Jump to content
Dogomania

Negra vel Kekła


qmu

Recommended Posts

heheheh to to jeszcze nic w planach jest grubsza akcja typu 15 astow w jednym miejscu, ale wtedy chcemy sie spotkac na psim parku pod okiem behawiorysty bo sie boje ze cos sie moze zadziac przy takiej ilosci popyrtancow :)

Narazie szukamy z Maciusiem czarnuszka jakiegos, byc moze w sobote smigniemy prawie 100 km zeby obejrzec jednego malego gamonia. Ale to dopiero po basenie bo sie dzis spiknelismy i idziemy plywac :D w koncu ktos z kim mozna sie poscigac - sie okazalo ze trenowalismy w jednym klubie :) hehehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']to jest Lunka z okolic Lubina (nie Lublina) ?

nieźle się tam wam namnożyło szalonych wariatów:loveu:[/QUOTE]

A nie wiem szczerze mowiac nie pytalam Rafala skad ja ma, wiem ze ma teraz 8 miesiecy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']robo- no przecież pisze Lubina:-D
ja nie wiem gdzie qmu mieszka ale gdyby mieszkała koło ciebie pewnie byłybyście na wspólnych spacerach ;)[/QUOTE]

W Toruniu także do Robo mam huhuhu i fakt gdybym miala blizej na bank bym na spacer ja ciagnela z Kasta :)

...........................................................................................................................................................................................

Dziś żadnych fotek nie będzie ;p ale jutro jedziemy do Gdańska to będziemy się błąkać po Trójmieście i plażach więc na bank nacykam ich od metra :)

Link to comment
Share on other sites

No może może zobaczymy, wtedy miała bym mega zdjęcia hehehehe
Tak na prawdę mam lekkiego cykora, że gdzieś pobłądzę bo ja mam takowe zdolności, czasem leze nie zwracam uwagi na nic bo sie zamyśle i bach o mamo gdzie ja jestem?
A z racji tego, że ostatnio wzięłam się za siebie to dziś trening na plaży będzie :) sobie podkrecilam bo bez kitu, nie poświęcam na to wiele czasu, a efekty no co ukrywać po dwóch tygodniach są :D - fakt faktem trzeba ruszyć dupencję i się spiąć na maksa, ale nikt nie mówił że będzie lekko. Chociaż mi trening interwałowy pasi jak nic, mimo że leje się ze mnie i umieram ze zmęczenia już po 30 minutach (efekty jak po ponad godzinnym bieganiu), to gdy tylko lekko odsapnę - tak sie super czuję, że mam ochote na jeszcze, choć mięśnie już mają dość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']robo- no przecież pisze Lubina:-D
ja nie wiem gdzie qmu mieszka ale gdyby mieszkała koło ciebie pewnie byłybyście na wspólnych spacerach ;)[/QUOTE]

Ale w nawiasie widac ,żeś niepewna była :diabloti:
Kurcze ja to bym chciała mieć Was wszystkich blisko :loveu: Ale by było spacerków :placz:

[quote name='qmu']
A z racji tego, że ostatnio wzięłam się za siebie to dziś trening na plaży będzie :) sobie podkrecilam bo bez kitu, nie poświęcam na to wiele czasu, a efekty no co ukrywać po dwóch tygodniach są :D - fakt faktem trzeba ruszyć dupencję i się spiąć na maksa, ale nikt nie mówił że będzie lekko. Chociaż mi trening interwałowy pasi jak nic, mimo że leje się ze mnie i umieram ze zmęczenia już po 30 minutach (efekty jak po ponad godzinnym bieganiu), to gdy tylko lekko odsapnę - tak sie super czuję, że mam ochote na jeszcze, choć mięśnie już mają dość.[/QUOTE]

Ja się biorę od jutra,ćwiczyłam w tamtym roku :roll: 2 tygodnie :D Ale efekty miałam szybciutko i .... nie wiem czemu dałam spokój :mad: Więc wracam do aktywności i juz czuję te zakwasy :p

Link to comment
Share on other sites

Robo ja jestem straszna męczy -doopa do spacerów ;) uwielbiam spacerować mimo że z białą to mogę nazwać bieganiem lecz tu na pomorzu jest okropna pogoda, częste deszcze i zimno to na porządku dziennym:roll: a jak są jakieś większe zloty ttb to zawsze ktoś nosem kręci bo nie może ,bo za wcześnie, bo droga nie taka ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']w koncu dotarlam :smile: i juz widze ze musze nadrobic od poczatku...

obydwa Twoje?:oops: piekne....ranyyy czarnuch to zdecydowanie moj typ:loveu:
[URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/849/wobp.jpg[/URL][/QUOTE]
Diesel to psiak bodajże brata qmu :)

Link to comment
Share on other sites

Przez ostatni czas bylismy to tu to tam, ale jakos od powrotu z Gdanska na nic czasu nie ma. Ciagle z Negra latamy i zalatwiamy to i owo. Odpalilo sie tez nam ostatnio schronisko i to dosc bardzo, a nawet chyba az za bardzo bo moj Tz juz na mnie wyzywa, ze tylko psy i psy.
W poprzedni czwartek normalnie odstawilam akcje roku chyba. Kumpel sie zdecydowal na asta ze schroniska od nas. Fajny mlody okolo roczny (nawet nogi nie podnosi kiedy sika), bialo czarny Bolek, dzwonia do schroniska ze oni go wezma, a tam normalnie bomba atomowoa : "mamy juz innych chetnych". Az mamuska Adika do mnie przyleciala i co teraz ze oni go chca zakochani bezgranicznie itd. Wiele sie nie zastanawiajac, zadzwonilam do kumpeli zeby mnie zastapila w robocie na godzine i rura do schroniska. Pech chcial, ze ani Agi ani Moniki nie bylo cale szczescie byla laseczka w birze ktora mnie kojarzy bo odrazu wypalila " to Ty zabieralas Gratisa do DT?", mowie ze ja i ze w sprawie Bola. Przedstawilam sytuacje, ze znajomy go chce, i uslyszalam, ze juz sa chetni wiec oni wiecej szukac nie beda. Zagotowalo sie we mnie normalnie i wsiadlam na nia ze skoro jest wiecej chcetnych na adopcje psa to moze warto by sprawdzic i innych niz tylko tamtego goscia. Ta mi ze ona nie wie czy Justyna by zrobila u Adika tez wizyte ze ona nie chce jej czasu marnowac itd. Cale szczescie z Justyna gadalam juz wczesniej i powiedziala ze bez lipy :). I tym oto sposobem wciagnieto ich na liste chetnych, a na teraz chyba sa glownymi kandydatami bo tamten koles a to nie ma czasu bo swieta a to praca itd. to skoro czasu na PA nie ma to na psa ma miec? U Adika laski wizyte maja robic jutro, choc poczatkowo miala byc we wtorek, ale one we dwie musza byc takze byle do jutra.
Wczoraj Bola zabralismy na spacerek z Negra i heh, kolezka do lekkiej socjalizacji i wychowania, a poza tym samiutenka slodycz. Mam nadzieje ze Adi go dostanie bo wtedy bede mogla tarmosic codziennie :).

no i pokaze wam Bolusia

[img]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p403x403/1509748_1440143769559565_6180394618256474687_n.jpg[/img]

[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/s261x260/10171173_1440151409558801_8009974363849971973_n.jpg[/img]

[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/s261x260/10177376_1440144339559508_5399599729980470538_n.jpg[/img]

[img]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=649416488447028&set=o.1399653573608585&type=1&ref=nf[/img]

Dla Maciusia nadal szukamy psiaka, ale pomalu bokiem to wszystkim wychodzi bo albo problem sie dodzwonic, albo sie okazuje ze tego ktorego chcemy juz nie ma :(

Z nowosci jeszcze moje suczydlo zaczelo plywac :) wczesniej latala jak torpeda po wodzie ale tylko tam gdzie byl grunt, na chwile obecna plywa za badylami :multi:.

Mam cala mase fotek ale nie mam kiedy tego na serwer powrzucac zeby wam powlepiac tu ;p
ale nadrobie juz za kilka dni wszystko niech sie tylko caly cyrk adopcyjny psiurow skonczy.
Zalozylam jakis czas temu fun page na fb, i ludzie sami normalnie sie do nas zglaszaja i prosza o pomoc bo domu szukaja dla psa, albo znalezli, albo szukaja i moze my cos im podsuniemy. Ile moge tyle dzialam, jest tyle psiakow ale chociaz kilku moge pomoc :) Maxowi sie udalo :) Bolowi tez sie uda tak czy siak, ale oby do Adika. Nastepny w kolejce jest 5 letni astek z naszego schroniska, juz ostatni psiur grupy TTB w naszym schronie. A postanowilam ze dla wszystkich ttb ze schronu znajde domki, brachol sie smial, ale zadalam mu pytanie " czy ja kiedys jakiemus zwierzakowi domu nie znalazlam", uslyszalam wtedy tylko "no jo" :).

Ostatnio glownie przybywam w otoczeniu ludzi ktorzy albo maja asty, pity l;ub bulki i osob ktore marza o takim psie. Na wspolne spacery mamy towarzystwo innych ttb jak i jedna pare ktora chodzi z nami i sie uczy specyfiki rasy i ich potrzeb (sami spytali czy by mogli pochodzic z nami na spacery, poobserwowac psy gdy sie bawia biegaja i cwicza komendy). Szczezrze mowiac z takim czyms sie spotkalam pierwszy raz, ale pozytywnie zaskoczona jestem :) A ludzie naprawde fajni bawia sie z psami, czasem dopytuja o cos, naprawde fajnie pozytywnie jest :)

Link to comment
Share on other sites

Ten ast ma być czarny??
Znajoma ( ta której prowadzę wątek) ma psiaka czarnego, ale podobno niezłe ziółko jest i wymaga masy konsekwencji, bo próbuje kombinować.
Młody jest taki :
[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/p526x296/10256328_389852481156582_6444872242448442374_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ten ast ma być czarny??
Znajoma ( ta której prowadzę wątek) ma psiaka czarnego, ale podobno niezłe ziółko jest i wymaga masy konsekwencji, bo próbuje kombinować.
Młody jest taki :
[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/p526x296/10256328_389852481156582_6444872242448442374_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...