Jump to content
Dogomania

Sympatyczny, mlody Kajtek (Piła) - MA JUŻ DOM!! :-)


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciłam ze schroniska. Trafiłam na porę, w której połowa psów jest wypuszczane z kojców na wybieg, niestety nie ta połowa, w której znajduje się Kajtek, więc nie miałam okazji widzieć go i pogłaskać choćby przez płot.

[B]Kajtuś jest już po kastracji, szczepieniach i jest gotowy do adopcji!![/B]

Mieszka w boksie z 4 innymi psami - małe psy są umieszczane po kilka w boksach, mają do dyspozycji duże, ocieplane i nowo wyglądające 2 budy.
Psy wypuszczane są codziennie, w tym połowa boksów jest wypuszczana zamiennie na 4 godziny, a druga na 2. Grubasy mają dodatkowo 3 godziny ekstra na wybiegu wieczorem ;)
Niestety nie ma możliwości zabrania na spacer psa poza teren schroniska, wolontariat też nie wchodzi w rachubę.
Z tego co mówiła pani opiekująca się psiakami, Kajtuś nie czuje się wybitnie źle w schronisku, dogaduje się z innymi psami, nie wdaje się w bójki i nie prowokuje innych psiaków.

Pytałam również, czy ktoś interesował się nim i czy wyrażał chęć adoptowania go, na co pani powiedziała mi, że owszem, otrzymała kilka telefonów w jego sprawie, ale było to krótko po jego przywiezieniu do schroniska, więc sądzę, że to byłaś Ty Marto.

Spróbuję jeszcze w najbliższym czasie podjechać do schroniska w godzinach dla odwiedzających, gdy wszystkie psy będą w kojcach i będzie można do nich podejść.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...