Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

Prawdo podobnie kila dni obsowy bendzie pochorowalam sie i musze wyzdrowiec. Biegalam po lesie ktos wywalil.sunie z.szcYlem jak.po 6h juz zlapalam.rodzine na nastempny dzien kolejna.sunia biega po polu .Ludzie nie maja rozumu a ja glupia biegam po lesie ,polu z goraczka i wyręczam chron i nie mam sily kubka utrzymac potem ale dt jest i pies na pewno przyjedzie do mnie !

Link to comment
Share on other sites

Pola17 wracaj jak najszybciej do zdrowia :) A Karuś jeszcze poczeka w swoim super legowisku ;) Słuchajcie wszystkie Cioteczki kochające Yetiego :) jak stoi sprawa z tymi naszymy pieniędzmi ? Znajdę gdzieś deklaracje ( wynosiły około 110 zł ) i napiszę tutaj żeby były widoczne dla wszystkich. Około 100 zł jest z naszego pierwszego bazarku. Jest jeszcze coś z cegiełkowego, i był jakiś tworzony ale słuch po nim zaginął, może po drodze się znajdzie :P

Link to comment
Share on other sites

Więc tak, z moich obliczeń wychodzi 110 zł stałej ( to już coś :P ) :
[SIZE=3]
[U][I][B]Aimez_moi : 20 zł miesięcznej wpłaty


Poziomka : 20 zł miesięcznej wpłaty


kabaja : 50 zł miesięcznej wpłaty


piescofajnyjest : 10 zł miesięcznej wpłaty


_Lara : 10 zł miesięcznej wpłaty [/B][/I][/U][/SIZE]


[SIZE=3][I][U][B]Sara2011 : 10zł miesięcznej wpłaty
[/B][/U][/I][/SIZE]
Jeśli coś się nie zgadza, bądź sytuacja z deklaracjami się zmieniła proszę pisać. :)
Kabaja, z pierwszego bazarku jaki był dla Karusia wyszło około [B]100 zł[/B] czy coś pomyliłam ? Mielibyśmy już wtedy [B]210 zł. [/B]Czy może coś pomyliłam ? Może są jakieś nowe deklaracje ? Może ktoś jeszcze chętny ? Poziomka a ile wychodzi z bazarku cegiełkowego ?

Edited by kod4
-
Link to comment
Share on other sites

Moja deklaracja jest ważna na pewno do końca roku. Właśnie są rozpatrywane wnioski o dopłaty socjalne. Jak dostanę będę płacić dalej na piesia jeżeli nie to jednorazowo na pewno jak coś uciułam.:oops:
Z bazarku na dzień dzisiejszy mam 113zł i cała kasę już na koncie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...