Jump to content
Dogomania

Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)


asiuniab

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malgoska']miała tylko czyszczone zęby?
może jakiś nerw uszkodzili[/QUOTE]

Zeby czyszczone i usuwane zeby lewostronnie dolnie i gornie 203 i 309.
Ten jeden z dziura nie chcial wyjsc.
Zuzia nie slyszy:placz:Myslalam ze cos sie odblokuje..Nic sie nie poprawilo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']pikola, a może to źle zrobione znieczulenie coś uszkodziło?? może to się cofnie??[/QUOTE]

Miala narkoze wziewna ze wzgledu na serduszko.
Pierw bylo badanie kardiologiczne potem zabieg.
Nigdy nie zapomne jej widoku jak nie mogla pysia zamknac,i lecialy takie skrzepy krwi.
Nie wiem co tam sie stalo.Slyszalam takie odglosy pukania,jak by mlotkiem ,ten zab nie chcial wyjsc.
Zeby ma piekne ale co z tego.

Paula ja juz w Niemczech jestem,bylam 3 dni zeby zrobic jej te zeby.Chcialam zeby byl chirurg,anestezjolog i kardiolog i tak bylo.
Kardiolog czuwal,wszystko bylo dopiete na ostatni guzik.
A teraz Zuzia nie slyszy,a ja sie czuje jak by mi kawalek serca wyrwano.

Edited by pikola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Miala narkoze wziewna ze wzgledu na serduszko.
Pierw bylo badanie kardiologiczne potem zabieg.
Nigdy nie zapomne jej widoku jak nie mogla pysia zamknac,i lecialy takie skrzepy krwi.
Nie wiem co tam sie stalo.Slyszalam takie odglosy pukania,jak by mlotkiem ,ten zab nie chcial wyjsc.
Zeby ma piekne ale co z tego.[/QUOTE]

pikola wyobrażam sobie co przeżywasz, strasznie suni współczuję:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Zeby czyszczone i usuwane zeby lewostronnie dolnie i gornie 203 i 309.
Ten jeden z dziura nie chcial wyjsc.
Zuzia nie slyszy:placz:Myslalam ze cos sie odblokuje..Nic sie nie poprawilo.[/QUOTE]

[quote name='pikola']Miala narkoze wziewna ze wzgledu na serduszko.
Pierw bylo badanie kardiologiczne potem zabieg.
Nigdy nie zapomne jej widoku jak nie mogla pysia zamknac,i lecialy takie skrzepy krwi.
Nie wiem co tam sie stalo.Slyszalam takie odglosy pukania,jak by mlotkiem ,ten zab nie chcial wyjsc.
Zeby ma piekne ale co z tego.

Paula ja juz w Niemczech jestem,bylam 3 dni zeby zrobic jej te zeby.Chcialam zeby byl chirurg,anestezjolog i kardiolog i tak bylo.
Kardiolog czuwal,wszystko bylo dopiete na ostatni guzik.
A teraz Zuzia nie slyszy,a ja sie czuje jak by mi kawalek serca wyrwano.[/QUOTE]

BARDZO PRZYKRE, a ile ona ma lat?
wydaje mi się, że jedank coś poszło nie tak, skoro dobrze słyszała i po zabiegu nie słyszy.

Link to comment
Share on other sites

Zuzia ma prawie 13 latDokladnie nie wiem,jest z ulicy u nas od maja 2001.
Mogla miec wtedy okolo 4-5 miesiecy,bo jeszcze urosla.

Tez mi sie wydaje ze cos poszlo nie tak.Przed zabiegiem slyszala bardzo dobrze.
Jeden zab byl zrosniety z okostna i nie chcial wyjsc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Zuzia ma prawie 13 latDokladnie nie wiem,jest z ulicy u nas od maja 2001.
Mogla miec wtedy okolo 4-5 miesiecy,bo jeszcze urosla.

Tez mi sie wydaje ze cos poszlo nie tak.Przed zabiegiem slyszala bardzo dobrze.
Jeden zab byl zrosniety z okostna i nie chcial wyjsc.[/QUOTE]
jak byłam dziś u weta to opowiedziałam co się stało Twojej sunieczce, to On powiedział, że to najprawdopodobniej po antybiotyku, tzn. tylko przypuszcza, bo nie wie jaki antybiotyk został podany, i też niestety powiedział, że to raczej nieodwracalne:(
[quote name='pikola']A jak Yoda sobie radzi w swoim domku?
Macie jakies wiesci?[/QUOTE]
niestety nie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dopiero?? szkoda :-(. no chyba, że chodzi o wszystkich świętych ;-).

słuchajcie, zbieram na kastrace jednego takiego - zajrzyjcie prosze na bazarek . A jest ciekawy![/QUOTE]
sleepingbyday czy to nie Ty szykowałaś się na wizytę pa, minął już prawie miesiąc, coś przydałoby się zorganizować...
[quote name='zozola77']no nic ..poczekamy cierpliwie..mam nadzieje ze Yodula szcześliwy...[/QUOTE]
no ja też czekam, nie mam innego wyjścia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']baaardzo chętnie poznam yode, ale jestem trochę gościem na jego wątku, więc to osoby, ktore sie nim zajmowały i które go wyadoptowały niech zdecydują, kiedy będzie dobry czas na wizyte, już czy jeszcze poczekac.[/QUOTE]

ja się na tym nie znam, ani na kurtuazji przy wizytach pa, mam nadzieję, że się tu ktoś wypowie;
ja też chce poznać Yodę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']a moze chociaz moglby ktos (osoba przeprowadzajaca przedadop.najlepiej) chociaz zadzwonic do Yody i sytac czy u niego wszystko ok? :)[/QUOTE]
mestudio ma kontakt z panem Jackiem, i nic nie wspominała, żeby było coś nie tak:roll:
[quote name='agata51']MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI!!!

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-scOMm_A1a18/UkdHg7n9ZfI/AAAAAAAAUek/q2yBucqmG2k/s640/IMG_5162.jpg[/IMG][/QUOTE]
oj dokładnie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...