Jump to content
Dogomania

MORENA 10 letnia STARUSZKA ZA TM:( ŻEGNAJ MANIUSIA...


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pani Ka']Stówka poszła. Mam nadzieję, że smutasek trafi szybko do Furciaczka. Nie obiecuję stałej deklaracji (mam sklerozę i problemy z liczeniem), ale będę starała się, żeby to nie była ostatnia wpłata.[/QUOTE]

Jesteś wielka!!!!!!:loveu::loveu:

[quote name='Majkowska']Przelałam Morence kilka grosików.
Niestety, tylko tyle mogłam narazie :(
Proszę o informację jak dojdą.[/QUOTE]
Majeczka nie wiem jak mam Ci dziękować kochana:loveu:
Dzięki że jesteś z Morenką!!!! Walduś to prawdziwy szczęściarz że ma taką pańcię a Kingusia to będzie dogomaniaczka całym sercem... z taką mamusią nie może być inaczej:loveu:

[quote name='Majkowska']A sunia ma jakieś ogłoszenia?[/QUOTE]
Myślę że ogłoszenia nie wiele by jej dały:-( Nie oszukujmy się ale to starsza sunia i szanse na adopcje ma bardzo małe:shake:
Oczywiście można ją poogłaszać ale czy będą tego jakieś efekty? Teraz jestem nastawiona na to żeby ją umieścić w bezpiecznym miejscu... wyciągnąć ze schronu. Priorytet! Zobacz na Szu taki ładny młody psiak a domku dla niego nie widać... a co dopiero ta babunia:roll: ehh wakacje to naprawde marny czas adopcyjny... wszystko stoi.

PS: Dzięki wszystkim dogocioteczkom które tu przybyły na moje zaproszenie... nawet hopsanie jest ważne!
Zazwyczaj nie biegam po wątkach Pwp ale jak zobaczyłam tą suńkę to się zakochałam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A przestań z wielkością moją, dziad jestem i tyle, nawet godnych pieniążków psinie wpłacić nie mogłam, bo konto świeci pustkami... Może po 10 będzie co lepiej...

No wydaje mi się że jak nie jest ogłaszana to tymbardziej domu nie znajdzie. Myślę że warto sunie ogłaszać i to nawet jak jeszcze jest w schronie, bo wiadomo że tak z biegu z pierwszego ogłoszenia dom byłby cudem. Ale wszystko możliwe. Ja tam nie wątpię w ogłoszenia, w miarę moich skromnych możliwości mogę coś pomóc jak będzie potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']A przestań z wielkością moją, dziad jestem i tyle, nawet godnych pieniążków psinie wpłacić nie mogłam, bo konto świeci pustkami... Może po 10 będzie co lepiej...

No wydaje mi się że jak nie jest ogłaszana to tymbardziej domu nie znajdzie. Myślę że warto sunie ogłaszać i to nawet jak jeszcze jest w schronie, bo wiadomo że tak z biegu z pierwszego ogłoszenia dom byłby cudem. Ale wszystko możliwe. Ja tam nie wątpię w ogłoszenia, w miarę moich skromnych możliwości mogę coś pomóc jak będzie potrzeba.[/QUOTE]

Ja też tak uważam. Kiedyś jakaś osoba pisała, że robiła "ankietę" wśród swoich znajomych odnośnie adopcji psiaków i 90% z nich wolałoby adoptować psiaka ze schroniska niż z hoteliku,DT, bo wiedzą, że taki psiak jest bezpieczny i nie potrzebuje już takiej pomocy jak ten ze schroniska. Nieważne czy psiak starszy, młodszy, brzydszy, ładniejszy, mniejszy czy większy, po prostu musi trafić na tę jedną, jedyną osobę, która go pokocha. Adopcja nie rządzi się żadnymi prawami i nie raz starsze, schorowane i niezbyt urodziwe psiaki znajdowały szybciutko domki, a młode, ładne psiaki siedzą w hotelikach/DT kilka miesięcy czy nawet lat.

Link to comment
Share on other sites

Majeczka jesteś zbyt skromna;)

paula_t masz rację.... Za bardzo patrzyłam pod swoim kontem. Ja schroniskowego psa jeszcze nigdy nie miałam... Przygarnęłam najpierw dziadzia 100 letniego (myślę że miał 15-17 lat) z przytuliska-hoteliku i teraz mam suńkę również z przytuliska-hoteliku . . . a w schroniskach rzeczywiście chyba częściej dochodzi do adopcji niż w takich miejscach. Czy Morenka ma jakiś tekst do ogłoszeń?
No i wracając do mojego dziadzia to rzeczywiście adopcje nie żądzą się żadnymi prawami bo biorąc go miałam do wyboru 30 innych...
Dlatego tak wierzę w domek dla Morenki!;)

ewa gonzales dziękuję Ci za przybycie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

a ja nie chcę jej ogłaszać jeszcze. Bo jest w typie rasy, bo nie wiem jaka jest do innych piesów, dzieci, kotów. Jak się zachowuje jak zostaje sama. Jaka w ogóle jest, zeby wiedzieć jakiego domu jej szukać.Ja wolę to wiedzieć. I mnie zawsze łatwiej wyadoptowuje się psy z hotelików lub dt. Do mnie ludzie dzwonią i często pytają, czy dany piesek toleruje inne pieski, jak z dziećmi, itd, itp.
Sama szukając psa chciałam coś o nim wiedzieć, ze względu na tryb życia jaki prowadzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']Majeczka jesteś zbyt skromna;)
[/QUOTE]

Udawałam tylko:diabloti:
Ty też koleżanko działasz aktywnie i też ci laur się należy. Oddaję Ci pół mojego. aaaaa... co tam, cały Ci oddaję, mi tam zielsko na głowie do chwały nie potrzebne :P

[quote name='Zofija']a ja nie chcę jej ogłaszać jeszcze. Bo jest w typie rasy, bo nie wiem jaka jest do innych piesów, dzieci, kotów. Jak się zachowuje jak zostaje sama. Jaka w ogóle jest, zeby wiedzieć jakiego domu jej szukać.Ja wolę to wiedzieć. I mnie zawsze łatwiej wyadoptowuje się psy z hotelików lub dt. Do mnie ludzie dzwonią i często pytają, czy dany piesek toleruje inne pieski, jak z dziećmi, itd, itp.
Sama szukając psa chciałam coś o nim wiedzieć, ze względu na tryb życia jaki prowadzę.[/QUOTE]
Aha, ok, calkowita racja. Myślalam że masz ją już bardziej "prześwietloną".
Dokładnie, zawsze lepiej poinformować ludzi o ewentualnych " przeciw" żeby potem nie było niespodzianki :)

Pieniążki, spadajcie z nieba bo potrzebne jesteście...
Ahhh żebym to ja miała bogactwo jakieś, choćby nieduże...
Ale już trochę się chyba uzbierało?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']a ja nie chcę jej ogłaszać jeszcze. Bo jest w typie rasy, bo nie wiem jaka jest do innych piesów, dzieci, kotów. Jak się zachowuje jak zostaje sama. Jaka w ogóle jest, zeby wiedzieć jakiego domu jej szukać.Ja wolę to wiedzieć. I mnie zawsze łatwiej wyadoptowuje się psy z hotelików lub dt. Do mnie ludzie dzwonią i często pytają, czy dany piesek toleruje inne pieski, jak z dziećmi, itd, itp.
Sama szukając psa chciałam coś o nim wiedzieć, ze względu na tryb życia jaki prowadzę.[/QUOTE]

W takim wypadku, to jasne, że tak:) Skoro niewiele o niej wiemy to lepiej to wszystko sprawdzić w hoteliku i dopiero wtedy ogłaszać :)

Link to comment
Share on other sites

Z tymi adopcjami to różnie bywa....
Ja się spotkałam z opinią ,że pies w dt jest "sprawdzony" i ludzie mogą otrzymać informację o jego charakterze, w schronisku nic nie wiadomo...
Ja mam sunię ze schroniska i nie miało to dla mnie znaczenia jaka jest...
Pokochałam bidę ze zdjęcia na stronie , pojechałam , zabrałam i przytrgałam jako czwrtą rezydentkę do domu:)
Jest z nami już 7 lat:)

Link to comment
Share on other sites

No tak, ale w dt jednak jest ta zasadnicza różnica że pies jest pod obserwacją cały czas i widać rzeczy których nie wyłapiesz widząc go ten jeden raz w tygodniu w hotelu czy w schronisku. Dodatkowo w schronisku psy raczej zachowują się inaczej niż w spokojnych domowych warunkach. Czasem te miziaki nawet wydają się strasznie niemiłe, bo cóż powiedzieć o psie który o mało kojca nie rozwali tylko dlatego ze kumple z boksu też szczekają... a wychodzi na zewnątrz i już jest mega miziakiem o bardzo statecznym charakterze.
Tu rozumiem Zofiję, choć nie powiem że gdyby to ode mnie zależało to bym już ogłaszała, a potem robiła selekcję - jeśli ktoś chce ją pokochać naprawdę to uważam że będzie w stanie na nią nawet poczekać czy do niej przyjechać te kilka razy poznać ją osobiście. Zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana więc może myślę niesłusznie ;)
Mam nadzieję że sunia szybko trafi do hoteliku i będzie można działać i to szybko i skutecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

Pani współpracuje z Hotelikiem Psilton-kojarzy ktoś? Tam by poszłąna kilka dni Morenka , na obserwację. A potem do tej Pani. Pani ma psa, więc gdyby się nie dogadała to Morena moze być w Hoteliku za samo wyżywienie. PILZZZZ HELP!!!! PANI CHCE JĄ JUŻ BO CHCE JĄ LECZYĆ,.

Link to comment
Share on other sites

Morena na pewno szybko znajdzie dom:) Proszę jednak o wsparcie suni, która się znajduje w schonisku z chorym okiem [URL]http://schronisko.ustronet.com/index.php?option=com_easygallery&task=category&cid=2218&Itemid=33[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Z tymi adopcjami to różnie bywa....
Ja się spotkałam z opinią ,że pies w dt jest "sprawdzony" i ludzie mogą otrzymać informację o jego charakterze, w schronisku nic nie wiadomo...
Ja mam sunię ze schroniska i nie miało to dla mnie znaczenia jaka jest...
Pokochałam bidę ze zdjęcia na stronie , pojechałam , zabrałam i przytrgałam jako czwrtą rezydentkę do domu:)
Jest z nami już 7 lat:)[/QUOTE]

No, ja też biorę psy ze schronu generalnie. Pierwszy zeżarł nam wszystkie ubrania i przez 8 miesięcy nie załatwiał się na zewnątrz. Obecny konsumuje meble tapicerowane. Nie, żeby one były jakieś mniej kochane, ale nie każdy ma ochotę wymieniać z powodu psa garderobę czy meble. Wydaje mi się, że wiedza na temat zachowania psa, który ma być jedynakiem działa tylko na korzyść zwierzaka. Nie każdy ma cierpliwość i zdrowie i potem pies ląduje z powrotem w schronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Mam chętną Panią do adopcji MORENY- Z GLIWIC. PILNIE POTRZEBNY WOLONTARIUSZ!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Z Gliwic doswiadczoną osoba jest Korespondentka. Moze mogłaby tez podjechac J_ulia ( ale ona mieszka w Mikolowie ) wiec to zalezy od tego czy bedzie miec transport.
Jakos nikt inny ni przychodzi mi do głowy.
A moze juz kogos znalazłas Zosiu ?

Link to comment
Share on other sites

Ja napisałam do cioteczki Istar19 ale ona na razie nie może bo jest zawalona pracą po urlopie, dała mi namiary na _Lara napisałam Pw i teraz czekam na odpowiedź;) Proszę niech się ktoś znajdzie, to taka wielka szansa dla tej słodzinki:loveu::modla:
Gdybym miała samochód to bym sama normalnie pojechała do tych Gliwic! Ale ja niezmotoryzowana i zaraz na wakacje wyjeżdżam...
Prośbę o pomoc wstawiłam też tu:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy-dogomania-pl-REJESTRUJCIE-SIE!/page44[/URL]

Edited by (:Buńka:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...