Jump to content
Dogomania

Wyrzucony na drodze stateczny,starszy pan - jakiekolwiek przytulisko na wczoraj !!!!!


Recommended Posts

[quote name='cancer43']Nie sądzę,żeby wrócili.On ma tam wspaniałą opiekę,dziewczyny starają się go dopieścić,ale widać że pies strasznie tęskni.[/QUOTE]

... ciśnie mi się na usta....[B] ale to zło zawsze do nich, powróci!!! tak samo jak, wraca dobro!!![/B]...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Chciałabym, żeby tak było, ale niestety, są ludzie, którzy po trupach idą przez życie i im się wiedzie, a są tacy, którzy dbają o innych i wiatr im w oczy wieje...zero sprawiedliwości na tym podłym świecie:-([/QUOTE]
oj wyrwałaś mi to z ust, niestety tak właśnie jest, życie nie jest sprawiedliwe, niestety:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Chciałabym, żeby tak było, ale niestety, są ludzie, którzy po trupach idą przez życie i im się wiedzie, a są tacy, którzy dbają o innych i wiatr im w oczy wieje...zero sprawiedliwości na tym podłym świecie:-([/QUOTE]

do czasu, do czasu ;)

P.S. ciotka cancer ma chwilowy (mam nadzieję) szlaban na dogo :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sharka']a ja wczoraj Danusię widziałam i wyściskałam :)

PS i właśnie ogóreczki od niej konsumuję :D ;)[/QUOTE]... :loveu::multi::loveu: bo to znaczy że nie jest źle;)
.... no to smacznego Moniko:lol:
Aaaaa tak Aniu 75 masz rację bo naszej Danusi po prostu nie sposób nie lubić:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Powoli szlaban się odblokowuje.
Sprawę Kory i jej szczeniaków przypłaciłam bliskim kontaktem z placówką NFOZ,w związku z tym mój TZ zakazał mi wchodzenia na dogo.Jakoś mu przemówiłam do rozsądku,że to nie dogomania jest winna ,tylko realne osoby na miejscu i obiecałam że z nimi skończyłam na wieki wieków amen.

Senior kochany jest niewątpliwie też przyczyną moich stresów.
W hoteliku ma wspaniałe warunki,doskonałą opiekę,ale tak mi się marzy żeby zamieszkał z nami .A ponieważ nie jest to możliwe,nichby miał tego jednego,jedynego ludzia do kochania.
Prawda,że takich jak on są setki,ale jego poznałam w realu.

Bardzo wam dziękuję za ciepłe słowa pod moim adresem,może to przekona mojego Henia ,że nie taka dogomania straszna jak ją maluja

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...