Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toller-Fox']I za gościa z Hongkongu, gdzie Tollerów nie ma, mam zapłacić 120 zł?? :crazyeye:[/quote]

bedzie ocenial psow wg tuszy :cool3:

Prawdę mówiąc chyba wolę zagraniczną loterię, niż polski układ :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']W katalogu z Krakowa jest reklama Katowic. i sa tam takie ceny:
120 zł pierwszy termin
150 zł drugi termin
180 zł platnosc na wystawie[/quote]

noe dosc ze sedzia beznadziejny to jeszcze takie ceny :crazyeye:
a Interchampiony maja znizke ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']noe dosc ze sedzia beznadziejny to jeszcze takie ceny :crazyeye:
a Interchampiony maja znizke ?[/quote]
znizke maja :razz:
50 zl w pierwszym terminie
100 zł w drugim
Te 100 zł w drugim terminie to i tak wiecej niz za jednego psa na innych miedzynarodowkach:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']I za gościa z Hongkongu, gdzie Tollerów nie ma, mam zapłacić 120 zł?? :crazyeye:[/quote]
Łączę się w bólu. Belgi sędziuje pan z Puerto Rico. Więc ja raczej podziękuję. Nie za te pieniądze.
Swoją drogą, z roku na rok belgów w Katowicach pojawia się coraz mniej (przy generalnie co raz większej ich populacji). Ale widać do oddziału nie specjalnie trafia, że może przyczyną są źle dobierani sędziowie. No bo po co? Osoby potrzebujące oceny do hodowlanki, albo których sędzia rybka i tak przyjadą.
Osobiście nie wierzę, że powodem ściągania takich sędziów jest to, że międzynarodówka rzadzi się swoimi prawami, że trzeba zapraszac takich sędziów, którzy potrafią oceniać psy różnych grup (co jest ekonomiczne). Bo jakoś takiej Łodzi, żeby daleko nie szukać, udaje się sprowadzać w miarę przyzwoitych sędziów. Do których chce się jeździć. Czemu Katowice nie potrafią?
Ech...

Link to comment
Share on other sites

Belgi sędziuje pan z Puerto Rico. Więc ja raczej podziękuję.

[FONT=Tahoma][SIZE=1]Akurat pan Rafael de SANTIAGO to sędzia z najwyższej "półki". Nie wiem wprawdzie jak "widzi" belgi, ale widziałam jak oceniał kilka ras z różnych grup. Słowa uznania za znajomość niuansów tych ras. W mojej opinii p. [FONT=Tahoma]Rafael de SANTIAGO i [FONT=Tahoma]Roberto VELEZ – PICÓ to jedni z najlepszych sędziów na świecie. Kynologia jest ich wielką pasją, to chyba klucz do sukcesu.[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja sie zaczelam zastanawiac ile beda kosztowac inne przyszloroczne miedzynarodowki :roll:[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]pewnie dużo :mad:
tak samo było w zeszłym roku jak była Światówka :shake:
wszystkie oddziały zaczęły się cenić [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]pamiętam czasy jak krajówki kosztowały 50 zł :roll:[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]pewnie dużo :mad:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Courier New][COLOR=magenta]tak samo było w zeszłym roku jak była Światówka :shake:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]wszystkie oddziały zaczęły się cenić [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]pamiętam czasy jak krajówki kosztowały 50 zł :roll:[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]
wlasnie.. :shake: zeby te wystawy jeszcze jakies lepsze byly... a tu rosnie tylko cena :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...