Jump to content
Dogomania

Buldozer francuski,ma DOM:) :) :)


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irma']'one' tu sobie dyskutują o swoich domowych psach ...

Wiola
co z MOIM buldożkiem?
jak się maluch czuje?
wybaczył mi ?[/quote]

Ano,Irmo-w tym przypadku nie miej ZADNYCH wyrzutow sumienia,bo nie poznałabys w tym zywym,wypoczetym i najedzonym buldozku,tego umeczonego i przestraszonego stworzenia.Teraz czuje sie i wyglada zdecydowanie lepiej niz na ulicy.Wszyscy Kermita uwielbiaja.Nawet nie musze sie zbytnio angazowac w opieke nad nim,bo ma taka obstawe,ze wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

Tosienka-wymęczona porodami i chorobami w pseudohodowli-też stała się ulubienicą personelu w lecznicy:)

Nawet w pierwszej dobie po zabiegu spała z Panią Doktor w łóżku:)

To takie miluśińskie psiaki:)

Sama zaczęłam się podkochiwać:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

wyobraz sobie,jak moze wygladac COŚ,co jest ulubiencem załogi????
Przeciez to jest wrecz niemozliwe.Ledwo wpakuje jednego psa z wybiegu do boksu,slysze-wypusc Kermita,ale tutaj,do nas.Wypuszczam psa.Kermit leci jak na skrzydlach,usmiechniety od ucha do ucha.Witaja go,z okrzykami zachwytu,Kermit kazdego obdrzadza zabawa i skakanina,potem popisuje sie wskakiwaniem na stoł,gdzie jest całowany i podziwiany.
To juz niesmaczne :)
PS sama dalam sie poniesc tej euforii,i za kazdym razem przyłaczam sie do wielbicieli,znoszac mu najlepsze groszki.

Link to comment
Share on other sites

to okropienstwa ,,,,co piszesz ,,,pies na stole i obcalowywany!!!!o fuuuu ,,a wiesz ile bakteri ma taki maluch,,,,nie mam slow,,,,zaloga chyba calkiem powariowala,,a tacy sterylni byli,,,a tu prosze ma pies chyba dar,,skoro namowil cala zaloge na zlamanie zasad czystosci!!!!!
ale nie mamy juz 2 najwiekszych sterylnych towarzyszy schroniskowych wiec pies moze sobie w spokoju i w wielkim szale buszowac gdzie chce!!!!! a co tam,,,,trzeba jakos rozruszac towarzystwo ,,co nie!!!!! a co tam zasady ,,lamac je ,,,precz z konwenansami!!!! kermit + stol =usmiechnieta zaloga !!!! i w to mi graj!!!!

Link to comment
Share on other sites

ul 1szego maja 32.Od dworca PKP na piechote okolo 7-10 minut.
Samochodem z Grunwaldzkiej skreca sie w ulice Sikorskiego w Sopocie.Z Sikorskiego (za rondem) w park,po przejechaniu paru metrow parku,slychac szczekanie psow i widac ogrodzenie(murowane schronu)
Martasekret-lepiej sie pospieszyc,piesek chyba juz do wydania.

Link to comment
Share on other sites

Wybieram sie jutro z mama. Moja mama niestety ma jakies dziwne wahania, jesli chodzi o poglad na ta sprawe.....licze na to, ze zobaczywszy go, zlamie sie;) jesli jednak nie bede mogla go zabrac, to nie bede robila nikomu nadziei, niech pies trafi jak najszybciej w odpowiednie rece. Od jakiej godziny mozna odwiedzac pieski...?

Link to comment
Share on other sites

To pstryknij mu fotki, dobrze, ja jestem taka ciekawa tego malucha.
Schronisko jutro czynne jest od 10.00 i w niedzielę też. W dni powszednie od 9.00.

Marta, powtarzające się posty można skasować. Kliknij na Quote i tam masz opcję [B]kasuj[/B].

Link to comment
Share on other sites

Pewnie szokiem najpierw, a potem będzie pękał ze śmiechu, jak takiego kermita zobaczy :evil_lol:
Wiesz ja już widzę powitanie; chlast jęzorem, kolana, kanapa, chlast jęzorem i tańce-wygibańce. Wesoło będzie na bank! A zobaczysz, jak za nim wszystkie dzieciaki będą latały...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...