Jump to content
Dogomania

Buldozer francuski,ma DOM:) :) :)


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Małzenstwo,ktore nie wiedziało,ze to silny,aktywny pies.Bronil swojej nowej pani nawet przed jej mezem-po prostu-nie radzili sobie.Pokazywal zęby,warczał.Bali sie go.
On potrzebuje kogos takiego,jak nasza pielegniarka,ktora on uwielbia-silna,zdecydowana kobieta,z duzym poczuciem humoru.

Link to comment
Share on other sites

I inteligentny... One tak często mają, próbują kto kogo. Uparte i waleczne.
Ale kurduple, trzeba zdecydowanie i bez strachu... To lizusy, wrócą pokorne jak baranek. I tak kilka razy oczywiście, bo nie odpuszczą łatwo.

No dobra, zaczynamy od nowa, lepiej, że teraz, kiedy nie zdążył się przyzwyczaić.

Link to comment
Share on other sites

On Jest Niebezpieczny ,,to Agresywny Pies,,,ja Nie Wiem Czy Ona Sie Kwalifikuje Do Adopcji,,,,koszmar ,,musimy Wezwac Rade Starszych,,i Debata Na Calego!!!!
On Im Robil Straszonki!!!koszmar,,az Strach Sie Bac.!!!oby Nastepni Ludzie Byli Bardziej Odpowiedzialni I Konkretni!!!!
A Ci Chyba Powinni Chyba Zaczynac Od Szczeniaka!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ano-uzyte zostało popularne okreslenie,dla kazdego nieakceptowanego zachowania,DOMINANT.
Zakochal sie w pańci.W panu sie nie zakochal i go gnebił-warczal,nie pozwalał sie dotknac,starszyl,ze ugryzie.Nie pozwalal mu usiasc na kanapie.Po 3 dniach go oddali.Czara sie przelała,gdy chcial capnac inna pania,ktora go min wyprowadzila psa z nimi ze schroniska,znaczy sie niewdziecznik.
Trudno mi byc teraz obiektywna,bo mam zal do nich.Wzieli tego pieska dlatego,ze zauroczyl ich wygladem,a to silny,mlody,rozbrykany pies,ma zaledwie rok.I tego juz nie uwzglednili.Gdyby wzieli starsza,spokojna ale malo urodziwa suczke-byliby z nia szczesliwi.
Gdyby to byl moj pies i by zaczal sie stawiac,to dostałby klapa na doope za takie zachowanie i koniec.

Link to comment
Share on other sites

Ehh... szkoda gadac, za takie coś oddać psa? Mały jest i nie zrobi zadnej wiekszej krzywdy... moj pies tez jest zakochany po uszy w mojej mamie i na poczatku jak z nia spal to tez ojca nieraz ugryzl... Może ten Pan BAŁ się tego maleństwa? :evil_lol: :evil_lol: Mam nadzieje, że znajdzie kogos odpowiedniego, oczywiscie pies a nie ta rodzinka..

Link to comment
Share on other sites

Jak można bać się takiego knypka? On uczuciowy jest, wystarczy dać klapa i dać mu odczuć, że źle zrobił. Wróci pokorny jak baranek.
Ludzie, którzy boją się psów nie powinnich ich mieć. Nawet najłagodniejszy pies może zostać postawiony w sytuacji, kiedy zareaguje agresywnie. I co wtedy, schron?

Link to comment
Share on other sites

mam w domu 1,5 roku francuska buldozke ma ona 6 lat.jest psem malym ale hoho.W Polsce kolezance kotu odgryzla czesc ogona,jest psem nie wystraszonym,nie boi sie niczego i nikogo,potrafi ugryzc malutkimi zabkami i duzego psa.Mysle ,w przypadku tego pieska schroniskowego,,ze jezeli jest dominujacym i nie znosi chlopow powinien dostac sie w rece kobiety ,albo rodziny wiedzacej jak postepowac.Moze rowniez ,piesek u poprzedniego wlasciciela byl bity przez meska czesc rodziny ,dlatego nienawidzi meszczyzn.Maluch ten potrzebuje nie bicia ,ale konsekwentnego wychowania pelnego czulosci.Jezeli przejawia dominacje powinien byc traktowany jak "duzy"nie na kanapke,jedzenie z reki,wychodzic z domu za panem itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...