Jump to content
Dogomania

Wątek dla tych (PO)OLKUSKICH psiaków, które nie mają swoich indywidualnych wątków


Recommended Posts

[quote name='ania68']Dziękujemy za link.
Czyli teraz już nikogo nie wpuszczają do psów? Kto ostatnio tam był?[/QUOTE]
No to wychodzi, że chyba ja byłam ostatnia... Wyszperałam w komórce jakieś dwa zdjęcia dużego czarnego psa- mam pytanie, ile on już siedzi? Może ktoś wie? Czy ktoś mógłby wstawić na dogo? Ja nie potrafię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']No to wychodzi, że chyba ja byłam ostatnia... Wyszperałam w komórce jakieś dwa zdjęcia dużego czarnego psa- mam pytanie, ile on już siedzi? Może ktoś wie? Czy ktoś mógłby wstawić na dogo? Ja nie potrafię[/QUOTE]

Możesz przesłać do mnie.

Link to comment
Share on other sites

a co z zdjeciamu z Kroczyc, moze warto by bylo wkleic je wszystkie na watek podwojne psy z wpiem psy z Kroczyc, moze pozniej missiaa sprawdzila by, czy ktorys z tych psiakow byl w Ol. trzeba tez po wklejeniu zdjec poprosic dziewczyny z Krosna czy nie znajda tam psow z jedlickego zakladu komunalnego.

Link to comment
Share on other sites

No widzisz, przepraszam, zapomniałam:-( już się poprawiam[quote name='Ada-jeje']a co z zdjeciamu z Kroczyc, moze warto by bylo wkleic je wszystkie na watek podwojne psy z wpiem psy z Kroczyc, moze pozniej missiaa sprawdzila by, czy ktorys z tych psiakow byl w Ol. trzeba tez po wklejeniu zdjec poprosic dziewczyny z Krosna czy nie znajda tam psow z jedlickego zakladu komunalnego.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']No to wychodzi, że chyba ja byłam ostatnia... Wyszperałam w komórce jakieś dwa zdjęcia dużego czarnego psa- mam pytanie, ile on już siedzi? Może ktoś wie? Czy ktoś mógłby wstawić na dogo? Ja nie potrafię[/QUOTE]

wstawiam zdjęcie z Ol. od madiakato..
[IMG]http://s30.postimg.org/cf0f71x0h/dzis_012.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Dzięki Aniu, strasznie żal tego biedaka, ledwo się tam mieści....:-([/QUOTE]

Jak sobie pomyślę, że nikt tam nie jeździ i nie może pomóc tym najbardziej potrzebującym, to aż w żołądku mi się wszystko przewraca :( A już jak pomyślę, że może tam być samotny szczeniak, taki jakiego ja wyciągnęłam, to :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Jak sobie pomyślę, że nikt tam nie jeździ i nie może pomóc tym najbardziej potrzebującym, to aż w żołądku mi się wszystko przewraca :( A już jak pomyślę, że może tam być samotny szczeniak, taki jakiego ja wyciągnęłam, to :placz:[/QUOTE]
a skad wiesz ze nikt tam nie moze jezdzic, prosze napiszcie czy to prawda, ze jest tam wstep wzbroniony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']a skad wiesz ze nikt tam nie moze jezdzic, prosze napiszcie czy to prawda, ze jest tam wstep wzbroniony.[/QUOTE]

Nie wiem tego na pewno, dawno z nikim nie rozmawiałam z tych co jeździli ale ta cisza mówi sama za siebie. Po przeczytaniu artykułu też tak można pomyśleć. Ostatnio byłam tam sama, w tej chwili już bym się nie odważyła.


[quote name='madziakato']Ja myślę, że nie i że mona jechać. Trzeba się tylko jakoś zorganizować, dlaczego nie matu nikogo z O.?
:-([/QUOTE]

Okres przedświąteczny robi swoje, nieporozumienia na krakowskich wątkach również :(

Link to comment
Share on other sites

to Olkusza można normalnie pojechać, wejść i wybrać sobie psa. Problem mają tylko dwie osoby z wejściem bo oczywiście jest na nie, ze to one rozpętały zamieszanie w okół tego miejsca, ale tak poza tym każdy może wejść wręcz koniecznie żeby ktoś tam pojechał. Do mnie zadzwoniła dziewczyna zainteresowana daniem DT dla jakiegoś niedużego psa, jeśli dogadałby sie z jej psem mogłby zostać na stałe. Myślałam o tym czarnym, kudłatym co kreci się w koło, jeśliby się zdecydowała to trzeba by było dowieźć go obok Skoczowa. Zaraz wyślę jej zdjęcia to zobaczymy co powie, ale tak czy tak ktoś powinien tam pojechać bo moze faktycznie jakieś pogryione tam są lub szczeniaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']to Olkusza można normalnie pojechać, wejść i wybrać sobie psa. Problem mają tylko dwie osoby z wejsciem [/QUOTE] po naszym pierwszym wejsciu tez tak bylo, a po miesiacu sam do M. zadzwonil. Im wiecej psow tam jest tym gorzej dla niego, wiec zapewne szybko zmieni zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=236761509825486&set=pb.118076445027327.-2207520000.1386723830.&type=3&theater[/URL]

Przeczytajcie opis[/QUOTE]

Opis pochodzi z albumu OTOZ Animals Krosno, są tam również zdjęcia Mikona z Olkusza, podesłane mi kiedyś przez missiaa.
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.200335353487921.1073741992.132285966959527&type=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Opis pochodzi z albumu OTOZ Animals Krosno, są tam również zdjęcia Mikona z Olkusza, podesłane mi kiedyś przez missiaa.
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.200335353487921.1073741992.132285966959527&type=3[/URL][/QUOTE]
do jzk poszlo juz pimo z dokladnymi pytaniami, czekamy na odp. przeciez komunalka nie tylko z Krosna przyjmuje psy.Powinnismy sie dowiedziec ile wyslala w ubr. do OL. zestawienie za rok 2011 mamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']do jzk poszlo juz pimo z dokladnymi pytaniami, czekamy na odp. przeciez komunalka nie tylko z Krosna przyjmuje psy.Powinnismy sie dowiedziec ile wyslala w ubr. do OL. zestawienie za rok 2011 mamy.[/QUOTE]

Mikon akurat nie pojechał z jedlickiej komunalki, tylko ze spółki Remondis, która ma podpisana umowę z kilkoma gminami na wyłapywanie psów, ich też pasowałoby prześwietlić, bo nie chcą z nikim rozmawiać, ani nikogo nie wpuszczają. Natomiast z JPGK w 2012 pojechało do O. sporo psów, w 2013 już tylko kilka, bo zaczęliśmy patrzeć im na ręce i systematycznie uświadamialiśmy okoliczne gminy co to za miejsce i że łamią prawo wożąc tam psy. Nawet w końcu gm. Dukla dała się przekonać, chociaż łatwo nie było i sam zatroskany P. dzwonił do burmistrza z pytaniem, dlaczego już do niego psy z Dukli nie przyjeżdżają. Na dzień dzisiejszy chyba udał nam się zakręcić "podkarpacki kurek", ale gdyby pojawiły się jakieś psy w O. od nas to dajcie znać, kto wie, czy niektóre gminy nie kombinują za naszymi plecami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Mikon akurat nie pojechał z jedlickiej komunalki, tylko ze spółki [B]Remondis,[/B] która ma podpisana umowę z kilkoma gminami na wyłapywanie psów, ich też pasowałoby prześwietlić, bo nie chcą z nikim rozmawiać, ani nikogo nie wpuszczają. Natomiast z JPGK w 2012 pojechało do O. sporo psów, w 2013 już tylko kilka, bo zaczęliśmy patrzeć im na ręce i systematycznie uświadamialiśmy okoliczne gminy co to za miejsce i że łamią prawo wożąc tam psy. Nawet w końcu gm. Dukla dała się przekonać, chociaż łatwo nie było i sam zatroskany P. dzwonił do burmistrza z pytaniem, dlaczego już do niego psy z Dukli nie przyjeżdżają. Na dzień dzisiejszy chyba udał nam się zakręcić "podkarpacki kurek", ale gdyby pojawiły się jakieś psy w O. od nas to dajcie znać, kto wie, czy niektóre gminy nie kombinują za naszymi plecami...[/QUOTE]
w ubr. do ol. dojechalo 32 psy, a co to znow za nowy twor, ja nie jestm w stanie obskoczyc wszystkie gminy w Polsce, moze to robic kazdy obywatel, mozna nawet wysylac meilem, mam wzor pisma i moge wyslac, do 14 dni powinni odp. jesli nie slemy im monit dajac czas 7 dni, jak i to nie pomoze to wtedy dzwonie a gadke to ja mam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...