Jump to content
Dogomania

"Szylkretowa" Inka uratowana przed wywózką do schronu, już w swoim DOMU. Za TM :(


Marysia R.

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 6 months later...

Dostałam razem z życzeniami wielkanocnymi wieści, że u Inki wszystko w jak najlepszym porządku:) A oto likaon w umaszczeniu maskującym na wycieczce w lesie;)
[IMG]http://www.pomniejszacz.pl/files/inka.jpg[/IMG]

Edited by Marysia O.
Link to comment
Share on other sites

No troszkę się chyba likaonkowi przytyło:evil_lol: Ale na szczęście chyba nie aż tak drastycznie jak to wygląda na tym zdjęciu bo dostałam jeszcze jedno (którego nie chcę wstawiać bo widać na nim syna Państwa), na którym Inka nie wygląda aż tak "dorodnie";) Po prostu zdjęcie przekłamuje:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Z okazji Świąt dostałam wieści od Inci :) Panienka miała ostatnio problemy z chodzeniem, kulała i po wizycie u weta okazało się że to rzepki. Weterynarz ocenił, że to prawdopodobnie predyspozycje genetyczne i trzeba zoperować obie łapki. Jedna łapka jest już po operacji, sunia ma się dobrze i już zaczyna biegać :) Druga będzie operowana na wiosnę.

Poza tym Inka jest bardzo kochaną i mądrą sunią, która świetnie wpasowała się w swoją rodzinę :)

Link to comment
Share on other sites

Wyszło pewnie trochę niezręcznie, ale dobre wieści to to, że psinka będzie leczona, że trafiła naprawdę
na świetnych ludzi. Wszystko będzie dobrze. Pamiętam maleńką leżącą przy dodze na brzegu lasu a teraz ma wspaniałą opiekę w świetnym domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
  • Marysia R. changed the title to "Szylkretowa" Inka uratowana przed wywózką do schronu, już w swoim DOMU. Za TM :(

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...