Jump to content
Dogomania

AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......


MALWA

Recommended Posts

[quote name='gluchypies']Przelałam właśnie dla Azira 122 złote z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248988-Rozliczam-dla-maluszka-cz-2-do-9-grudnia-godz-21-dla-olkuszaków[/URL]

bardzo proszę o potwierdzenie na wątku, gdy dojdą.[/QUOTE]

Dziękuję, jeszcze nie mam.................

Link to comment
Share on other sites

Zrobię bazarek dla Azira, tylko muszę pomyśleć jeszcze jaki - raczej cegiełkowy, bo nie mam za bardzo czasu teraz na zajmowanie się fantami. Ale na pewno coś wymyślę, musimy mu pomóc. Powysyłam też zaproszenia na wątek, to straszne, że ma tak mało stałych deklaracji!

Link to comment
Share on other sites

i ja zagladam po dłuzszej przerwie do Azira..

edit: MALWA pewnie nie zuwazyłas dlatego przypomne, bo nie widziałam na pierwszej stronie wątku, ze oda stycznia moja deklarcje zwiekszam o 5 złotych..czyli będe wpłacac na psiaka od tego miesiąca [B]10 zł (post 587 z 12.12)[/B]

Edited by zozola77
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Zrobię bazarek dla Azira, tylko muszę pomyśleć jeszcze jaki - raczej cegiełkowy, bo nie mam za bardzo czasu teraz na zajmowanie się fantami. Ale na pewno coś wymyślę, musimy mu pomóc. Powysyłam też zaproszenia na wątek, to straszne, że ma tak mało stałych deklaracji![/QUOTE]

Dziękuję pięknie!

Może do bazarku cegiełkowego lub zaproszeń wykorzystasz tekst, który zawarłam na wątku Bafiego i Grafisia?

Tam jest szczegółowo opisane co mamy i ile na co potrzeba.

Tylko zdjęcie zamieściłam mało aktualne. Może warto zamieścić takie , jak Azir jest na podkładach...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']i ja zagladam po dłuzszej przerwie do Azira..

edit: MALWA pewnie nie zuwazyłas dlatego przypomne, bo nie widziałam na pierwszej stronie wątku, ze oda stycznia moja deklarcje zwiekszam o 5 złotych..czyli będe wpłacac na psiaka od tego miesiąca [B]10 zł (post 587 z 12.12)[/B][/QUOTE]

Dziękuję za przypomnienie, uzupełnię przy uzupełnianiu roliczenia.

Link to comment
Share on other sites

[U]Mam e-maila od Angeliki:[/U]

"Azir bez zmian, apetyt ma, załatwia się sam, ale nie jest w stanie chodzić, czy też sam się podnieść
w piątek lub poniedziałek planuję powtórkę badania moczu
aby zobaczyć czy jest poprawa, jak tak to będzie można odstawić antybiotyk
kończy się zestaw leków Nivalin + Milgamma N,
skończyły się tabletki Arthro Ha, wet powiedział, że można je odstawić, ważniejsze byłyby powyższe leki"

Od Till wiem, ze ma w domu lek NIvalin, i przesle go Angelice, by miała dla Azira.

Angelika zakupi tylko Milgammę.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i ja.
Na poczatek cześć - bo to mój pierwszy post. Czytam wątki pomocowe od dobrgo tygodnia w poszukiwaniu jakiegoś małego (nie)szczęścia, któremu można pomóc. Ujęła mnie historia Azira. Wiem, że wielu psom trzeba pomóc. Ale jemu... Trzeba pomóc szybko.

Deklaruję wpłatę 30 zł. Proszę o numer konta.

Przy okazji chciałam dodać, że nieżle radzę sobie z grafiką. Jeśli trzeba będzie ogłoszenia, czy baneru, to mogę pomóc. Nie tylko Azirowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Zaglądam i ja.
Na poczatek cześć - bo to mój pierwszy post. Czytam wątki pomocowe od dobrgo tygodnia w poszukiwaniu jakiegoś małego (nie)szczęścia, któremu można pomóc. Ujęła mnie historia Azira. Wiem, że wielu psom trzeba pomóc. Ale jemu... Trzeba pomóc szybko.

Deklaruję wpłatę 30 zł. Proszę o numer konta.

Przy okazji chciałam dodać, że nieżle radzę sobie z grafiką. Jeśli trzeba będzie ogłoszenia, czy baneru, to mogę pomóc. Nie tylko Azirowi.[/QUOTE]

Witaj !

Dziękuję za chęć pomocy.

Konto zaraz wyślę.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Azirka:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249996-Cegie%C5%82ka-%C5%BCycia-dla-Dziadzia-Azira-do-19-01-godz-21?p=21729267#post21729267"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249996-Cegie%C5%82ka-%C5%BCycia-dla-Dziadzia-Azira-do-19-01-godz-21?p=21729267#post21729267[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...