Jump to content
Dogomania

Satrsza babusia PuśPusia szuka domku na staruśkie latka!:)


Norkowa

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='israel']Pusia nadal czeka na swój wymarzony domek?[/QUOTE]

w tej kwestii nic się nie zmienilo i prawdopodobnie bedzie u pani Magdy do końca życia, bo kto ją zechce - babiszonkę z 1 zebem i chorym serduchem z zagrożeniem przepukliną :(

kurcze...napisałam tu o zdrowiu Puśpuska i nei widzę posta :(

Puśpuś ostatnio się troszkę posypał - bardzo kaszlała i pani Magda musiała z nią kilka razy jeździc do weta. Dostała sterydy i trochę jest lepiej. Nie można dopuścić do tego, zeby się "rozkaszlała" ponieważ znowu się zrobi jej przepuklina - która byla operowana i która powstała właśnie z powodu tego ciągłego kaszlu.

Poza tym Ufok ma się dobrze :) :) Ufok - to pieszczotliwa nazwa Puśpuski męża pani Magdy ;) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Puśpuś czuje sie jak młody bóg :) jak na razie...śmiejemy się z Magdą, ze miała byc na tymczasie na krótko, bo nikt nie wróżył jej dłużej niż 6 mies - roku ;) a tu proszę - żyje i cieszy się życiem na razie :)


Za to Magda znalazła pod płotem kolejnego ślepego i długiego staruszka :( :( i potrzebuje kojca i budy dla niego, żeby mógł sobie w spokoju dożyć

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1970929_668615023202922_6883663673719011445_n.jpg[/IMG]

stadko na swoim miejscu:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10250146_668614619869629_7283997483252102910_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Puśpuś czuje sie jak młody bóg :) jak na razie...śmiejemy się z Magdą, ze miała byc na tymczasie na krótko, bo nikt nie wróżył jej dłużej niż 6 mies - roku ;) a tu proszę - żyje i cieszy się życiem na razie :)


Za to Magda znalazła pod płotem kolejnego ślepego i długiego staruszka :( :( i potrzebuje kojca i budy dla niego, żeby mógł sobie w spokoju dożyć[/QUOTE]
dobrze, że Pusiek się czuje świetnie, a czy długi pies nie może żyć z innymi w mieszkaniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']dobrze, że Pusiek się czuje świetnie, a czy długi pies nie może żyć z innymi w mieszkaniu?[/QUOTE]

tak patrzę i patrzę na to co napisalaś...potem na to co ja napisalam :) miało być gluchego - wyszlo długiego staruszka :)


AsiuniaB - staruszek mieszka razem z nimi - tzn. na dole, w ganku. Ale jak Magda musi na dlużej wyjechac czy coś, to dla jego bezpieczenstwa musi go odizolować - on nie widzi na co i na kogo wchodzi i w koncu może się ktoryś psiak wkurzyć. I to o to chodzi :)

a to właśnie ten "dlugi" psiak ;)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1797528_668018916595866_6381415255885500013_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']tak patrzę i patrzę na to co napisalaś...potem na to co ja napisalam :) miało być gluchego - wyszlo długiego staruszka :)


AsiuniaB - staruszek mieszka razem z nimi - tzn. na dole, w ganku. Ale jak Magda musi na dlużej wyjechac czy coś, to dla jego bezpieczenstwa musi go odizolować - on nie widzi na co i na kogo wchodzi i w koncu może się ktoryś psiak wkurzyć. I to o to chodzi :)

a to właśnie ten "dlugi" psiak ;)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1797528_668018916595866_6381415255885500013_n.jpg[/IMG][/QUOTE]


aaaaa rozumiem:) dziękuję za wytłumaczenie, widzę, że nie zabłysnęłam "długi staruszek" piękny, uwielbiam starowinki;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kochani mam bardzo fajną wiadomość :) Mianowicie Pusiolina znów podbiła czyjeś serducho i z tego co wiem szykuje się paczka dla niej od pewnej wielbicielki:D Póki co dopytuję tylko z pomocnikiem PAni Magdy pewne kwestie czego i ile potrzeba:)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Puśpusia dostanie od Maciaszek odpowiednik vetmedinu czyli carsivan - za co bardzo dziękuję! :kiss_2:

 

Nie ma za co!

Mojemu Bazylowi już się nie przyda :(, niech inny psiak z chorym serduszkiem skorzysta!

 

Małe sprostowanie tylko - lek nazywa się Cardisure, a nie carsivan ;)

Dzisiaj wysłałam. Będzie zapas na 70 dni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...