Jump to content
Dogomania

Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)


asiuniab

Recommended Posts

[quote name='asiuniab']ano pod koniec sierpnia, a Yodzinek jest tak oryginalnej urody, że Yoreczkom daleko do Niego:)[/QUOTE]

... trzymam za pozytywny rozwój sytuacji dla Yodzinki :) ... i rozbawiłam się porównaniem tej Niezwykłości z " pospolitym" Yorczkiem ;).


Pikola, mocno trzymam kciuki za Twoją sunię! Stabilizacja serduszkowego psiaka niestety może potrwać troszkę. U mojego Lucusia to był prawie dwumiesięczny okres ( zdiagnozowane: kardiomiopatia rostrzeniowa, arytmia i migotanie przedsionka, a do tego niedoczynność tarczycy), dzisiaj chwilami miewa zapaści, okresy osłabienia, ale przeplatają się one z fajnymi stanami :)...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuje Wam za dobre slowa.

Nie chce zapeszyc ale wczoraj chyba nastapil przelom.Juz tak ciezko,cala soba nie oddycha.Bylo 50 oddechow na minute,to bardzo zle.
Dzis jak lezalysmy to mierzylam i bylo 22 do 28.Poplakalam sie ze szczescia.Apetyt wraca,wywrocila sie dzis na plecki po wyspaniu i byla taka radosna.

Kiedy ja znalazlam ,miala na szyjce pasek od spodni,do ktorego uwiazany byl zwykly sznurek.Byla taka malenka.Myslalam ze ktos sie zglosi,ze ktos szuka..
Nigdy nic nie zniszczyla,nie brudzila w domu,nigdy na krok nie odeszla.To jest nasz skarb.Nasza lalunia kochana.
Walczylam o nia i dalej bede walczyc.Ona ma dopiero 12 lat..I tak nas strasznie kocha a my ja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Dziekuje Wam za dobre slowa.

Nie chce zapeszyc ale wczoraj chyba nastapil przelom.Juz tak ciezko,cala soba nie oddycha.Bylo 50 oddechow na minute,to bardzo zle.
Dzis jak lezalysmy to mierzylam i bylo 22 do 28.Poplakalam sie ze szczescia.Apetyt wraca,wywrocila sie dzis na plecki po wyspaniu i byla taka radosna.

Kiedy ja znalazlam ,miala na szyjce pasek od spodni,do ktorego uwiazany byl zwykly sznurek.Byla taka malenka.Myslalam ze ktos sie zglosi,ze ktos szuka..
Nigdy nic nie zniszczyla,nie brudzila w domu,nigdy na krok nie odeszla.To jest nasz skarb.Nasza lalunia kochana.
Walczylam o nia i dalej bede walczyc.Ona ma dopiero 12 lat..I tak nas strasznie kocha a my ja.[/QUOTE]
no to teraz i ja się popłakałam, naprawdę widać jak o Niej piszesz jak Ją kochacie:)
zdrówka, zdrówka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Koniec sierpnia zbliża się wielkimi krokami, miejmy nadzieję, że Pan się odezwie....:roll:[/QUOTE]
o matko, ja też o tym myślę, czy się odezwie, czy się nie odezwie, czy jeśli się odezwie, czy przejdzie przez sito castingu i jeśli przejdzie, czy Yodzina będzie tam szczęśliwy i tak w kółko i w kółko myślę:roll:

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki mam prośbę, bliskie wywozu do Radys są dwa staruszki z tego samego miejsca co Yodzina, jeśli możecie zaglądnijcie do bidaków na wąteczek:(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246527-Zosta%C5%82y-Dwa-starszaki-nie-poradz%C4%85-sobie-%28%28-POM%C3%93%C5%BB-OG%C5%81ASZA%C4%86-%21%21%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

U Jodzinki wszystko dobrze; to miejsce ze śrutem zarosło i jest do zlokalizowania tylko przy dotyku.
Chłopak się już trochę zaokrąglił :) Nadal uwielbia "śpiewać" na powitanie :) Poza tym jest bardzo grzeczny i nie sprawia żadnych kłopotów (prócz odciągania go od śmietników i misek innych psów - żeby spięć uniknąć). Jest bardzo proludzki i towarzystwo człowieka stawia ponad wszystko (no może jeszcze trochę ważniejsze jest dla niego jedzenie ;) ). Czasem dla sportu pobiegnie za jakimś kotkiem, ale tylko wtedy kiedy kotek ucieka. Krzywdy absolutnie nie robi żadnej.
Na dniach postaram się o jakieś wizualne info.

Też jestem ciekawa jak ten pan, czy się odezwie. U nas ostatnio dwie takie sytuacje były, że ktoś dzwonił w sprawie psów, że odbierze wtedy i wtedy, jak wróci z ulropu itd. brzmiało konkretnie... i cisza... mam nadzieję, że w przypadku Jodzinki będzie inaczej... Bardzo bym chciała... bo ten psiak zasługuje na prawdziwy dom i swojego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']U Jodzinki wszystko dobrze; to miejsce ze śrutem zarosło i jest do zlokalizowania tylko przy dotyku.
Chłopak się już trochę zaokrąglił :) Nadal uwielbia "śpiewać" na powitanie :) Poza tym jest bardzo grzeczny i nie sprawia żadnych kłopotów (prócz odciągania go od śmietników i misek innych psów - żeby spięć uniknąć). Jest bardzo proludzki i towarzystwo człowieka stawia ponad wszystko (no może jeszcze trochę ważniejsze jest dla niego jedzenie ;) ). Czasem dla sportu pobiegnie za jakimś kotkiem, ale tylko wtedy kiedy kotek ucieka. Krzywdy absolutnie nie robi żadnej.
Na dniach postaram się o jakieś wizualne info.

Też jestem ciekawa jak ten pan, czy się odezwie. U nas ostatnio dwie takie sytuacje były, że ktoś dzwonił w sprawie psów, że odbierze wtedy i wtedy, jak wróci z ulropu itd. brzmiało konkretnie... i cisza... mam nadzieję, że w przypadku Jodzinki będzie inaczej... Bardzo bym chciała... bo ten psiak zasługuje na prawdziwy dom i swojego człowieka.[/QUOTE]
Murciu, dziękuję Ci za wieści, cieszę się, że Yodzina u Was ma się tak dobrze, bo dzięki temu ja jestem spokojna o tego przystojniaka;

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam kochane dziekuje za cieple slowa:loveu:Mamy troche problemy z jedzeniem,co dzien trzeba co innego gotowac,raz kurczaczek,raz wolowinka ale zyjemy a jak sie dobrze czujemy to sie na plecki wywracamy i nawet troche wariujemy.I my zaczelismy zyc jak myszce sie poprawilo..
Kazdy dzien dla nas razem z Zuzia jest darem.
Ta sunia z awatarka to Pikola lobuz i uciekinierka,nawet na policji figuruje.:roll:
Z Pikola to dopiero jest historia..Z mezem np.jezdzila do Warszawy do pracy,bo tak za nim tesknila..Wkleilabym zdjecie Zuzi ale nie umiem.


Tez jestem ciekawa czy Pan sie odezwie.
Yodzinka jest jeden w swoim rodzaju:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pooooooooooooszło :D 146zł dla Yoduuuuuuuu z tego bazarku ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245762-%21%21-Ponad-100-fant%C3%B3w-%21%21%21-Ksi%C4%85%C5%BCki-ciuszki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-YODY-10-08-%29-ZAPRASZAMY%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245762-%21%21-Ponad-100-fant%C3%B3w-%21%21%21-Ksi%C4%85%C5%BCki-ciuszki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-YODY-10-08-%29-ZAPRASZAMY%21%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No i w końcu dnia, w spokoju udało mi się tu dotrzeć:) dziękuję ciociom za obecność u Yodziny, i witam i cieszę się z obecności nowych cioć Yodowego stwora - "potwora";)
[quote name='Figunia']Kciuki za domek dla Yodzinka, kciuki za serduszko i długie szczęśliwe życie skarbunia Pikoli.
Czy to ta ślicznota z awatarku?[/QUOTE]
no Figuniu kciuki, kciuki, trzymamy, żeby domek okazał się zacny:)
[quote name='pikola']Bardzo Wam kochane dziekuje za cieple slowa:loveu:Mamy troche problemy z jedzeniem,co dzien trzeba co innego gotowac,raz kurczaczek,raz wolowinka ale zyjemy a jak sie dobrze czujemy to sie na plecki wywracamy i nawet troche wariujemy.I my zaczelismy zyc jak myszce sie poprawilo..
Kazdy dzien dla nas razem z Zuzia jest darem.
Ta sunia z awatarka to Pikola lobuz i uciekinierka,nawet na policji figuruje.:roll:
Z Pikola to dopiero jest historia..Z mezem np.jezdzila do Warszawy do pracy,bo tak za nim tesknila..Wkleilabym zdjecie Zuzi ale nie umiem.


Tez jestem ciekawa czy Pan sie odezwie.
Yodzinka jest jeden w swoim rodzaju:lol:[/QUOTE]
kochana jak masz gdzieś pod ręką zdjęcie Zuzi i troszkę cierpliwości, i poczekasz aż to zrobię to wyślij mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zdjęcie, to wkleję je (mam taką podręczną instrukcję, bo inaczej też nie umiem:) )
[quote name='sonek666']Pooooooooooooszło :D 146zł dla Yoduuuuuuuu z tego bazarku ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245762-!!-Ponad-100-fantów-!!!-Książki-ciuszki-i-różności-dla-YODY-10-08-)-ZAPRASZAMY!![/URL][/QUOTE]
matko, matko i córko [CENTER][COLOR=#3E3E3E]:mdleje:[/COLOR][/CENTER], przylecę z Yodziną wycałować mateczkę i córeczkę i będziemy cmokać, cmokać, cmok, cmok [CENTER][COLOR=#3E3E3E]:buzi:
[/COLOR][/CENTER]przybędę potwierdzić na bazarku wpływ kasiurki psiurki
[quote name='zozola77']no to czekamy co bedzie...

i super ze Yodzinek taki fajowski i yodzinkowaty i sie w Lorda Vadera nie zmienił :diabloti:[/QUOTE]
to prawda, jeden kłopot mniej, a że kota dla sportu lubi pogonić, a co, a kto bogatemu zabroni;)

[quote name='Pani Profesor']ja w przyszłym tygodniu wysyłam fanty na Yodę do Aldrumki :) będzie biżuteria ręcznie robiona, fajna, pewnie coś jeszcze wygrzebię.
może się coś uzbiera na dziadka, bo mnie tak rozczulił, jak mało co :loveu:[/QUOTE]

no nowej ciotuni Yodziuni dziękujemy, będziemy bardzo wdzięczni, a szczególnie Yodek, może nam coś zaśpiewa, bo Mureczka zapewnia, że On pięknie śpiewa;)

prawda, że jest rozczulający, kochane cioteczki, tyle pięknego można o Nim powiedzieć, że aż się pewnie niektórym nie chce wierzyć:)

[quote name='zebrazebra']Jaki on jest CUDNY!!!
Proszę o reklamę i podrzucanie, szybki dla Yody od zebry :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246581-Swarovski-dla-Yody-przesyłka-gratis-do-1-09?p=21238094#post21238094[/URL][/QUOTE]
cześć kochana ciociuniu, lecę na bazarek i jesteśmy ogromnie wdzięczni i pięnie dziękujemy, będziemy podrzucać ile sił, i to naprawdziwsza prawda Yodzinek jest cudny:)
[quote name='pikola']Ale pieknie Ciocie dzialaja:multi:
No coz,faktycznie Yodzinka ma w sobie nieodparty urok:loveu:[/QUOTE]

i tu się trudno z pikolą nie zgodzić, ma, właśnie On ma w sobie to coś, i styl, i szyk, i :roll: pomóżcie ciotki co jeszcze???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...