Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

[quote name='AMIGA']Oj w Wiśle to raczej wszedzie w Krakowie jest regulowany, wysoki brzeg[/QUOTE]
Wisła to jest syf, nie wpuściłabym psa prawdę mówiąc. No i nurt chyba silny, małą by wam porwało i co ?:P Już się kiedyś zastanawiałam czy nie sprawdzić czy faktycznie ten nurt taki zabójczy i Waldka nie puścić:diabloti: ale stan wody mnie faktycznie odstraszył. Ale jakby kiedyś trzeba było którejś ciotce nurt przetestować to polecamy się :evil_lol: Waldek to nawet z rozpędu się rzuci.


A czy ciocia Amiga podtrzymuje pupkę przy pływaniu?
Mi Waldek też panikował jak pływał, a bardzo chciał tylko tyłek szedł na dno i też właśnie chlapał na wszystkie strony w panice. Dopero jak z nim wlazłam i utrzymywalam go w poziomie to złąpał pewność siebie, przestał szaleńczo machać łapami i od tej pory pływa jak foka :)

a jak wam wody brak to zapraszamy na Zakrzówek :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie muszę jej podtrzymywać pupkę przy pływaniu, bo bez podtrzymywania ona pływa, tylko ma jedyny słuszny kierunek - brzeg. Ja jestem przy niej w wodzie, bo ona sama do wody nie chce wchodzić. Tylko ta Raba to jak krioterapia a nie tylko hydroterapia brrrrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']A jak jej łapeczka,czy nadal podwija,czy jest poprawa?[/QUOTE]

Jeszcze trochę podwija, ale już tylko ściera sobie pazurki, a nie rani zewnętrznej strony stopki. Natomiast cała łapka jest jeszcze usztywniona i chyba do pełnej sprawności nigdy nie powróci :-(

Link to comment
Share on other sites

Dobra. Nie ma problemu.
Kupię taki duży zebym się zmieściła ja, bobina, Waldek i Nurka ( Nurka - jak fajnie :loveu:), Amiga z Amigą też się zmieści ;)
Tak z ciekawości rzuciłam okiem na neta ile takie cudo kosztuje. Całkiem niedrogie, taki prymitywny model to tak ok 2-3 tys. Myślę że przystępnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cóż to dla nas - bazarek się jakiś drobny strzeli :-)
Ja to w ogóle będę musiala pomyśleć i nie tylko pomyśleć, ale i wymodzić jakieś bazzaro. Bo zapisalam się na rehabilitację z Nusią. Polecono mi gabinet Na4łapach, gdzie mają bieżnię wodną i inne zabiegi. Jutro tam sie wybieram pierwszy raz, zorientuje się jakie tam są ceny i co trzeba będzie z nią zrobić. Ale finansowo pewnie na stałe wizyty n[I]e wydolę :-([/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Cóż to dla nas - bazarek się jakiś drobny strzeli :-)
[/QUOTE]
Oooo no no no.
To ja ciotce jakieś fanty nazbieram drobne i ładne żeby się przyczynić o tej budowy basenu. Tylko poszperać muszę.
A moze nawet cosik z większą pompą zrobimy, jakiś kryty, w srodku egzotyczne kwiaty, woda podgrzewana, podświetlana, huydromasaż... Waldek pomoże kopać pod fundamenty, wybudować tylko ściany, wykafelkować ładnie i stoi. Dobrze że woda tania i prąd tani. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale będzie fajnie! :)
Wczoraj rozmawiałam z naszymi Doktorami, że właśnie nareszcie i weterynaria zaczęła wierzyć w rehabilitację. Ale ponoć bieżnia wodna z prawdziwego zdarzenia kosztuje ok. 250 tys. - stąd i potem cena zabiegów dla naszych bezdomniaków jest z kosmosu... Tak więc budujcie ten park wodny, budujcie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...