Jump to content
Dogomania

Z Żyrardowa do Krakowa, czyli Makumba zmienila adres! ...MUCHOMOREK [']


fona

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klitunia jest słodka. Odkad mnie znalazla (bo juz nie wiem, czy ja ją, czy ona mnie...), nie przestaje mruczec.
Mruczala, jak ja nioslam, potem jak mylam, potem suszylam, potem wciskalam do pudelka (ze tez nie mialam w kieszeni transportera, no naprawde nieprofesjonalne zachowanie), potem na sggw mruczala non stop i nie mozna jej bylo osluchac.

Biegala za mna jak piesek. Z psa mojego sobie nic nie robila, raz syknela, a potem juz chodzila obok, na sggw patrzyla na jakiegos zawodzacego boskerka francuskiego (cos chyba pomieszalam).

ale byla bardzo wkurzona, gdy ja zamkneli w klatce, a potem smutna...
[IMG]http://images32.fotosik.pl/12/1615ea7a86162187.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images31.fotosik.pl/13/e5ee4f2461275a7a.jpg[/IMG]


Oj, tam, mylam watka mokra, tylko dwie lapki i ogon pod kran - nie chcialabys tego widziec.

Ma koci katar i mama nadzieje, ze tylko.
Jak ja zabieralam, strasznie kichala i kaslala, ale posiedziala troche w ciepelku i poczas dorgi z żyrardowa do Warszawy ani razu nie kichnela.
Smierdzi potwornie.
W ogole jak ja zobaczylam, myslalam, ze albo nie ma skory na glowie, albo jest cala w ropie, a ona miala maske z pajeczyny, tak sie wciskala w jakas dziure, zeby sie ogrzac.

Ja juz wpadlam, jest przecudna. Moze ktos wezmie ja na tymczas, zebym nie musiala sie zakochiwac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']
...
Ja juz wpadlam, jest przecudna. Moze ktos wezmie ja na tymczas, zebym nie musiala sie zakochiwac?[/quote]
[SIZE=1][SIZE=2]Ja spróbuję ubłagać rodziców, ale nic nie obiecuję...
Ona jest taka sliczna:loveu: Ma imię??[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...