Jump to content
Dogomania

Wyrzucony na drodze stateczny,starszy pan - jakiekolwiek przytulisko na wczoraj !!!!!


Recommended Posts

Co mam zrobić żeby Senior miał dom,wczorajszy wieczór przeryczałam,myśląc o nim.

Pełna miska ,kojec i spacer raz dziennie to wszystko co go czeka do końca życia ?

Już się zaczęłam zastanawiać nad jakimś DT,nawet płatnym,ale skąd wziąć kasę ?

Na przykład taki,jak miała Diara - niby to dom tymczasowy,ale przecież Diara nie wiedziała że to tymczas.A kiedy Diara zachorowała,jej opiekunka spała przy niej na podłodze,,trzymając za łapę ..Ehhhh...

Mam koszmarnego doła i ten dół sie pogłębia z każdym dniem Seniora bez domu

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!!!!!  proszę kto może niech jeszcze wyśle mejla to naprawdę tylko ... minuta! a może uratowane , życie?! 

Doświadczenia na zwierzętach! więcej na wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-%C5%82a%C5%84cuchu-dom-stoi-w%C5%82a%C5%9Bciciel-jest-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/page-31

 

Doprawdy nie mogę uwierzyć, że w 21 wieku coś takiego chcą zrobić w kraju ponoć nowoczesnym, ponoć w Unii Europejskiej, w kraju ponoć ceniącym anjwyżej przykazania dekalogu itp.

 

Można przekopiować całą listę adresów do swojego e-maila (wszystkie razem jak leci), treść przekopiuj lub wpisz własną, podpisz się i wysyłasz.

 

Mam większą listę adresatów:

 

[email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]

 

 

Mam jeszcze inny tekst, krótki gdyż obawiam się, że ten dłuższy może przejść bez czytania:

"Szanowna Pani Senator/Szanowny Panie Senatorze,

Jako wyborca, składam niniejszym sprzeciw próbom wprowadzenia zmian w ustawie o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych!

Zwracam się do z prośbą o odrzucenie poprawek do ustawy, które obniżą ochronę zwierząt doświadczalnych w Polsce.

Wprowadzenie ich jest nie tylko sprzeczne z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/63/UE, sprzeczne z wolą narodu, którą wielokrotnie wyrazili Polacy podpisując petycje w tej sprawie, manifestując swą wolę na ulicach i wypowiadając się w internecie, ale i sprzeczne z obowiązującymi w naszym kraju od wieków zasadami miłosierdzia, zakazu zabijania i zadawania cierpienia. Jestem przeciwna wprowadzaniu tylnymi drzwiami, po cichu, za plecami społeczeństwa, zmian narażających nas Polaków na kpinę (i słuszną) na arenie międzynarodowej i tworzących z Polski kraju zaściankowego z przestarzałymi prawami.

Dokonano już tylu eksperymentów, że czas najwyższy, aby w dobie internetu naukowcy, zamiast zadawać znowu nieuzasadniony ból, usiedli przed komputerem i poszukali prac naukowych, w których identyczne eksperymenty są już opisane. W dobie internetu jest to zabawnie proste, wystarczy tylko chcieć.

Z poważaniem,"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziękuję Danusiu :)  jakim cudem, wiesz że pięć osób to przeczytał?

Mam takie ustawienie w poczcie,pięciu przeczytało,18 odrzuciło bez czytania,a reszta pewnie skasowała bez czytania.

Tak w ogóle to mam już dość wszystkiego.Jak już wywiążę się z zobowiązań bazarkowych,znikam z dogomanii,nie wytrzymuje tych docinków,przytyków,nagonek,nie mówię że personalnie do mnie,ale bardzo mnie to dołuje.

Kiedyś myślałam że tu są ludzie,którym naprawdę zależy na dobru zwierzaków,ale zaczynam coraz bardziej w to wątpić.

Jest tu niewątpliwie sporo cudownych ludzi,na których nigdy się nie zawiodłam,dzięki nim wytrzymałam tak długo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam takie ustawienie w poczcie,pięciu przeczytało,18 odrzuciło bez czytania,a reszta pewnie skasowała bez czytania.

Tak w ogóle to mam już dość wszystkiego.Jak już wywiążę się z zobowiązań bazarkowych,znikam z dogomanii,nie wytrzymuje tych docinków,przytyków,nagonek,nie mówię że personalnie do mnie,ale bardzo mnie to dołuje.

Kiedyś myślałam że tu są ludzie,którym naprawdę zależy na dobru zwierzaków,ale zaczynam coraz bardziej w to wątpić.

Jest tu niewątpliwie sporo cudownych ludzi,na których nigdy się nie zawiodłam,dzięki nim wytrzymałam tak długo.

Danusia, przykro mi, że chcesz stąd odejść;

ja to mam wrażenie, że tak jest jak piszesz na wydarzeniach na fb:( nie lubię go, wolę dogomanię;

Link to comment
Share on other sites

Seniorek podratowany grosikiem-przelew w drodze :)

Aniu,slońce ty moje,i Seniorowe oczywiście,o całej rzeszy innych biedaków nie wspomnę,już boje się cokolwiek wspomnieć o finansach,bo ty jesteś na posterunku i czuwasz.

Bardzo dziękuje za wspomożenie chłopaka kolejną stówką

 

                                                  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,sobx6eh2_Lf

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taką mam nadzieję,ale nic nie poradze na to że kiedy go zostawiam nie mogę powstrzymać łez,taka rozmazana jestem

Znalazłam w sygnaturce Adama takie zdanie :

 

Prawdziwymi zwierzolubami przestajemy być wtedy,
gdy w ramach naszej działalności rozprawiamy
więcej o innych osobach
niż o samych zwierzętach. - 

 

Cieszę się że u Seniora sa tylko najlepsi z najlepszych dogomaniaków

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o mizianie,to nie wiem kto był bardziej miziany - Senior przeze mnie czy ja przez Seniora.

 

Ucieszył się na mój widok (przynajmniej mam nadzieję że nie tylko o smaczki mu chodziło)

 

15xradv.jpg

 

To jest naprawdę potężny facet

 

2vvs18k.jpg

 

Dawał łapę

 

13z7v55.jpg

 

Nawet zapozował

 

5do3m1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A potem było trochę gorzej,kucnęłam sobie,a Senior jak nastolatek rzucił się do dawania buziaków tak ochoczo,że fiknęłam kozła,zostałam umyta dość dokładnie,ale też i dokładnie wytytłana  i tego już nie chciał ze mnie zmyć.

 

Mam nadzieję że nikt nie widział jak się z nim kulałam po glebie,bo pomyśleliby że baba na starość zwariowała.

Gorzej że aparat też się utytłał,dałam do wyczyszczenie,może nie ucierpiał za bardzo.

Odniosłam wrażenie że Senior jest zadowolony z życia,bryka jak małolat,zresztą ma i miejsce do brykania (jego kojec ma, tak lekko licząc,ok.20 m.kw. , a obok łączkę,na którą jest sukcesywnie wypuszczany,najczęściej z koleżanką,bo kolegów on nie woli).

Ale i tak wyjeżdżałam od niego z ciężkim sercem,nic na to nie poradzę ,chociaż sama siebie przekonuję że jego los był w przeszłości na pewno gorszy niż teraz,wystarczyło zobaczyć poranioną szyję,na pewno od łańcucha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...