Jump to content
Dogomania

Czy sprawa Ozzego uległa umorzeniu??


Formica

Recommended Posts

[quote name='Pogódka']Proponuję jednak nie zapominac, naprawdę chociaż sprawę nagłośnic
moja propozycja jest taka, niech każdy to przeczyta i ma czas na wejście na tę stronę
za np.tydzień, wezmy jakąś datę i godzinę podajmy, żeby osoby zainteresowane miały czas też tu wejśc i się z tym zapoznac
spotkajmy się tutaj o ustalonym czasie razem, żeby każdy komu los Ozziego leżał na sercu tu był i wymienimy się uwagami
LUDZIE BŁAGAM!NIE ZOSTAWIAJMY TEGOM TAK
JAK SPRAWĘ NAGŁOŚNIMY< TO CHOCIAŻ CI MORDERCY BĘDĄ WIEDZIELI< ŻE IM SIĘ NIE ZAPOMNI< A MOŻE WTEDY KTOŚ SIĘ ZA?INTERES?UJE ZW?IERZAKAMI< albo ktoś będzie miał możliwośc i chęci pomóc!
pozdrawiam
biedny Ozzi, tak mi cię żal, że nawet teraz wyje:-(:-(:-([/quote]

przestań wyć - obudzisz sąsiadów!
EMIR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakbyś wiedziała ile zwierząt uratowałem i w ilu interwencjach brałem udział to nie dyskutowałabys na ten temat. Sprawa Ozziego była na samym początku schrzaniona przez ciebie. Jak sama stwierdziłaś nie znasz mnie. Zajrzyj do profilu to zobaczysz.
A poza tym to nie chce mi się z tobą polemizować, bo nie ma z kim i o czym. Co z rozliczeniem, ze zbiórek i OPP, bo jakoś tak unikasz tego tematu? Zobacze je wreszcie na twojej stronie www?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polis']jakbyś wiedziała ile zwierząt uratowałem i w ilu interwencjach brałem udział to nie dyskutowałabys na ten temat. Sprawa Ozziego była na samym początku schrzaniona przez ciebie. Jak sama stwierdziłaś nie znasz mnie. Zajrzyj do profilu to zobaczysz.
A poza tym to nie chce mi się z tobą polemizować, bo nie ma z kim i o czym. Co z rozliczeniem, ze zbiórek i OPP, bo jakoś tak unikasz tego tematu? Zobacze je wreszcie na twojej stronie www?[/quote]

Taa...mam tylko jedno malutkie pytanko - jesteś na forum od 2005, długo przed sprawą Ozzy'ego...ponoć śledziłeś....gdzie byłeś, jak szukaliśmy prawnika? Odnośnie rozliczeń OPP - myślę, że doskonale znasz prawo i wiesz kiedy i gdzie takie organizacje muszą się publicznie rozliczać ( na pewno nie na stronach dogomanii czy internetowej stronie Fundacji).

Link to comment
Share on other sites

Sprawę Ozziego można jeszcze ruszyć ale z osób ktore się nią dotychczas zajmowałaby nadaje się do tego tylko Tanitka. Kolejny problem jest taki - czy dowody są na tyle silne, żeby zapdł wyrok skazujący? Obiektywnie patrząc to, co jest w tej chwili stwarza bradzo marne podstawy do wydania takiego wyroku.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Tego naprawdę nie można tak zostawić. Ten wyrok to tylko przyzwolenie na dalsze bezkarne znęcanie się nad zwierzętami i traktowanie ich jak przedmioty do uwewnętrznienia swoich frustracji :shake:. Coraz bardziej ten kraj zaczyna mnie zadziwiać.
Można by nagłośnić sprawę, ale trzeba to ustalić ze wszystkimi którzy brali w niej udział poprzednio.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę, że informacje w polskiej prasie nawet tej ogólnokrajowej niewiele zmieniają w sytuacji zwierząt, Może gdyby w prasie zachodniej napisali, że w Polsce utrzymuje się w majestacie prawa obozy koncentracyjne dla zwierząt, to dopiero byłby odzew u naszych władz. Skoro tak ostro zareagowali w swoim czasie na kartofle...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Skoro prawo nie działa - to powino się w inny sposób piętnować tych ludzi np. na forach... (jest np NK bardzo popularna) - wielu ludzi nie wie - kto żyje koło nich. Dowiedzieliby się, może jakoś napiętnowali i coniektórzy może by zmądrzeli...:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 months later...

Witajcie ...
ja może z trochę inną sprawą, ale proszę zerknijcie na wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/182865-12-letni-umierający-ON-kowaty-DAKAR-już-zaTM[/URL]
Umierający pies, ze schroniska w Łodzi, jedzie na DS do Katowic. Pies chory na serce! Który musi brać leki! Po trzech dniach, baba oddaje psa do schroniska w katowicach, mówiąc, że go znalazła na ulicy i nie informując, że pies musi brać leki na serce, aby żyć!!! Pies umiera w izolatce, w obcym miejscu, sam... Żadnych konsekwencji! Żadnej kary!!! Mało tego to ja otrzymuje od tej baby właśnie na NK wiadomość, że UWAGA: "odda mnie do sądu" - bo śmiem uważać, że jest winna!!! Jak można byc takim pustym, nie widzieć swojego potwornego zachowania i jeszcze jechac po innych!!! Ponoć babol ma moje dane personalne, czekam z utsknieniem na obiecaną sprawę...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.radioanimals.com/[/URL]

A jak ma być inaczej , kiedy żałosna , nadęta szyszka ze związku kynologicznego , który ma walczyć o psy , soli takie sadze : :angryy:

[URL]http://www.radioanimals.com/kopiowanie_wieczorek_anna.html[/URL]


[URL="http://www.radioanimals.com/kopiowanie_wieczorek_anna.html"] [/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...