Jump to content
Dogomania

Połamana Kania -POMOCY !!!SAMBA MA DOM :)


kasiek.

Recommended Posts

[IMG]https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v2/yT/r/K6_TY47YS3x.png[/IMG]


Prosimy o ratunek dla mlodziutkiej okolo półrocznej suczki. Okazalo sie, ze miala połamaną miednice, ktora juz sie zrosła. Sunia nie moze chodzic. Na pewno bardzo ją boli.
Potrzebna jest diagnostyka ortopedy. Byc moze operacja.
Kania jest u soniamalutka z dogomanii, ale ona nie moze sie zajmowac psem, ktory wymaga opieki. Szukamy, bardzo prosimy o dom tymczasowy.
A najbardziej potrzebne sa pieniadze, ktorych nie mamy.
Kania jest bardzo grzeczna, wpatrzona w czlowieka, prosi aby ulzyc jej cierpieniu.
My rowniez prosimy, pomozcie ją uratowac. W takim stanie w jakim jest teraz jej zycie jest koszmarem, jednym cierpieniem.

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=HBm0Se7AAR8&feature=youtu.be[/URL]

Kto chciałby pomoc nam finansowo w diagnostyce i operacji moze wpłacac pieniadze na konto Fundacji Kastor, ktora juz dawno udostepnila swoje konto.
Fundacja Kastor jest uczciwa, sprawdzona. Przekonałam sie o tym wiele razy i bardzo Im za to dziekuje.

Przy wpłatach proszę w tytule pisać: na leczenie Kani od Pipi

tel. kontaktowy 500 308 722 ( Ala )

Fundacja KASTOR
ul. Karłowicza 11/28
25-357 Kielce

PKO BP: 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542

Dla zagranicy:

IBAN: PL 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW

rozliczenie
[URL]https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnrpwAHmqWjKdC1JanJ3YnBtSzlDbWc2NVZqM0RjdkE&usp=drive_web#gid=1[/URL]

[B][FONT=verdana]Podsumowanie finansowe:

Wpływy:
[/FONT][/B][FONT=verdana]100zł – Dorota D.-S.
10zł - Daria Z.
10 zł – Ewelina S.
30 zł - Krzysztof U.
35 zł – Natalia B.
50 zł – Łukasz Ż.
30 zł – Małgorzata P.
20 zł - Agnieszka C.
255zł - od pieska Polarka, który odszedł za TM
100 zł - Krystyna Zofia G.
20 zł – Justyna Maria L.
100zł - Dorota K.
50zł -Aurelia K.
500zł - Anna M.
35zł – Monika B.
25zł – Iwona W.
180zł – Barbara N.
70 zł – Natalia K.
150zł – Jolanta R.
70 zł - Agata Ż.
220 zł- Agnieszka R.

Suma :2060 zł

Wydatki:
185 zł rtg +konsultacja ortopedyczna
963 zł- zabieg amputacji głowy kości udowej
14 zł- leki przeciwbólowe
880zl - 880zł - pobyt w klinice od dnia 04.09. do dnia 14.09. + rehabilitacja ( 10 dób szpitalnych ( 10 x 25 zł =250zł od 4.09 do 14.09 ) + 14 zabiegów x 45 zł (630 zł).[/FONT][B][FONT=verdana]

Suma: 2042 zł

Reasumując:

2060-2042= 18 zł - taka kwota jest obecnie na koncie suni
[/FONT][/B]

Edited by kasiek.
zmiana tytułu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]rozliczenie na dzien 06-08
Dorota D.-S. Lachowice "Kania od Pipi" 01.08. 100.00
Daria Z. Wągrowiec "Kania od Pipi" 01.08. 10.00
Ewelina S. Lubin "Kania od Pipi" 01.08. 10.00
Krzystof U. Warszawa "Kania od Pipi" 01.08. 30.00
Natalia B. "Kania od Pipi" 01.08. 35.00
Łukasz Ż. Wólka Kosowska "Kania od Pipi" 02.08. 50.00
Małgorzata P. Żarów "Kania od Pipi" 02.08. 30.00
Agnieszka C. Zaczernie, "Kania od Pipi" 02.08. 20.00
Krystyna Zofia G. Warszawa "Kania od Pipi" 05.08. 100.00
Justyna Maria L. Sosnowica k. Parczewa "Kania 20.00
Dorota K. Józefów "Kania od Pipi" 05.08. 100.00
Spadek po s.p. Polarku <*> 06.08. 255.00

razem 760 zł[/B]
kolejne wpłaty
[B]Aurelia K. Zbąszyń "Kania od Pipi" 16.08. 50.00

Anna M. Gdańsk "Kania od Pipi" 20.08. 500.00

Monika B. Sulechów "Kania-Saba od darczyńcy Bima" 35.00

Iwona W. Toruń "Kania od Ani i Ivi" 25.00

Barbara N. Mikołów "Kania od Pipi-Bimusia" 21.08. 180.00

Natalia K. Głogoczów "Kania od Pipi" 26.08. 70.00

razem - 1.620[/B]

Jolanta Renata R. Białystok "Kania od Pipi " 29.08 150.00

[SIZE=5][B]Wrzesień[/B][/SIZE]

Agata Ż. Chorzów "Kania od Pipi" 02.09. 70.00

Edited by kasiek.
Link to comment
Share on other sites

foto.
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970443_551100134952026_1151453846_n.jpg[/IMG]


[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/1010418_551087738286599_936435352_n.jpg[/IMG]
[video=youtube;HBm0Se7AAR8]http://www.youtube.com/watch?v=HBm0Se7AAR8&feature=youtu.be[/video]

Edited by kasiek.
Link to comment
Share on other sites

Rtg suni
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/264499_552169751511731_312660170_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q73/s720x720/10480_551315441597162_1009530179_n.jpg[/IMG]
Wstępny opis
widac różnicę w budowie głowy kości udowej i kawałeczek dalej, panewka na stawie z prawej strony zdjęcia nie obejmuje całej głowy czyli tzw dysplazja
podejrzenie ze z kręgosłupem ledzwiowym jest cos nie w porzadku ,albo urazi uszkodzenie albo przetracony
jedna łapa skrócona to wymusza pozycję ewl ból i tak chodzi aby oszczędzać łapę.
przykurcz
do tego na pewno pochodzą anomalie w udowie kości i lekka dysplazja
w/g tej opinii amputacja głowy kosci udowej moze sprawe pogorszyc
Dziekuje za opinie zaznaczam opinia jest wstępna ,bedzie szczegółowa ,na co bardzo czekam ,dostalam tez zalecenia co do postepowania z sunia

Link to comment
Share on other sites

jestem u dziewczynki , zapraszam na wątek biedulki zaglądajcie sunia prawdopodobnie już w Poniedziałek pojedzie do kliniki Redline w Łazach będzie tam pod dobrą opieką bo tu gdzie jest teraz nie może zostać jest za dużo psów które mogą jej zrobić krzywdę znalazłam Panią która za sponsoruje pobyt suni w klinice do dnia 22 sierpnia ale na ewentualną operację , badanie rtg musimy uzbierać . Ortopeda będzie dopiero 22 ale jest tam teraz dobra lekarka która będzie sunie obserwować zrobi rtg , badania i postawi wstępną diagnozę , jeżeli już będą potrzebne jakieś zabiegi to ona się wszystkim zajmie . będzie miała tam dobrą opiekę bo w jej przypadku każdy dzień może być na wagę złota

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Nie wiem od czego zaczac. . . .moze zaczne od podziekowania kasiek. za zalozenie watku.
Bardzo dziekuje.

Watek został załozony na dogomani miedzy innymi dlatego, ze sunia została znaleziona tu u nas w okolicy jak zwykle niedaleko mojej wsi, a wlasciwie wsi Wyszki. To tutaj od lat otrzymuje pomoc w ratowaniu naszych okolicznych potrzebujących. Pomyslalam, ze nie ładnie jesli tylko bedziemy pisac o Kani na fb. Tu jest duzo Was, ktorzy nie macie profilu na fb, a chciElibyscie wiedziec o losach sunieczki, a i na pewno pomoc nam w jej ratowaniu.

Na poczatku Kania byla u soniamalutka, ale po 2 tygodniach zabralam ja do siebie, bo nie byla ona bezpieczna u soni ze wzgledu na tesciową, ktora wstydzila sie jej kalectwa. Zaczely sie awantury i sonia zaczela wszedzie wozic Kanie ze sobą. Mozna powiedziec, ze caly dzien musiala spedzac w aucie.
Na szczescie na fb przyszli wspaniali ludzie z pomocą i Kania wczoraj pojechala po ratunek do Łaz pod Warszawą, do Kliniki, w ktorej otrzyma profesjonalną pomoc. Na razie wiemy, ze Kania ma krzywo zrosnieta miednice i srut w boku.
Jest Pani, ktora oplaci pobyt w Klinice do czasu operacji i bardzo bardzo za to dziekujemy. Jest ogromna pomoc w dt. Po wszystkim Kania ma zapewniony dom tymczasowy, ale:
. . . .no właśnie(?) POTRZEBA PIENIEDZY, na leczenie, na operacje, na lepsza karmę(jest bardzo chuda), trzeba ja wzmocnic, bo w takim stanie pewnie nie bedzie mogla byc operowana.

[B]Kochane kobiety, PROSZĘ, pomóżmy. Kazdy grosik daje szanse na normalne zycie tej psiej dziewczynce. [/B]

Dostalismy zgodę Fundacji Kastor do wpłat na ich konto, tak ze nie bedzie tu nic ukrywane, bo Kastor przeleje pieniazki bezposrednio do Kliniki(oplaci faktury). Niech kazdy z nas podaruje chocby 5 zł, to Kania bedzie zyć.

Bedziemy informowac na biezaco co słychac u Kani.
Długa droga przez meke przed nią, ale wiem, ze wytrzyma i bedzie cieszyc sie zdrowiem dlugie lata. Wiem to, bo sama wiele wycierpiałam, ale bylo warto. Nie wierzyłam i bylam zalamana, ze bede jeszcze chodzic i bede mogla służyć pomocą niejednemu potrzebujacemu. A jednak dzis wiem, ze nie mialam racji. Warto leczyc, warto ratowac.
A Kania miala to szczescie, ze została zauwazona. Mogla przeciez umrzec w tym rowie, lub dlugo cierpiec w samotnosci. Jednak tak sie nie stało.
[B]POMÓŻMY, P R O S Z E ! ! ! [/B]

Edited by Pipi
Link to comment
Share on other sites

kopiuje z wydarzenia ; ''[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#333333]Kania szczęśliwie dojechała do Kliniki- biedulak z niej...a taka grzeczna i kulturalna..Pipi mówiła mi,że jak zacznie szczekać i piszczeć,to najpewiej załatwic sie chce.Tak było- nic mi w samochodzie nie narozrabiała'' teraz tylko czekać na wieści z kliniki , jak coś będziecie wiedzieć to piszcie , bo moja rola w kontakcie z kliniką się zakończyła przekazałam dane osoby odpowiedzialnej to ze mną już nie będą się kontaktować . Trzymaj się maleńka i [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][COLOR=#333333]bądź[/COLOR][/FONT][FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#333333] dzielną pacjentką [/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://img20.imageshack.us/edit_preview.php?l=img20/7325/fxc6.jpg&action=rotate[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry wszystkim.
Jaka piekna pogoda, prawda? az zyc sie chce.
Ale i troche smutno, bo malo nas tutaj.

Kaja potrzebuje bardzo wsparcia, zwlaszcza finansowego na daną chwile. Musimy zebrac pieniazki na operacje.
Kochani, pomozcie, proszę.
Nim dojdzie do operacji uzbierajmy na nią. Wiem, ze na razie nic nie wiadomo dokladnie i wiem tez, ze czekacie, na pewno czekacie na sygnał, ile potrzeba i kiedy to bedzie.
A poki co odwiedzamy i trzymamy kciuki, tak?
Milego dnia wszystkim, ktorzy tu jestescie i kazdemu kto do nas zawita.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...