Jump to content
Dogomania

MORENA 10 letnia STARUSZKA ZA TM:( ŻEGNAJ MANIUSIA...


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sbart']Mańka wczoraj odeszła za Tęczowy Most - mam nadzieję, że była przez ten ostatni rok życia szczęśliwa, i że chociaż w niewielkiej części wynagrodziłam jej to co w życiu przeszła. Straciłam najwspanialszego psiego przyjaciela. Mania czekaj tam na mnie - kiedyś się znowu spotkamy.
To tak strasznie boli - ale mam nadzieję, że Cię nie zawiodłam.[/QUOTE]

Był to chyba najpiękniejszy rok w jej życiu.Dziękujemy za wspaniałą opiekę.Zdjęcia mówią same za siebie.

Strasznie żal,że tak krótko :-(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo smutna wiadomość :-( Sama też kiedyś adoptowałam staruszka który był ze mną nie cały rok i wiem, że dla schroniskowego psiaka to już bardzo dużo, ostatnie miesiące życia spędzone w rodzinnym cieple, otoczony miłością ... zresztą po zdjęciach widać że Morenka właśnie takiego szczęścia zaznała...
Biegaj szczęśliwie za TM psinko :candle:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Była przebojowa - taki czołg prący do przodu i niezrażający się niepowodzeniami.

Była też bardzo mądrym psem, potrafiącym się dostosować do sytuacji - pewnie dlatego przetrwała.

A ten pracownik waszego schroniska musi być naprawdę dobrym człowiekiem - Mańka do byle kogo się nie przytulała.

Dopiero 1,5 miesiąca a jej ciągle tak samo mocno brakuje :( .

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...