Jump to content
Dogomania

TINA- ideał psa w typie COLLIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!


madzia.uje93

Recommended Posts

Dzis spacerek dość nietypowy, bo jak tylko zdążyłyśmy ze schroniska wyjść to sie na ulewe zebrało i chyba pół morza spadło:evil_lol: więc szyko (jak na możliwości Tiny) wróciłyśmy do schroniska i posiedziałyśmy w środku, gdzie Tina dopraszała się o uwagę i głaskanie. Jak ona słodko wkłada pyszczek pod ręke żeby ją głaskać albo zaczyna marudzić żeby zwrocić na siebie uwagę:loveu: Ogólnie dziś na spacerku byłyśmy razem z Doris, niestety ten układ chyba się nie sprawdzi, na początku spaceru Doris jest dość żywa i biedna Tina nie mogła sobie spokojne pochodzić bo Doris ciągle gdzieś ciągneło...Zdjęć niestety też nie było, ale w sobote jak tylko pogoda dopisze to coś popstrykam:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ala56']Madziu czy mogę na wydarzeniu Tiny /FB/ kopiować Twoje wpisy tu z DG, pieknie ją opisujesz a trzeba pokazać charakter Tiny aby ktos ja zauważył i pokochał.[/QUOTE]

Jasne, kopiuj wszystko:) jutro porobie też jak się uda zdjęcia, więc też wstawiaj jak leci:D

Przed chwilą miałam telefon w sprawie Tinki...Pani wydawała się bardzo fajna, oczywiście opisując Tinę nie mogłam sie oprzec wrażeniu, że po prostu opisuję IDEAŁ psa. Jedyne co mi nie pasuje to Pani tak z rozmowy wyglądała na młodą, mają też dziecko więc boje się że psiak w takim wieku nie sprosta ich oczekiwaniom...ale tak czy inaczej Pani ma pokazać Tinkę mężowi i jeżeli dalej będą chętni to powiedziałam, żeby dzwonili do mnie i wtedy sie umówimy na spacerek w schronisku. Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

dziś odebrałam 4 posłania Feroplast dla psów i płyn p.gryzieniu do programu pilotażowego jak psy będą się zachowywać, takie posłania funkcjonują już w schroniskach w Zabrzu i w Rudzie Śląskiej i psy je nie gryzą. Chciałabym jedno z nich - 2 sa bardzo duże włożyć do boksu Tiny, tylko czy mogłabyś Magda je popsikać na około płynem i wykroić z jak najgrubszego dywanika podkładkę do środka, albo dać kocyk (ale tylko pod warunkiem, że Tina nie robi dziurek jak choimiczek...)

w sobotę je przywiozę, około 10:00

trzeba jeszcze nakleić nalepkę fundacji, żeby było wiadomo, ze to z naszych składek zakupione (200 zl na ten (konkretny) cel dała dziewczyna, która adoptowała Lumię Ania M. i jej koleżanka z pracy)

Wyglądają bajerancko, przynajmniej mi się bardzo podobają

2 sztuki to rozmiar 10
1 szt - 8
1 szt - 6

całość kosztowała 308 zł - 108 zł dopłaciliśmy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']dziś odebrałam 4 posłania Feroplast dla psów i płyn p.gryzieniu do programu pilotażowego jak psy będą się zachowywać, takie posłania funkcjonują już w schroniskach w Zabrzu i w Rudzie Śląskiej i psy je nie gryzą. Chciałabym jedno z nich - 2 sa bardzo duże włożyć do boksu Tiny, tylko czy mogłabyś Magda je popsikać na około płynem i wykroić z jak najgrubszego dywanika podkładkę do środka, albo dać kocyk (ale tylko pod warunkiem, że Tina nie robi dziurek jak choimiczek...)

w sobotę je przywiozę, około 10:00

trzeba jeszcze nakleić nalepkę fundacji, żeby było wiadomo, ze to z naszych składek zakupione (200 zl na ten (konkretny) cel dała dziewczyna, która adoptowała Lumię Ania M. i jej koleżanka z pracy)

Wyglądają bajerancko, przynajmniej mi się bardzo podobają

2 sztuki to rozmiar 10
1 szt - 8
1 szt - 6

całość kosztowała 308 zł - 108 zł dopłaciliśmy![/QUOTE]

Jasne, ja będę w schronisku pewnie przed 10 więc poczekam aż przyjedziesz:)

Link to comment
Share on other sites

Tina jutro do południa idzie do hotelu, opiekę nad Tiną obejmuje Fundacja dr Lucy, koszt hotelu 600 zł miesięcznie, ale wydatki bierze na siebie fundacja colaków.

Dzwoniłam do schroniska i powiadomiłam już kierowniczkę, tak więc posłanko pójdzie dla innego psiaka, może Gucio??

pomyślcie, którym dać do boksu, dwa sa b.duze, jedno spore i jedno średnie

Link to comment
Share on other sites

Dziś już drugi telefon w sprawie Tiny:) Dzwoniła Pani, która jest zainteresowana adopcją, ma jednego collie w domu oraz 4 koty (trzeba by przy okzaji sprawdzić jak Tina na nie reaguje) mieszka w Krakowie ale ma dom z ogrodem. Niestety Pani mogłaby adoptować Tinę dopiero po wakacjach. Poinformowałam już Panią, że Tina jutro jedzie do hotelu i "przejmuje" ją fundacja collie, Pani mnie zaskoczyła bo od razu wiedziała, że to Fundacja Dr. Lucy i że hotel jest w Zabrzu. Pani Tine wypatrzyła z wydarzenia na FB więc dzięki Alina!:) Powiedziałam Pani, że jeżeli we wrześniu dalej będą chętni na adopcje i Tina dalej będzie w hotelu to napewno podacie na wydarzeniu Tina na FB kontakt do Was to wtedy Pani już z Wami będzie się kontaktować:) Ogólnie Pani wywarła baaaardzo pozytywne wrażenie na mnie, rozmawiałysmy baardzo długo i szkoda że Pani nie mogłaby adoptować Tiny już teraz...

Link to comment
Share on other sites

Witam, jeżeli chetna pani jest z Krakowa to mamy tam Lucynkę, która domek sprawdzi na razie rzeczywiście zabieram jutro Tine do Zabrza, pani Asia z hotelu rowniez będzie. Hotele wszystkie są drogie to jest cena dla fundacji, tu w Katowicach mam jeszcze droższy i tylko raz z niego korzystałam na parę dni. U Asi w hotelu mamy jeszcze dwa starsze colaki o ktore nikt nie pyta od wielu miesiecy. Dlatego to powazna decyzja i nie ja ja podejmuję. Numer tel do kontaktu w sprawie adopcji oczywiscie zmienię. Jak pani ma juz collie to Fundacja Dr Lucy moze jej być znana. Ja zaczynam bardziej wierzyć że dom znajduje sie lepiej na Fb niz na stronach ogloszeniowych. Tydzień temu do adopcji poszedł Borys / w hotelu w Zabrzu byl pół roku/ collie z podejrzeniem padaczki / mozliwe że ze stresu/ - pani równiez go wypatrzyla na Fb bo mial zrobione wydarzenie.

Link to comment
Share on other sites

Tina dziś pojechala do hotelu w Zabrzu i jest pod opieka Fundacji Dr Lucy. W schronisku żegnana przez personel i Madzię, ktora wyprowadzala Tine na spacery grzecznie poszla z nami do samochodu, nie pogardzila smakołykami. Piekna i super grzeczna wsiadła do auta i udała sie szukac leszej przyszlości. W hoteliku u Asi ma juz dwóch kolegów colinków, jeszcze nie wiem jak ja przywitali, poczekamy na informacje od Asi. Trzymajcie kciuki i pomóżcie znaleźć wspanialego czlowieka, ktory da Tince serce i opieke na jaka zasługuje. KOntakt w sprawie adopcji do mnie 609 99 6348 i e mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub do Asi / w hotelu/ 503 675 483. Madziu mozesz zmienić nr tel w pierwszym poscie. Na Fb juz zmienilam a na innych stronach zmienie wieczorem lub jutro.

Link to comment
Share on other sites

Tego nigdy nie da sie przewidzieć, Tinie u Asi bedzie równie dobrze, ma tam dwóch colinkow do towarzystwa. Może pomóz jakiemus innemu pieskowi. Ja tez żąłuję, że Tina jest dość daleko ode mnie i nie moge jej odwiedzać. Teraz czekamy na wiadomośći od Asi, ja dziś dzwoniłam ale Asia nie odbierała a potem nie mialam czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...