Jump to content
Dogomania

Z Żyrardowa do Krakowa, czyli Makumba zmienila adres! ...MUCHOMOREK [']


fona

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fona']Dzis mnie nie ma caly dzien w odmu, wyjde z pracy w nocy, wiec nie wiem...

Niedlugo musze zabrac Makumbe ze szpitala, najpozniej w poniedzialek... Ktos chce Makumbe na tymczas?...


Jutro przyjezdza ekipa ogladac Żwirona...[/quote]

Trzymam kciuki za Żwiraska......

Ja Makumby nie chce :shake::shake:. Śliczna jest ale siły nie mam

Link to comment
Share on other sites

A JA NIE LUBIE KOTOW BARDZO

wrocilam po 2 w nocy z pracy i co? otworzylam drzwi i wlazlam w rzygi, potem w kuchni znalazlam jeszcze dwa placki (i klaczek, kurna mania). To na pewno robi Żwirek, bo Larwa w dywan ma zwyczaj, on przynajmniej porzadny. Musze go odklaczyc, bo sie zapchal kotek. Ale klaczek to byly moje wlosy, nie jego...

A teraz wstalam i co? Siki obok kuwety. Moja corka kochana...

Ide sprzatac, bo przeciez goscie, a chata wyglada jak melina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']ale to robia Twoi przyjaciele:evil_lol: Jak ja patrzę jak wyglądaja moje tapety po moich przyjaciołach, zwłaszcza Sońce, to nie chcę wiedzieć co myślą ludzie odwiedzający mój dom:shake:[/quote]

Tia ja muszę wywalić szafkę na buty bo cuchnie umycie nic nie dało wyszorowanie ACE też nic nie dało.

Tapety podrapane pogryzione wykładzina pogryziona.
Dywan w plamy i klejący Sabra ostatni sok malinowy wywaliła na dywan....
Najlepiej wymiotkuje się na dywan.......

Link to comment
Share on other sites

te koty to nie maja rowno pod kopulka... zwirek wlasnie probuje wejsc caly do pudelka, ale mieszcza mu sie tylko glowa i dwie lapki

wczesniej nie moglam spakowac paczki do martikb, bo sie zalolowal w pudelku i koniec, zamknelam go w nim, nosilam, przekladalam do gory nogami, a on caly zadofolony'

spia tylko na moich torbach, plecakach, czymkolwiek, co lezy

teraz chyba sie polozy na lapku, bo ON CHCE NA KOLANA!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']ale to robia Twoi przyjaciele:evil_lol: Jak ja patrzę jak wyglądaja moje tapety po moich przyjaciołach, zwłaszcza Sońce, to nie chcę wiedzieć co myślą ludzie odwiedzający mój dom:shake:[/quote]

My już dawno gości przestaliśmy do domu zapraszać;) A moja mama, która w pracy ma same antyzwierzowe koleżanki, mówi że ma tylko królika a i tak patrzą na nią jak na UFO, bo przecież "zwierzęta śmierdzą" i jedynym zwierzakiem, który nadaje się do mieszkania jest rybka (hahaha, wyobrażacie to sobie? gdzie Ci ludzie mają głowy?:diabloti:).

Żwiruś up.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ze tak na raty bedzie, ale dzis jeszce nic nie jadlam poza kromka chcleba o 17 na sniadanie...

Mam megamigrene, nie widze na oczy

i wlasnie postanowilam zrobic nalesniki, o ktorych marze



Przywiozlam Makumbe, jest przepiekna, ale to najmniej wazne. Weszla jak do siebie, szaleje, Żwirek nakrecony, juz zaczynaja sie bawic. O, wspina sie po mnie wlasnie Makoomba jedna, ała!

A Beksa niestety... syczy, warczy, oczy juz swieca na czerwono (jak ona to robi??!!??)

cdn.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...