Jak jej samopoczucie po powrocie ?

Jutro zakończenie bazarku koelki dla Suzanki - pusto tam a pieniązki po zwrocie suni z adopcji bardzo potrzebne...
Oprócz książek są wirtualne uśmieszki Suzi . Pomóżmy sunieczce - jeden uśmiech to tylko dwa złote.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254513-Księgarnia-książki-różne-do-05-08-2014-do-godz-20-00[/URL]

Edited by barb
dodanie linku do bazarku
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Kochane za pomoc w reklamowaniu bazarku dla Suzi - teraz po powrocie z nieudanej adopcji - znów potrzebuje pieniążków na hotel.
Od gluchypies wpłynęło 32,65 zł - dziękuję :)

Kopiuję wpis z wydarzeń na fb o powrocie Suzi - przywiozła ją z powrotem moja znajoma - właścicielka hoteliku :(
[SIZE=3]"[COLOR=#000000][FONT=lucida grande]Dzisiaj Suzana wróciła do "domu " czyli hotelu, a jej oczy mówiły " byłam grzeczna , nie kopałam dołków tylko nocą troszkę płakałam, wyłam jak tęskniłam za pieskami i za moja panią.Starałam się bardzo aby mnie pokochali, ale jestem nieśmiała i potrzebuje więcej czasu , no i jestem zwykłym kundelkiem "... Zastałam ją smutną i wystraszoną na środku posesji .Stała tak w strugach deszczu ,a gdy się zbliżyłam to uciekła ,ale później niepewnie podeszła .Radość odzyskała jak zobaczyła swoją wesoła gromadkę , pysio jej się uśmiechał. Kolejna adopcja i nie wiem czy dam radę na kolejną, bo albo mi serce pęknie albo Suzanie."
:( :( :(
[/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][FONT=lucida grande]i zdjęcia z drogi powrotnej :(
[/FONT][/COLOR][IMG]http://i58.tinypic.com/lktpk.jpg[/IMG]
[IMG]http://i57.tinypic.com/vgog0o.jpg[/IMG]

Edited by koelka
edit
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...