Jump to content
Dogomania

Niechciana Suzi - MA DOM :)


koelka

Recommended Posts

myślami wracam do Suzanki z "beczki"  o ile mogę robię zakupy na bazarkach dla niej  :kiss_2:  taka cudna sunieczka i tyle już przeżyła :lookarou:

 

po uwolnieniu z tych okropnych warunków już 2 razy była adoptowana i oddana ?  :madgo:

 

mam pakiet 30 ogłoszeń do wykorzystania, może się przyda? :loveu:

 

 

Problem w tym, że ten obrazek jest wielki, a kody do wstawiania miniaturek mi nie działają  :( Próbowałam już z kilku stron wrzucać i ciągle nie wchodzą  :(

 

Ciociu Gluchypies a jak zmniejszyłaś banerek bo moje takie wielgaśne a nie wiem jak je zmniejszyć  :nonono2:  

Link to comment
Share on other sites

 

myślami wracam do Suzanki z "beczki"  o ile mogę robię zakupy na bazarkach dla niej  :kiss_2:  taka cudna sunieczka i tyle już przeżyła :lookarou:
 
po uwolnieniu z tych okropnych warunków już 2 razy była adoptowana i oddana ?  :madgo:
 
mam pakiet 30 ogłoszeń do wykorzystania, może się przyda? :loveu:
 
 
Ciociu Gluchypies a jak zmniejszyłaś banerek bo moje takie wielgaśne a nie wiem jak je zmniejszyć  :nonono2:  

 

Dobrze, że kupujesz na bazarkach dla Suzi :) jakoś musi sunieczka uzbierać na hotelik. Dobrze, że tak niewiele on kosztuje. Ale fajnie by było, gdyby już znalazła swój prawdziwy domek.

Kochana, nie wiem jak zmniejszyłam banerek :) wybrałam jakąś opcję dodania zdjęcia i było mniejsze :)
Link to comment
Share on other sites

 

Poleciał przelew dla Suzi 25% z mojego bazarku, czyli 62,50 zł :)
Proszę o potwierdzenie na wątku, gdy dojdą.
http://www.dogomania.com/forum/topic/143561-rozliczam-ciuszki-xs-xl-dla-misi-suzi-magika-do-2910-godz20/?p=15862210

 

Bardzo dziękuję, pieniążki dziś wpłynęły :) :) :) Brakuję już tylko 26,20 zł na hotelik w listopadzie.
Link to comment
Share on other sites

zaglądam do Suzaneczki

 

ogłoszenia dla dziewczynki są w produkcji  , buziaczki przesyłam dla królewny k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,sobx6eh2_Lf

 

 

Kochani ,szukamy miejsca tymczasowego dla niewidomej suni ratlerki  :-(  w Warszawie lub okolicach (może być płatny ), może coś wiecie (mój tel. 697204111)

 

dziękuję 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...