Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

Collakowa soreczka, zapomniałam. Niech Ci będzie: zdjęcie robiła Agata, ale moim pstrykadełkiem.  :grins:

 

Daria&Iga super! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę!  :loveu: Koniecznie chwal się zdjęciami, Nico jest bardzo gościnny dla swych sióstr 'z rasy'. Moja ciekawość nie pozwala mi nie zapytać - malutka będzie z polskiej hodowli czy może imporcik?

 

N&N w imieniu Agaty dziękuję za komplement w stronę zdjęć.  :smile:

 

TyŚka co najśmieszniejsze - Perła, która jest najstarsza jest najmniejsza, a Lucky, najmłodszy w całym towarzystwie jest największy.  :eviltong: Choć niedługo ulegnie to zmianie, bo tak jak mówię dołączy chihuahua, a przynajmniej taką mamy nadzieję. Bardzo się cieszę, że taka ekipa (mimo, że mała) się zebrała. Jest na prawdę fajnie, trójka ostatnio bardzo dobrze się dogadywała, jestem ciekawa jak to będzie wyglądać po dołączeniu nowych 'członków'.  :-D

 

Orientuje się ktoś gdzie można ściągnąć Lightroom'a? Nie chcę wersji testowej, najnowszej. Po prostu chcę mieć ten program i nieco sobie w nim 'pogrzebać'...

Link to comment
Share on other sites

Collakowa dopiero jak już odpowiedziałam to pokazał mi się Twój post.  ;-) To wytłumacz mu, że ona nie jest za mała... Wreszcie byłby jakiś maluch, z którym Młody mógłby się wyszaleć.

 

Daria&Iga to bardzo fajnie! Aż chyba zaraz zacznę przeglądać wszystkie polskie hodowle, które znam i się podowiaduję, bo nie wytrzymam.  :-D

 

W niedzielę jadę na swój pierwszy, wyjazdowy mecz żużlowy, matkoo!  :loveu: I aby nasza galeria wyglądała chociaż trochę jak galeria - mam trochę zdjęć. Świeżutkie, z dzisiaj.

 

103di5g.jpg

11mcpeb.jpg

24v8vgi.jpg

3463r4y.jpg

9qh8pu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Collakowa to jutro się widzimy!  ;-)

 

zuzaw też się długo obijałam, nadszedł czas, gdy ta galeria musi choć trochę galerię przypominać. Na Was też w końcu przyjdzie kolej, jak wszyscy zaczną marudzić, że zdjęć nie ma.  :grins:  Młody bardzo dziękuję za komplement.

 

Tak poza tematem Młodego: właśnie niemal pod moim domem są śpiewane kolędy...  :mdleje:

 

Wracając do Młodego, bo to w końcu jego cząstka internetu.  :smile: Ostatnio razem z mamą zgodnie stwierdziłyśmy, że Młody to nie jest już ten sam pies co jeszcze z 3 miesiące temu. Przede wszystkim: do jego móżdżku wreszcie dotarło, że nie jest już 'pełnoprawnym' samcem. Gdy idziemy na spacer z Perłą to nie ma już ciągłych prób wskakiwania na nią, są zwykłe chęci zabawowe. Wobec Lucky'ego również zachowywał się zupełnie inaczej niż jeszcze w sierpniu bodajże. Chociaż sam Lucky też traktował go już nieco inaczej (nie chciał na niego wskakiwać itp.). Ale zaczepiali się, ciągnęli za uszy i było OK.  :-D Żyje się z nim, jakby to powiedzieć... łatwiej. Nadal są problemy, ale to już nie jest to co jakiś czas temu. To nie są problemy, które bardzo nam przeszkadzają. Zobaczymy jeszcze jak to się wszystko rozwinie, ale aktualnie jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Daria&Iga już wiem! Skrzynkę mam zapchaną, ale są tam takie wiadomości, które chcę sobie zostawić. Gdzieś w galerii podawałam już numer GG, więc jeśli "ktoś coś" to najlepiej właśnie tam.  ;-)

 

Victoria Młody jest specjalistą w dziedzinie robienia z siebie głupka.  :grins:  Więcej dowodów dostarczę za moment.

 

BlackDream te postępy są dość małe, zdarzają się jeszcze 'złe' momenty, ale to już nie jest to samo. Z największego kryzysu wyszliśmy. Ale nie-dziękuję, aby nie zapeszyć.  :smile:

 

Teraz nieco ogólnie, bo u Młodego nic się nie dzieje. Od pewnego czasu miałam już nieco ułożony 'psi plan', a dziś znów wszystko mi się w tej łepetynie poprzestawiało i chyba nawet na lepszy układ. Na razie nie ma co mówić konkretnie, bo czasu mam jeszcze dużo, a poza tym zostaje kwestia reszty domu. Aktualnie priorytetem jest rozpoczęcie porządnej pracy z Młodym (a właściwie jej wznowieniem w 100%) tak, abym w ogóle mogła myśleć o myśleniu o kolejnych łapach biegających po domu.  ;-)

 

Mam zdjęcia ze spaceru z 4 października, a także kilka czysto domowych z 2 października.

 

2q1sy8z.jpg

2i6l3kk.jpg

25pljjc.jpg

1z35ah3.jpg

15d44ex.jpg

Ziewająca Pusia.

 

Jeszcze odnośnie takich naszych małych sukcesików i postępów... Jestem na prawdę zadowolona z przywoływania na spacerach. To nie jest jeszcze to czego od niego oczekuję (i od siebie), ale w tym zakresie też poszliśmy już trochę do przodu. Nie mam jeszcze do niego 100% zaufania, ale powoli i stopniowo go nabieram. Także nie stoimy w miejscu i to mnie cieszy. Zrobimy kilkanaście spacerów i może zacznę ufać mu, a on mi tak jak tego od siebie oczekujemy. Ale jest progres i to mnie cieszy bardzo.  :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...