Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']Chyba lepiej by bylo jakby sedziowanie zaczelo sie godzine pozniej.. czyli o godzinie 11, mysle ze duzo osob moze nie pamietac o zmianie czasu..:roll:[/quote]

Pociągi i autobusy jeżdżą wg nowego czasu ;). My też. I też będziemy spać krócej o godzinę :razz:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B]PROGRAM WYSTAWY[/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Piątek, Sobota i Niedziela
[/B][/CENTER]
[/CENTER]

7:30 - 10:00 Przyjmowanie psów
10:00 Otwarcie wystawy
10:00 Ocenianie psów

[B]PIĄTEK - 28.03.2008[/B]

Konkurs Młodego Prezentera - Dorota WITKOWSKA, Krystyna OPARA - godz. 10:30
Pokazy [B]- [/B]godz. 12:30


[B][B]Początek konkurencji finałowych - godz. 16:00[/B][/B]

Wybór Najpiękniejszego Weterana Dnia - Patricia NEMIROVSKY – ALSINA
Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia Dnia - Natalja NEKROSIENĖ
Wybór Najpiękniejszego Juniora Dnia - Roberto VELEZ-PICÓ
Wybór Zwycięzcy Grupy VII - Hans v.d. BERG
Wybór Zwycięzcy Grupy VI - Luis CATALAN
Wybór Zwycięzcy Grupy V - Franki LEUNG
Wybór Zwycięzcy Grupy III - Ronnie IRVING

[B]SOBOTA - 29.03.2008[/B]

Konkurs Młodego Prezentera - Dorota WITKOWSKA, Krystyna OPARA - godz. 10:30
Pokazy: freestyle, flyball, frisbee, taniec z psem, pokaz pasterski - godz. 12:30

[B][B]Początek konkurencji finałowych - godz. 16:00[/B][/B]

Wybór Najpiękniejszego Weterana Dnia - Patricia NEMIROVSKY – ALSINA
Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia Dnia - Natalja NEKROSIENĖ
Wybór Najpiękniejszego Juniora Dnia - Roberto VELEZ-PICÓ
Wybór Zwycięzcy Grupy VIII - Barbara MÜLLER
Wybór Zwycięzcy Grupy IV - Sieghart MUTHSAM
Wybór Zwycięzcy Grupy II - Carla MOLINARI

[B]NIEDZIELA - 30.03.2008 – SONNTAG - SUNDAY[/B]
Konkurs Młodego Prezentera - Dorota WITKOWSKA, Krystyna OPARA - godz. 10:30

Pokazy: freestyle, flyball, frisbee, taniec z psem, pokaz pasterski - godz. 12:30

[B][B]Początek konkurencji finałowych [/B][B]- godz. 16:00[/B][/B]

Wybór Najpiękniejszego Weterana Dnia - Patricia NEMIROVSKY – ALSINA
Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia Dnia - Natalja NEKROSIENĖ
Wybór Najpiękniejszego Juniora Dnia - Roberto VELEZ-PICÓ
Wybór Najpiękniejszego Psa Ras Polskich - Ewa BUKŁAD
Wybór Zwycięzcy Grupy IX - Hans BOELAARS
Wybór Zwycięzcy Grupy X - Gerard JIPPING
Wybór Zwycięzcy Grupy I - Natalja NEKROSIENĖ

[B]BEST IN SHOW - RAFAEL DE SANTIAGO[/B]

[I]Wybory BEST IN SHOW odbędą się w NIEDZIELĘ przy udziale Zwycięzców wszystkich 10 grup FCI.

[/I] Wszyscy Zwycięzcy Grup z piątku i soboty oraz Zwycięzcy Rasy OGAR POLSKI i GOŃCZY POLSKI proszeni są o pozostanie do niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

Wow, Ravk - dzięki ! :multi:
Wprawdzie nas to dotyczyć nie bedzie, bo na honorowy się nie załapeimy, ale myślę, że wielu wystawcom dogomaniakom to się przyda :)

Mam pytanie - czy nominację na Crufts dostaje każdy pies/suka z każdej klasy wystawowej, czy NDSwR/NDPwR czy może tylko BOB?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Wow, Ravk - dzięki ! :multi:
Wprawdzie nas to dotyczyć nie bedzie, bo na honorowy się nie załapeimy, ale myślę, że wielu wystawcom dogomaniakom to się przyda :)

Mam pytanie - czy nominację na Crufts dostaje każdy pies/suka z każdej klasy wystawowej, czy NDSwR/NDPwR czy może tylko BOB?[/quote]

Jak będę wiedział dokładnie - napiszę. A teraz.... WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim Dogomaniakom i Wystawcom XIII MWPR Katowice 2008.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Wow, Ravk - dzięki ! :multi:
Wprawdzie nas to dotyczyć nie bedzie, bo na honorowy się nie załapeimy, ale myślę, że wielu wystawcom dogomaniakom to się przyda :)

Mam pytanie - czy nominację na Crufts dostaje każdy pies/suka z każdej klasy wystawowej, czy NDSwR/NDPwR czy może tylko BOB?[/quote]


[B]Pies & Suka[/B] ze [B][U]Zw. Mł[/U][/B]. oraz [B][U]NPwR & NSwR[/U][/B] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']będzie ktoś z aparatem niedaleko gordonów i irlandów czerwono-białych? :>[/quote]
Ja będę :cool3:. Jak uda mi się to zrobię kilka fotek.

A mój pies przez tę piękną pogodę dostał jakiejś opryszczki centralnie pod nosem :angryy:. Nie da rady tego jakoś zatuszować :shake:. Mam nadzieję że przez to sędzia nas nie uwali, bo do piątku raczej nie zejdzie :roll:. Na Caciba nie mam ani co liczyć :-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Szkoda że MP jest już od 10:30 :shake: Większość i tak albo się spóźni albo z powodu wystawiania na ringu nie dojdzie wogóle.[/quote]

Myśle, że ta godzina 10.30 to rozpoczęcie eliminacji które będą trwały pewnie kilka godzin. Te sędziny nie sędziują w ringach, więc raczej będą skupione na MP;) A to nie moze być tak, że o 10.30 i już bo by nikt nie przyszedł bo ma Psy w ringach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']A mój pies przez tę piękną pogodę dostał jakiejś opryszczki centralnie pod nosem :angryy:. Nie da rady tego jakoś zatuszować :shake:. Mam nadzieję że przez to sędzia nas nie uwali, bo do piątku raczej nie zejdzie :roll:. Na Caciba nie mam ani co liczyć :-(.[/quote]
Łączę się w bólu. I mimo wszystko trzymam kciuki. My wczoraj z suczem prosto ze spaceru wylądowaliśmy u weta. Rozwalone (niewiadomo o co) przedramię. Skończyło się szyciem. No i niestety goleniem okolic rany :( Ale nic to! Grunt, że małej nic aż tak poważnego się nie stało. Mogło być gorzej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']marymek, obyśmy z Franką zdążyły!![/quote]
Jeśli jest tak jak mówi Bartek :

[quote]Myśle, że ta godzina 10.30 to rozpoczęcie eliminacji które będą trwały pewnie kilka godzin. Te sędziny nie sędziują w ringach, więc raczej będą skupione na MP;-) A to nie moze być tak, że o 10.30 i już bo by nikt nie przyszedł bo ma Psy w ringach :evil_lol:[/quote]... to spokojnie zdąze na eliminacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Łączę się w bólu. I mimo wszystko trzymam kciuki. My wczoraj z suczem prosto ze spaceru wylądowaliśmy u weta. Rozwalone (niewiadomo o co) przedramię. Skończyło się szyciem. No i niestety goleniem okolic rany :( Ale nic to! Grunt, że małej nic aż tak poważnego się nie stało. Mogło być gorzej :)[/QUOTE]

Kurcze pechowo przed ta wystawa :shake::shake: Moj maly tez kontuzjowany

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...